באיזה מצבים עדיף לקנות מבית מרקחת און ליין

כולנו צריכים ללכת לבית המרקחת מידי פעם ובמצבים מסוימים גם באופן קבוע. לפעמים נצא עם מרשם בהול ממשרד הרופא ונהיה חייבים לרוץ לבית המרקחת כדי להתחיל ליטול את הטיפול התרופתי בהקדם האפשרי ולפעמים נוכל, או אפילו נצטרך, לחכות כמה ימים כדי להתחיל לקחת את התרופה בתזמון הנכון.

בתי המרקחת המסורתיים שכולנו מכירים הם חנות פרטית או רשת חנויות שעיקר ההתמחות שלה הוא מכירת תרופות, עם או בלי מרשם. לפעמים חנויות כאלה יציעו מוצרים נוספים כמו מוצרי טואלטיקה, בישום, מזון או אופטיקה אבל ליבת העסק תהיה תרופות.

 

מאז כניסת האינטרנט לחיינו נולדו חנויות אינטרנטיות לכל דבר כמעט – כולל תרופות. אומנם קניית תרופות מרשם איננה חוקית בישראל ולכן תהיו כנראה חייבים להגיע לבית המרקחת ולהציג את המרשם כדי לקבל את התרופה הנכספת, אבל תרופות שלא דורשות מרשם הן לגמרי בהישג יד בשימוש פשוט באינטרנט.

מצבים שבהם כדאי לשקול להזמין מוצרים מבית מרקחת אונליין:

אתם או הילד חולים בבית

אתם מכירים את המצב – הילד או אתם חולים בבית, מצוננים, מתעטשים, עם חום ובאופן כללי לא במצב לצאת מהבית, גם לא למרחק של כמה מטרים. בדיוק בשביל מצבים כאלה קיימים בתי מרקחת און ליין שמציעים משלוחי אקספרס לבית הלקוח – כדי שלא תצטרכו לצאת מאזור הנוחות בשביל תרופות – הרי אתם צריכים את התרופה בגלל שאתם חולים ולא יכולים לצאת מהבית! מזל שמישהו מבין ופעל בנושא.

אתם עסוקים ובית המרקחת השכונתי סגור בשעות היחידות שאתם פנויים

מצב מתסכל שרובנו נתקלים בו, גם בערים שמאופיינות בשעות פעילות ארוכות של חנויות, לפעמים אנחנו מסיימים את עיסוקנו בשעה בלתי אפשרית שבה בית המרקחת שאנחנו כל כך צריכים כבר סגור, ואנחנו נאלצים לדחות את מציאת הפתרונות הרפואיים למחר, או אולי כבר לסוף השבוע, כשיהיה לנו רגע אחד פנוי. במצבים כאלה תוכלו להזמין בדיוק את מה שאתם צריכים במשלוח למשרד או לתיבת Boxit שממנה תוכלו  לאסוף את הרכישה בשעות גמישות יותר.

 

מזג האוויר בלתי אפשרי

לפעמים פשוט יותר מידי חם בחוץ, או שהגשם כל כך אינטנסיבי שאתם בכלל לא בטוחים שהמטריה שלכם תעמוד בדרמה הזאת ואתם כבר מדמיינים את עצמכם חוזרים הביתה ספוגים לגמרי במי גשמים, אומנם עם האקמול ביד אבל עם הצטננות קשה הרבה יותר. אין בעיה – תזמינו מה שתרצו ולכו לאסוף את התרופות כשמזג האוויר יירגע – בדיוק מהמקום שבו בחרתם לאסוף את המשלוח.

 

אין מלאי בבית המרקחת השכונתי

כמו כל חנות, גם בתי מרקחת נמצאים לפעמים במלאי חסר ואלה חדשות רעות למי שיצא מהבית בשארית כוחותיו, מצויד בחבילת טישו, רק כדי לגלות שאין טיפות אף. אל תחשפו את עצמכם לסיטואציות כאלה – הזמינו און ליין.

 

אתם עושים קניות תקופתיות לבית ותשמחו לקבל את כל פריטי הרשימה למקום אחד

בהמשך לנקודה הקודמת, לפעמים המלאי בבית המרקחת הקרוב לביתכם לא מלא ותשמחו לסיים את הקניה בת אחת, בלי צורך ללקט את יתר הפריטים ברחבי העיר. בשביל מצבים כאלה בית מרקחת און ליין הוא הפתרון האידאלי - אין צורך לצאת מהבית כדי לבדוק מה מצב המלאי, אפשר פשוט למלא את הסל הווירטואלי ולגלות מיד מה יש ומה חסר, ואולי להחליט אפילו לפצל את הקניה לשני בתי מרקחת אינטרנטיים – עדיין תוכלו לשלוח את שני המשלוחים לאותו מקום – אם זה משלוח עד הבית, סניף הדואר הקרוב, או תיבתBoxit  במיקום שבחרתם.

לסיכום

כבודו של בית המרקחת המסורתי במקומו מונח, אבל אם יש לכם אפשרות להקל על עצמכם, אל תהססו להזמין מוצרים ותרופות ללא מרשם מבית מרקחת און ליין.