יום הולדת על יאכטה במרינה הרצליה

זה קורה כל שנה וכל יום אצלנו היום המיוחד בשנה שלכם

לכל אחד יש רק יום אחד כזה בשנה, יום אחד בו כולם מברכים אותו וכולם שמחים איתו, יום בו הוא לא צריך לעשות כלום כדי לשמח את כולם, יום בו כולם מביעים את האהבה ושמחים איתו על זה שהוא בעצם נולד, על זה שהוא בעצם פשוט הוא. לחגוג יום הולדת על יאכטה במרינה הרצליה זאת דרך מגניבה, נועזת ומיוחדת במינה לחגיגת יום הולדת באווירה נפלאה.

 

להיות במרכז עם השכרת יאכטות גלי נעמה

יום הולדת על יאכטה במרינה הרצליה זו לא עוד מסיבת יום הולדת רגילה. כשאנחנו נמצאים על יאכטה אנחנו לא עסוקים בטלפון, ולא פנויים למשימות אחרות, למעשה כל תשומת הלב שלנו באותו זמן פנויה רק למה שקורה בתוך היאכטה עצמה. זאת אחת מהתחושות הקסומות שמתרחשות בשייט, הלב פנוי רק למה שמולנו, נהנים מהרגע. חתן יום ההולדת הוא זה שנמצא כרגע במרכז האירוע, כולם מרוכזים רק בו, וזאת חוויה מדהימה, להיות עם כל החברים הטובים במקום אחד, בכיף והנאה.

איך אנחנו עוד יכולים להפתיע אתכם?

אצלנו ביאכטות גלי נעמה נארח אתכם בהפלגת יום הולדת על יאכטה במרינה הרצליה כמו שרק אנחנו יודעים, מערכת שמע מדהימה, פינוקים של מתוקים, פינות שיזוף וישיבה, חדר שינה, מקלחת ושירותים ועוד הפתעות מיוחדות.

רעיונות להוספת ריגושים וכיף למסיבה

טיפ קטן שלנו לפני הסיום, אם אתם רוצים לתבל את החוויה בריגושים מעניינים כדאי לארגן כמה פעילויות להפלגה, לדוגמא: אם אתם קבוצה גדולה של חברים וחברות או משפחה שחוגגים יום הולדת למישהו קרוב, אנחנו מציעים להשכיר שתי יאכטות ואז תוכלו לחלק את הקבוצה לשתיים ולשלב משחקי שייט בין שתי היאכטות, לעשות תחרות שייט ועוד פעילויות שניתן לבצע בין שתי היאכטות, אפשר לשלב פעילויות משחק שקשורות להפלגה או בכללי, משחקי משימות, אמת או חובה, משחק זיכרון משעשע וכן כל מיני דרכים שבהם אפשר להעצים עוד יותר את הקשר המיוחד שנוצר בן החברים בזמן ההפלגה הפרטית.

לסיום השכרת יאכטה ליום הולדת זו חוויה מיוחדת שלא תמצאו באף אטרקציה אחרת.

התקשרו עכשיו ואחד מאנשי הצוות שלנו יתנו לכם את כל המידע לפני ההפלגה, עלויות, זמנים וגם טיפים לניצול מקסימלי של יום הולדת על יאכטה במרינה הרצליה!

השכרת יאכטות גלי נעמה מומחים להפקת אירועים על יאכטות

טל': 0504600470