איך למצוא רופא שיניים מומלץ בחולון?

כאשר קיים צורך לבצע טיפול בשיניים, כדאי להגיע לרופא שיניים אשר קיבלתם עליו המלצות טובות מבני משפחה או חברים אשר נעזרו בשירותיו והיו מרוצים מהמקצועיות של הרופא, הידע הרב התחושה הנעימה ותודעת השירות הגבוהה במרפאה.

המטרה היא להגיע לרופא שיניים בחולון המבצע את הפעולות באופן עדין ובמינימום כאבים.

רופא שיניים בחולון

הגעה למרפאת שיניים לצורך טיפול כרוכה לעיתים בכאבי שיניים לפני הטיפול וגם לעיתים במהלכו. לכן כשמחליטים ללכת למרפאה ספציפית כדאי לוודא שמדובר ברופא מנוסה בעל רזומה עשיר, שיש לו לקוחות קבועים לאורך שנים.

רופא שיניים בחולון מטפל בכל צורך של הלקוחות הקשור בבריאות השן, החל בטיפול שוטף אחת לשישה חודשים על ידי השיננית, דרך טיפולים כמו סתימות, טיפולי שורש והתקנת כתרים. המומחיות של המרפאה היא בהשתלת שיניים, התקנת שיניים תותבות חדשות וטיפולי אסתטיקה.

טיפול שוטף בשיניים

במרפאת השיניים מבצעים צילום של השיניים התחתונות והעליונות כדי לראות אם קיימים בשיניים מסוימות חורים. אם מדובר בחורים קטנים יחסית, מבצעים סתימה. אך אם מדובר בחור שהוא עמוק ולעיתים ממוקם בין שתי שיניים, יש לבצע טיפול שורש אשר אורך פרק זמן ארוך יותר ולעיתים מצריך טיפול האורך לפחות שני תורים.

לאחר הטיפולים הללו אשר מתבצעים במקצועיות רבה על ידי רופא שיניים בחולון ובמיוחד אם נעקרה שן או יותר משן אחת, מתקינים כתר אשר מגשר בין השיניים כדי ליצור נראות אחידה. כיוון שהמטרה היא שהכתר לא יבלוט, דואגים שהציפוי יהיה בצבע זהה לצבעי השיניים הקיימות.

השתלת שיניים

נראות הפנים כולל החיוך בשיניים תקינות הוא נושא אסתטי החשוב לכל אדם. עם השנים ולעיתים עקב הזנחה של השיניים קיים צורך לעקור שיניים לא תקינות ולבצע השתלת שיניים בכל הפה או על פי הצורך בחלק התחתון או העליון.

מדובר בתהליך מורכב המצריך מיומנות וניסיון רב ורק רופאים בעלי הכשרה ייעודית ופרקטיקה של שנים רבות, מסוגלים לבצע זאת באופן מושלם לנראות יפהפייה של הפה.

מהלך זה מצריך היערכות של רופא שיניים בחולון לפני ההשתלה הכוללים צילומים, הכנת המקום, ביצוע מדידות ותכנון מדוקדק של המהלך. ההשתלה אורכת כמה שעות ולאחריה נוצרת נפיחות וגם שטפי דם במקום ההשתלות. הלקוח לוקח במידת הצורך משככי כאבים והם נעלמים תך כמה ימים.

התקנת שיניים תותבות חדשות

אנשים רבים אשר בפיהם קיימות שיניים תותבות נזקקים מדי פעם לבצע בהם שינוי מסיבות שונות ולהתקין שיניים תותבות חדשות. מרפאת השיניים בחולון מטפלת בכך ומבצעת את השינוי הנדרש. במקום השיניים שאינן תקינות מחברים שיניים תותבות חדשות בעלות נראות זהה כך שכל מערך השיניים ייראה אותו הדבר, מבחינת גודלן של השיניים וצבען. מדובר בהליך המצריך כמה טיפולים עד השלמת הטיפול לשביעות רצונו של הלקוח.