המלצה על יועץ משכנתאות בכיר

אם אתם שוקלים לקנות דירה, לבד או כזוג, בוודאי תצטרכו לקבל משכנתא או לפחות הלוואה מסוימת כדי להשלים את החסר. כשמדברים אתכם על משכנתא בוודאי כבר הזכירו לא פעם את השירות שנקרא יועץ משכנתאות בכיר, שמלווה אתכם ועוזר לכם לקבל משכנתא במחירים שנוחים גם לכם, אנחנו באלפא משכנתאות מספקים שירות כזה.

 

למה זה חשוב? הרי אנחנו יודעים שהבנקים לא מלווים כספים חינם והעסק שלהם הוא להרוויח כמה שיותר מהלוואות ומשכנתאות בפרט. השאלה היחידה שנותרה לברר אם כך, היא האם אפשר להרכיב משכנתא עם מסלולי החזר נוחים גם לכם? או שמדובר במשחק מכור מראש שאין לכם בו סיכוי? ובכן, מתברר שיש מי שדואג לכם למסלולי החזר משכנתא סבירים יותר שמתאימים גם לתקציב שלכם. ייעוץ משכנתאות הוא בדיוק מה שצריך ברגעים כאלה.

 

חשיבות משא ומתן על משכנתא בתנאים נוחים

משא ומתן על משכנתא הוא תמיד מייגע ותמיד גורם לחששות אצל הלווים. הסיבה העיקרית היא חוסר ידע של רבים מאתנו בנוגע לכספים, להלוואות, לחישובי החזרים ומסלולים והסכומים שאנחנו מתחייבים אליהם. מלבד החלוקה הבסיסית של הסכום העצום לשנים ולחודשים, לא באמת נדע לומר כמה אנחנו אמורים להחזיר לבנק בכל חודש בעשרות השנים הקרובות.

 

למען האמת, למרותש אנחנו מסתדרים לא רע בניהול החשבון שלנו, רבים מתקשים להבין כיצד הריבית במשק, הפריים והריבים של הבנק, יחד עם שערי מט"ח ועוד שיקולים וקריטריונים יכולים לתת לנו מושג כמה בעצם אנחנו משלמים. בדיוק לשם כך נועד יועץ משכנתאות בכיר שעובד אתכם על כל ההסברים לכך.

 

מה עושה למענכם יועץ משכנתאות בכיר?

לאחר שאתם שוכרים אותו, לא זו בלבד שתבינו בדיוק את כל הלוחות שלפיהם מחשבים החזרי משכנתא, אלא גם תדעו בדיוק כיצד תוכלו לחסוך כסף במסלולים אלה ולנסות להתמודד עם אי הוודאות הכלכלית במשק לשנים הקרובות. מי שנותן לכם את כל הידע הזה הוא יועץ משכנתאות בכיר שבא מהתחום. אם הוא מקצועי ואינו חאפר שהחליט לעזור לאנשים רק כי הצליח לקבל משכנתא נוחה בעצמו, יועץ משכנתאות אמיתי כזה עסק במשכנתאות מהצד השני של הבנק, ברוב המקרים, ולכן יודע בדיוק גם עד כמה הבנקים מוכנים ללכת לקראת הלקוחות כאשר מבקשים מהם נכון. לעוד פרטים על יעוץ משכנתאות הכנסו אלינו לאתר

 

יש עם מי לדבר בבנק

אם חיפשתם את הכתובת בבנק לדבר אתה ולהיות בטוחים שאתם ממלאים טפסים נכון, כעת יש לכם מי שמטפל בזה. סיבה חשובה נוספת להשקיע בשירותי יועץ משכנתאות היא שהוא מכיר לא רק את בעלי התפקידים אלא בכלל עם מי לדבר, מה לכתוב בטפסים שאותם מגישים, הוא גם יכין לכם תכנית עבודה ותכנית פיננסית שאותה תוכלו להגיש לבנק כדי לשפר את הסיכויים שלכם לקבל משכנתא בתנאים שלכם, בסופו של דבר להרוויח את השכר שתשלמו  לו על ידי הכסף שתחסכו בהחזרים הנוחים שהבנק ייתן לכם בזכותו.