גיפט קארד לנופש בארץ: כך תבחרו את המתנה המושלמת

עוד פעם מגיע היום הזה בשנה, בו אתם שוברים את הראש ושואלים את עצמכם מה לקנות למי שאתם אוהבים?
הגיפט קארד נחלץ לעזרה, ומאפשר לכם להעניק לאנשים היקרים ללבכם את הפינוק האולטימטיבי.

 

מחפשים מתנה מקורית עבור מישהו שאתם אוהבים, ולא יודעים מה לקנות? אתם לא לבד. רוב הישראלים פותרים את כאב הראש הנלווה לבחירת מתנה, באחת משלוש דרכים:

שאטר סטוק

המעשיים – אלה שמעדיפים ללכת על בטוח, ולקנות מתנה שכולם צריכים: מבושם לגבר או לאישה – ועד בגדים עם פתק להחלפה. למתנה פונקציונלית יש יתרונות ברורים, אך אם אתם מחפשים דרך לרגש או להפתיע מישהו שאתם אוהבים, ספק אם מתנה בנאלית היא הפתרון.  

 

המתאמצים – אלה שלא יבחלו בשום אמצעי כדי למצוא את מתנה המושלמת. הם יעשו סיבובים חוזרים ונשנים בקניונים, יבדקו, יתלבטו ויחרשו את גוגל בחיפוש אחר מתנה מקורית. מצד אחד, סביר להניח שהם יחשפו לאינספור אפשרויות. מצד שני, סביר להניח שמרוב מבחר, כאב הראש רק ילך ויגבר. שלא לדבר על כאבי הרגליים...

 

החוקרים – אלו שינסו לדלות ממקבל המתנה כל פיסת מידע אפשרית, בצורה ישירה או עקיפה, כדי לדעת מה לקנות לו. הצד השני שיתף איתם פעולה? היתרון הוא קניית מתנה שהוא רצה. החיסרון: אלמנט ההפתעה, שאנחנו כל-כך אוהבים כשאנחנו מקבלים מתנה, לא יהיה חלק מהחוויה.

ויש גם דרך רביעית, שתאפשר לכם ליהנות מכל העולמות בבואכם לקנות מתנה: קניית גיפט קארד לנופש בארץ.

 

כך תקנו מתנה מפתיעה וחווייתית –  בלי לשבור את הראש

 

קניית גיפט קארד לאדם שקרוב ללבכם מאפשרת לכם מצד אחד לקנות מתנה שימושית – ומצד שני מאפשרת למקבל המתנה לבחור את מה שהוא הכי אוהב. והכל בלי לוותר על אלמנט ההפתעה. אבל מה לגבי החוויה? להעניק gift card לקניית בגד או כלי בית זה נחמד. אך אם ברצונכם להעניק לאדם שאתם אוהבים את החופש במתנה, לאפשר לו לקחת פסק זמן מהשגרה העמוסה ופשוט להתפנק – גיפט קארד לנופש בארץ יעשה את העבודה.

 

איך בוחרים גיפט קארד לנופש בארץ?

 

ישנם 3 שיקולים מרכזיים שכדאי לקחת בחשבון, בבואכם לבחור גיפט קארד לנופש בארץ:

מבחר – קניית גיפט קארד לבית מלון ספציפי יכולה להיות קצת "ריסקית". במקרה כזה גדל הסיכוי שמקבל המתנה פחות יתחבר למקום, לסגנון או אפילו למיקום של המלון. כדי ללכת על בטוח, מומלץ לבחור גיפט קארד שיאפשר לאדם שאתם אוהבים לבחור את בית המלון המועדף עליו, מתוך מגוון רחב של בתי מלון.

מוניטין – דרך נוספת ללכת על בטוח, היא לוודא שניתן לממש את הגיפט קארד בבתי מלון עם מוניטין מוכח, כדי להקטין את המינימום את האפשרות למפח נפש. אחרי הכל, הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שהמתנה שלכם, שאמורה לשמח את הצד השני, תגרום לתחושות חמיצות ואכזבה.

תוקף השובר – קניתם לאדם גיפט קארד לנופש בארץ, אך האדם שאתם אוהבים נמצא בתקופה עמוסה והוא לא יכול לצאת לחופשה? וודאו שהתוקף של שובר המתנה ארוך מספיק כדי לאפשר לו לצאת וליהנות בזמן שנוח לו. סביר להניח שגיפט קארד שתקף למשך 24 חודשים, יעניק לו מרחב תמרון מספיק גבוה לצורך לתכנון היציאה לחופשה.   

 

אז למה לשבור את הראש ולהתרוצץ בלי סוף, או להעניק "עוד מתנה" שתצבור אבק על המדף? קניית גיפט קארד לנופש בארץ תעניק לאנשים שאתם אוהבים מתנה שכולם רוצים: חופש מפנק למילוי מצברים. נראה אותם מורידים את החיוך מהפנים...