המלצה על: טיפול פיזיותרפיה בשילוב גלי הלם

טיפול פיזיותרפיה שמשולב עם גלי הלם, נחשב בימינו לאחת השיטות המהירות ביותר שמסייעת בהפחתת כאבים כרוניים באזורים שונים בגוף. על ידי סדרה של 5-10 טיפולים קצרים, ניתן יהיה להשיג תוצאות יעילות הרבה יותר מכל שיטת טיפול אחרת. בתהליך הטיפול נעשה שימוש במכשיר ייחודי שמספק גלי הלם בלחץ גבוה לאברים השונים בגוף. גלי ההלם שנוגעים ברקמות ובעצמות הדלקתיות, מעבירים אנרגיה שמגבירה את קצב הריפוי, בהיעדר כאב ופגיעה ברקמה בריאה. פעימות האנרגיה שמקורן בגלי ההלם, הן אלה שלמעשה ממריצות את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

 

שירי צ'רבוננקו, פיזיותרפיסטית מוסמכת מתמחה בטיפול בגלי הלם ושאר בעיות אורתופדיות, מציעה לכם רפואה אחרת ומתקדמת הרבה יותר! רפואה לא פולשנית שמבטיחה תוצאות מהירות. כל מי שסובל מבעיות כגון: דורבן ברגל או הסתיידות בכתף, דלקות ברצועות או במפרק הירך, כאבים כרוניים של גב תחתון ועליון ועוד, כדאי שימהר לקבוע תור במרפאה של שירי וכבר בתום שלושה טיפול בגלי הלם יחווה הפחתה משמעותית בכאבים, ללא תופעות לוואי וללא תקופת שיקום.  

 

טיפול שתופס תאוצה   

 

טיפול בגלי הלם נחשב בשנים האחרונות לטיפול מבוקש ופופולרי גם בתחום האורתופדיה ובכל הנוגע לבעיות שיקומיות בענף הספורט. הטיפול מתמקד בבעיות כרוניות באזור השרירים והגידים, בכאבים בגב עליון ותחתון ובכל גירוי שהוא נקודתי. בהשוואה לכל טיפול אחר שקיים, טיפול בגלי הלם נחשב להרבה יותר יעיל, קצר באופן משמעותי ובעיקר מניב תוצאות חיוביות עוד במסגרת תהליך הטיפול עצמו.

 

יתרונות הטיפול  

 

מלבד העובדה שטיפול בגלי הלם יכול למנוע בעיות מורכבות יותר בעתיד, כמו ניתוח פולשני ותקופות שיקום ארוכות במיוחד, לטיפול זה יש עוד מספר יתרונות לא מבוטל. הטיפול לא מצריך בדיקת הדמיה, צילום רנטגן או נטילת תרופה. אין לו תופעות לוואי, הוא אינו פולשני כלל ומתבצע רק על גבי העור. בנוסף, הטיפול מאיץ את הריפוי של הרקמה הפגועה בצורה טבעית וההתאוששות היא מהירה. גם בכל הנוגע למחירו, עלות טיפול זה זולה יותר ביחס לטיפולים אחרים ולעיתים הטיפול  נכלל בביטוח הרפואי.

 

כל פגישת טיפול תהייה יחסית קצרה ותארך בין רבע שעה לחצי שעה, שלאחר מכן ירגיש המטופל הקלה משמעותית בתסמינים והפחתה בכאבים מהם הוא סובל. בקליניקה של שירי צ'רבוננקו, כל מטופל מקבל טיפול אישי ואדיב ושירות ברמה הכי מקצועית שמתחיל מאבחון מדויק של הבעיה ממנה הוא סובל עם תכנית הטיפול שתתאים לו באופן ספציפי עד לכדי פתרון הבעיה.

 

מידע נוסף ניתן למצוא באתר של שירי צ'רבוננקו
באתר מידע ומאמרים רבים על הנושא