אין רכב שטח יותר משתלם מאשר דאצ'יה דאסטר

זאת עובדה, לא קיים רכב שטח משתלם יותר מאשר דאצ'יה דאסטר. בעוד שהוא מגיע מצויד במנוע בנפח קטן (גם של 1.3 ליטר בדגמים מסוימים), הדאסטר החדש (על כל גרסאותיו) מגיע גם עם מגדש טורבו. במאמר זה נדבר על החיסכון, הביצועים והנוחות שמעניק הדאסטר לנוסעיו.

נדמה כי בשנים האחרונות, עולם הרכב עבר שינויים דראסטיים. בעוד שבשנים עברו היה נהוג להגדיל מנועים בכדי להפיק יותר כוחות סוס (בין היתר), כיום המגמה היא הקטנת נפחי המנוע, והצמדת מגדש טורבו לשיפור הביצועים ושיפור ביצועי הדלק של המנוע. כיום, דאצ'יה דאסטר החדשה מגיעה עם נפחי מנוע של 1.3 ועד 1.5 ליטר, כאשר כל גרסאותיה מצוידות במנוע טורבו.  

כמה תעלה לי דאצ'יה דאסטר חדשה?

החל מ-94,990 ₪, ניתן לרכוש דאצ'יה דאסטר חדשה וליהנות מאיכות ונוחות שאינן נגמרות. שימו לב, אם כבר דיברנו על נושאי איכות ונוחות, כדאי לדעת שהאיכות המתקבלת בדאצ'יה החדשה, היא איכות צרפתית לכל דבר.

בעוד שפעם דגמי דאצ'יה השונים היו מותג רומני עצמאי, כיום דאצ'יה כבר נרכשה על ידי קונצרן רנו, מה שהפך אותה לחברת הבת של רנו. כולנו מכירים את האיכויות הצרפתיות, בין אם יצא לנו לנהוג ברכבים צרפתיים או לא. ידוע כי המושבים הצרפתיים מאוד נוחים ותומכים, חלקם אפילו מציעים הושבה במושבי חצי BUCKET (מושבים עוטפים). אנחנו כותבים "חצי", היות ונהוג להרכיב מושבי באקט מלאים ברכבי ספורט ולא ברכבים משפחתיים או קרוסאובר.

עד כמה דגמי דאצ'יה השונים חסכוניים בדלק?

אם נתמקד לרגע בנושא של צריכת הדלק של רכבי דאצ'יה, הרי שאין כאן ויכוח בכלל, אין צורך לדון מי הרכב הכי חסכוני בעיר (וגם מחוצה לה). שימו לב, בדגמי דאצ'יה דאסטר החדשים, ניתן ליהנות מצריכת דלק של 4.9 ליטר ל-100 ק"מ! (על פי נתוני היצרן). נתון זה כמובן יכול להשתנות, והוא תלוי באופי הנהיגה שלכם.

נתון מדהים נוסף, הוא שדגמי דאסטר המצוידים במנוע בנפח 1.3, הם דגמים שיכולים להגיע גם לתצרוכת דלק של 7.6 ליטר דלק ל-100 ק"מ! אין ספק כי מדובר ברכבים חסכוניים במיוחד, וזו אחת הסיבות שאתם רואים את רכביה של החברה משתלטים על הכבישים בישראל.

מדוע כל כך הרבה נהגי מוניות בוחרים דאצ'יה?

מספיק להסתכל על הבחירות של נהגי המוניות בארץ. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר נהגי מוניות אשר נוהגים בדגמים השונים של דאצ'יה, וזה כבר אומר דרשני. מדוע? מכיוון שנהגי מוניות חייבים לעבוד ברכבים אמינים, חסכוניים ונוחים.

אם דגמי דאצ'יה השונים לא היו כל כך איכותיים, אין שום סיכוי שהיינו עדים לכל כך הרבה נהגי מוניות אשר בוחרים דאצ'יה. כבר מספר שנים שהמותג דאצ'יה נפוץ בכבישינו. עם דגמים כל כך מוצלחים, אנחנו לא צופים שינוי בעתיד. גם אתם מוזמנים לבחור איכות, נוחות וחיסכון בדלק – בחרו דאצ'יה.