איתור נזילות מים

עומדים לרכוש דירה מיד שניה? איתור נזילות מים הינה משימה חשובה!

אם אתם עומדים לרכוש דירה מיד שניה, ואתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון ומשקיעים את הכסף שלכם בדירה אשר תאפשר לכם להתגורר בה לטווח ארוך ללא כל בעיה, ולא תגלו לאחר הרכישה בעיות אשר יצריכו מכם הוצאות כספיות נוספות לצורך התיקון, ולעיתים אלו יכולות להיות הוצאות גבוהות מאוד.

בדירות מיד שניה, במיוחד בדירות ישנות, יכולות להיות בעיות רבות בצנרת. לעיתים מדובר בצנרת ישנה מאוד אשר לא תוחזקה נכון עם השנים ולכן תיקון של הנזילה יכול להצריך החלפה של הצנרת כולה או של חלקים גדולים ממנה, מה שאומר שהעלויות שלכם יהיו מאוד גבוהות ויצריכו שבירה של קירות, מרצפות ועוד.

אז אם אתם לא רוצים להגיע למצב כזה, ורוצים להיות בטוחים כי אתם משלמים על דירה איכותית וטובה למגורים, התשובה היא פשוטה - איתור נזילות מים מקצועי.

 

איתור נזילות נסתרות

פעמים רבות כאשר אנשים מעמידים את הדירה שלהם למכירה, הם מבצעים שינויים קוסמטיים אשר יגרמו לה להראות טוב יותר - צבע על הקירות, חידוש רובה במרצפות וכדומה. משמעות הדבר היא שכאשר אתם תכנסו אל הדירה, אתם תהיו בטוחים כי היא מתוחזקת ברמה גבוהה ואין בה נזילות או בעיות, אך יכול מאוד להיות כי מתחת לפני השטח יש נזילות ובעיות רטיבות שאתם לא תראו במבט ראשון, אך בהחלט תבחינו בהם לאחר תקופה של מגורים בדירה.

לכן, אם אתם לא רוצים להיות מופתעים, עוד לפני שאתם חותמים על זיכרון דברים ומתחילים בהעברות כספים, הזמינו בעל מקצוע מומחה אשר יגיע עם כלים מתאימים ויוכל לומר לכם בוודאות האם יש נזילות נסתרות או בעיות שאתם לא יכולים לראות במבט ראשוני, אך בהחלט קיימות ויכולות להשפיע על הרכישה שלכם.

 

הערכה נכונה של שווי הדירה

לעיתים, לאחר בדיקה מקצועית של איתור נזילות מים, אתם יכולים להבין כי שווי הדירה הינו נמוך מהמחיר אותו דורשים המוכרים. אם קיימות נזילות המצריכות עבודה רבה, החלפה של מערכות בצנרת, שבירה של קירות ומרצפות וכדומה, הדבר יוריד את הערך של הדירה ויש לקחת זאת בחשבון בהצעת המחיר.

לעיתים אתם יכולים לדרוש מבעל הדירה לבצע את כל התיקונים הללו במידה ואתם משלמים את המחיר שהוא דורש על הדירה, ולעיתים אתם יכולים להוריד את דרישת המחיר שלו באופן משמעותי מאוד וכך לבצע את התיקונים בעצמכם, אך מתוך ידיעה מראש.

 

אז למה אתם מחכים? אם אתם עומדים לרכוש דירה מיד שניה, לפני שאתם מבצעים כל פעולה או סיכום, הזמינו איש מקצוע מומחה לצורך איתור נזילות מים ותוכלו לבצע עסקה הרבה יותר משתלמת והרבה יותר נכונה, רכישה בטוחה של דירה והשקעה כספית שלא תתחרטו עליה מאוחר יותר.