חדשות טובות

רוצים להפוך את היום שלכם לטוב יותר? חפשו חדשות טובות בשעות הבוקר!

מחקרים מוכיחים כי שעות הבוקר, והדרך בה אנו מעבירים אותן, זו ההשפעה המרכזית שלנו במהלך היום. אם תתעוררו "על רגל ימין" כמו שאומרים, היום שלכם יראה הרבה יותר טוב והרבה יותר מוצלח.

אם בעבר שגרת הבוקר היתה מורכבת מיקיצה נעימה, כוס קפה וארוחת בוקר משפחתית רגועה, היום, הטלפונים החכמים יצרו שגרת בוקר חדשה אצל רבים - פותחים את הטלפון, את הרשתות החברתיות ואתרי החדשות, עוד לפני שקמים מהמיטה עצמה, וזו טעות.

מספיק שתראו חדשות לא טובות שיגרמו לכם לחששות או חרדות, תמונה של האקס עם מישהי אחרת ברשת החברתית, הודעה לחוצה מהבוס או מלקוח, וכבר שגרת היום שלכם תראה אחרת לגמרי.

אז איך תוכלו לסגל לעצמכם שגרת בוקר טובה יותר, שתשפיע בצורה חיובית על כל היום שלכם? פשוט - חפשו חדשות טובות!

 

איך עושים את זה?

לפני הכל, החליטו שמהיום והלאה אתם מתעוררים ולא נוגעים בטלפון למשך שעה לפחות. השאירו לעצמכם מספיק זמן לכוס קפה רגועה, אימון בוקר או ארוחת בוקר מבלי שהטלפון שלכם ילווה אתכם, וכבר תראו שינוי משמעותי מידי יום.

אל תתנו ללחצים של העולם המודרני להיכנס לראש שלכם עוד לפני שפתחתם את העיניים בבוקר, עוד יהיה לכם מספיק זמן לאורך היום להיכנס לזה.

בנוסף, מצאו את המקור הנכון לקבלת חדשות טובות, ופנו אליו בראש ובראשונה. בין אם זו שיחת טלפון עם ההורים או חברה טובה, גורמים שהם אופטימיים ותמיד יעזרו לכם לפתוח את הבוקר בצורה טובה, בין אם זה אתר חדשות טובות אשר מתמקד בחדשות הטובות בעיקר, ספר הומוריסטי שאתם אוהבים או כל דבר דומה. מצאו את המקורות החיוביים בחיים שלכם והתחילו איתם את היום שלכם.

 

אתם לא חייבים לדעת על כל החדשות

אם בעבר בכדי לשמוע על החדשות הייתם צריכים להאזין לרדיו או לצפות בטלוויזיה בשעות הערב, היום החדשות נגישות בכל מקום - אתרי אינטרנט, אפליקציות למיניהן, רשתות חברתיות ועוד. כך, אתם לא באמת צריכים לקרוא את כל אתרי החדשות ולהאזין לכל מהדורה בכדי לדעת את מה שחשוב - את החדשות החשובות באמת אתם תשמעו בכל מקרה, ממקור כזה או אחר.

מחקרים רבים מוכיחים כי צפיה בחדשות באופן קבוע, האזנה למקרים מזעזעים וקשים וצפיה בתמונות וסרטונים קשים, משפיעים על האדם גם באופן בלתי מודע.

חרדות, חששות קבועות, קשיים נפשיים, פחדים ולחצים, כל אלו יכולים להיות מוזנים מהחדשות שאתם שומעים בכל יום, לכן צמצמו את החשיפה רק למה שחשוב - זה יעשה לכם טוב.

 

קומו מוקדם

כן, בהתחלה זה יהיה לכם קשה, ובמיוחד בימי החורף הקרים, עוד שעה במיטה נשמעת מפתה מאוד. אך בפועל, ככל שתתעוררו מוקדם יותר, כך תוכלו ליהנות משעות הבוקר השקטות טוב יותר, והדבר ישפיע לטובה על כל היום שלכם.

המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה
קרקע באנר פנימי
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע