מי מבצע לכם את האיטום?

כאשר מדברים איתנו על בניית בניינים או ביצוע שיפוצים, אנו נוטים לחשוב יותר על ביצוע עבודות כמו הריסת קירות או צביעה של חדרים בכל צבע שנבחר. אחת העבודות החשובות יותר של הבנייה היא דווקא עבודה שאיננו נותנים לה את דעתנו: עבודת האיטום. האיטום חיוני לתחזוקת המבנה, ואנו מרגישים בחסרונו בעיקר בתקופה הגשומה, כשלפתע החדר שלנו מוצף במים. חברת איטום בירושלים מבצעת עבודות איטום מקצועיות למען רווחת הדיירים ובטיחות המבנה.

 

מה כדאי לדעת על איטום תפרים?

איטום תפרים הוא אחד מבין סוגי האיטום הנפוצים יותר היום, וזאת בגלל בניית התפרים הרווחת בימינו. אלה כמה דברים שכדאי לתת עליהם את הדעת כאשר מדברים על עבודות איטום תפרים:

  • לפני האיטום, מכינים את השטח – עוד לפני שמתחילים לבצע את עבודת האיטום, יש צורך לבצע כמה פעולות כמו הסרה של חומרי מילוי שממלאים את האיטום כעת עד לעומק שבו יש צורך לבצע את האיטום, ביצוע ניקוי טוב של דפנות התפרים וכן מריחה של פריימר במידת הצורך.
  • בוחרים את חומר האיטום – פעמים רבות נוצרים כשלים באיטום תפרים בגלל בחירה של חומר בלתי מתאים. עובדים מיומנים המגיעים מטעם חברת איטום בירושלים יודעים להתאים את החומר הנכון לסוג העבודה.
  • אופן הדבקת המשטח – מעבר לבחירה נכונה של חומר האיטום, יש צורך לבצע את ההדבקה כראוי. אחרת, עלול הבניין לסבול מבעיות באיטום.

איטום סנפלינג – כל היתרונות

סוג איטום משמעותי נוסף שכדאי להכיר הוא איטום סנפלינג. אכן, מדובר בעבודה שאינה נטולת סיכונים, ועל כן מבצעים אותה רק עובדים שיש להם רישיון עבודה בגובה. לפיכך, אם אתם מעוניינים בביצוע עבודות איטום בסנפלינג, חשוב לבדוק שחברת האיטום מספקת ביטוח לעובדים וכי יש להם רישיון עבודה בגובה. את הרישיון הזה ניתן להשיג רק לאחר שעוברים קורס עבודה בגובה ומקבלים תעודת הסמכה. תעודה זו תקפה לשנתיים בלבד, ולאחר מכן יש צורך לחדש אותה בשנית. 

בעזרת שיטת איטום סנפלינג יכולים העובדים להגיע לקומות הגבוהות בבניין ולבצע את עבודות האיטום הנדרשות. לסוג איטום זה קיימים כמה יתרונות משמעותיים. דבר ראשון, אין צורך להקים פיגומים ולגרום לאי נוחות לעוברים והשבים. העובד המנוסה נע במיומנות באמצעות ציוד הסנפלינג ומבצע את כל העבודות הדרושות. כתוצאה מכך, זמן העבודה מתקצר, ניתן לבצע את האיטום ביעילות וללא לכלוכים מסביב. כמו כן, מחיר עבודות איטום בסנפלינג נחשב לאחד המחירים ההוגנים יותר בשוק.

 

איך בוחרים קבלן איטום

על מנת לבצע את עבודות האיטום כראוי, יש צורך לבחור קבלני איטום מורשים. קבלן האיטום אמון על ביצוע מגוון רחב של עבודות דוגמת איטום קירות, תיקון נזילות, חידוש גגות ועוד. על מנת לבחור את הקבלן המקצועי ביותר, יש צורך לברר כמה דברים. ראשית, יש לוודא שלקבלן יש אישורים מתאימים המאפשרים לו לבצע את עבודות האיטום. ניתן לדרוש מהקבלן את האישורים או לבדוק את שמו באתר של משרד השיכון. שנית, חשוב לברר עם הקבלן איזו אחריות הוא נותן על ביצוע העבודה שלו. שלישית, כדאי לבחור בחברת איטום שצברה לעצמה מוניטין בשוק ויש לה ניסיון רב בתחום האיטום. ולבסוף, פשוט תסמכו על עצמכם. הגיעו לפגישה ראשונית עם נציג חברת איטום בירושלים ועמדו על טיבה של החברה.

החורף הירושלמי מתקרב ובגג שלכם יש נזילה? מחפשים חברת איטום בירושלים? חברת סטריט-פייטר היא חברה מקצועית ומנוסה אשר מבצעת מגוון רחב של עבודות איטום איכותיות. אם אתם מעוניינים בביצוע עבודות איטום על הצד הטוב ביותר, יש לכם למי לפנות.