10 כללים לפני רכישה של אי למטבח - דניאל מטבחים עם אי

רכישת אי למטבח היא אחת ההחלטות החכמות שתקבלו עבורו: כשהמטבח מכיל 2 משטחי עבודה, האחד צמוד לקיר ולתשתיות הגז, והשני ממורכז רחוק מהקירות, אתם נהנים משתי עמדות מקבילות שמייעלות מאד את העשייה בחדר. כיצד בוחרים אי למטבח בהצלחה?

משטח אי המטבח והארונות – מחומרי איכות בלבד

משטח אי למטבח צריך להתבסס על שיש איכותי בעל מקדם שחיקה גבוה ומקדם צביעה נמוך. מקדם השחיקה הגבוה אחראי לעמידות המוצר גם אחרי ספיגת חבטות ומכות, ומקדם צביעה נמוך מבטיח כי אם יישפכו חומרים כמו רוטב עגבניות וכורכום הם לא יצרו כתמים אלא ייספגו במשטח.

אי למטבח בעיצוב כפרי צריך להתבסס על עיצוב מפורט

דלתות הארונות באי – רצוי שתהיינה מגולפות עם חריטות. על כל אחת מהן – ידית ומשקוף צד. משטח אי המטבח המומלץ בעיצוב כפרי – מסותת, עם דופן חרוטה בעלת מרקם ייחודי. מקובל להציב משטח מטבח עם קשת עגולה בדקורציות כפריות רבות.

אי למטבח בעיצוב מודרני צריך להתבסס על מינימליזם דקורטיבי

המינימליזם הדקורטיבי כולל מיעוט שימוש באמצעי פרזול, משקוף וחריטה, בשל כך, דלתות האי צריכות להיות חלקות, ללא שום אלמנט נוסף, כולל לא עם ידית. מה שחשוב לוודא – שמדובר במרקם מבריק של צבע על מנת לחזק את האלמנט המודרני העכשווי וליצור עיצוב מלוטש ככל שניתן.

קביעת עובי משטח העבודה באי המטבח נעשית בפרספקטיבה לגודל הוויזואלי של החדר

גודלו הוויזואלי של החדר אינו הגודל האמיתי אלא זה אשר נתפס בעינינו כפרטים מתבוננים. אם ארונות המטבח ממוקמים בצדי החדר ובמרחק זה מזה – זה משדר מוטיב של חדר גדול, ואם יש ריבוי רהיטים צמודים זה משדר שהחדר קטן. בחרו משטח עבודה בהתאם לכך. אם החדר נראה גדול – יש לבחור משטח עבודה עבה ואם הוא נראה קטן – יש לבחור משטח עבודה דק. בכך, אתם שומרים על פרספקטיבת החדר ולא יוצרים מיקוד יתר היכן שלא צריך.

אי למטבח עם הכנה לתנור – יתרון

גם אם ישנו תנור במטבח, השאיפה היא להפוך את אי המטבח לעמדת עבודה משנית ללא חסרונות ביחס למקבילתה. לכן, מומלץ לוודא כי על מטבחים עם אי שאתם קונים ישנה הכנה להטמעת תנור כיריים.

כשהמטבח אינו גדול – בוחרים אי עם מעט ארונות והרבה מדפים

בדרך זו אתם מקבלים אי בעל שטח קטן אך עם קיבולת אחסון ענפה. כשהארון מחולק להרבה מדפים, המשמעות היא שניתן לאחסן יותר ציוד בלי שהדבר יהיה מחסן עם פריטים אחד מעל השני. לכן, אפשר גם ליהנות מאי קטן וחסכוני וגם משטח אחסון נדיב ביותר.

בחירת ברז וכיור עבור אי למטבח

אם מעל האי מותקנת מנורה תלויה או מותקנים ארונות מוארכים, מומלץ לבחור כיור שקוע וברז שטוח. לעומת זאת, אם מעל אי המטבח ישנו הפרש גובה נדיב, ניתן לצ'פר את עצמכם בכיור מונח ובברז קשת או חצי קשת לחידוד וליטוש העיצוב.

הצבת כיסאות בר סביב אי המטבח – יתרון

מומלץ לתכנן את אי המטבח כך שייוותר מקום להצבת כיסאות בר שישוו לאי עמדה של בר ובכך יאפשרו עמדת סעודה נוספת לזו של פינת האוכל.

אי למטבח קונים רק בחנות מטבחים

זה לא סוד שרשתות השיווק מוכרות אי למטבח, וחלקן אף מציגות אותו "בהתאמה אישית". בפועל, מדובר על אי למטבח באותה דקורציה ללא יכולת שינוי ועם איכות חומרי ייצור מוטלת בספק. אי למטבח רוכשים רק בחברת שהיא נגריית מטבחים אותנטית להבטחת איכות והתאמה דקורטיבית לביתכם.

מטבחי דניאל – המקום שלכם לרכוש אי למטבח

בואו להסדיר את אי המטבח שלכם בבית מטבחי דניאל, חנות המטבחים שלכם ובשבילכם. במטבחי דניאל תוכלו להתאים עבור מטבחכם אי למטבח בעל מראה מלוטש אשר ישתלב היטב במטבח שלכם בהתאם לאופי הדקורטיבי בתוכו.

קראו גם: מטבחים עם אי במבצע

האחים תמם עבודות איטום
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה