מיתוג המוצר בעזרת אריזות קרטון

איך נעשה המיתוג בפועל?

כמו כל שירות, גם שירות של ייצור אריזות קרטון ממותגות מתבצע על ידי עסק המתמחה בכך. לרוב מדובר בעסק המציע פתרון מקיף לאריזות הקרטון, שקיות הפלסטיק והניילון ושאר מוצרי האריזה של החברה, כאשר הכל נעשה תחת מטריה של מיתוג חיצוני לעסק. רוב העסקים בתחום מיתצוג אריזות קרטון לעסקים מציעים ליווי ותמיכה צמודים ללקוח בכל שלבי המוצר ועד לאספקה לשביעות רצונו. החל משלב הגרפיקה, בחירת החומרים לאריזות הקרטון, עיצוב מראה האריזה כולה וצורת האריזה הסופית, ועד לשלב הייצור והאספקה.

מדוע חשוב להציג את המותג על אריזות קרטון?

כשלקוח רוכש ממך מוצר – כולם רואים את המוצר, וכולם רואים ממי הוא נרכש. החל מעובדים בעסק של הלקוח, לקוחות של הלקוח ועד מתחרים שבאים לבחון את עסקיו של הלקוח שלך. כל אחד רואה את המוצר שלך, וכדאי שיראו גם את סמל החברה ואת המקור למוצר, לכן חשוב לדאוג לכך שאריזות המוצר יצביעו על העסק שממנו הגיע המוצר, כי בסופו של דבר – אין טוב ממראה עיניים, וזה מה שמביא לקוחות חדשים לעסק.


לא לחינם חנויות מציעות שקיות ממותגות, אריזות קרטון ממותגות, אריזות רב-פעמיות ממותגות ואפילו כלי בית ומטבח עם לוגו החברה ושמה, לרוב מוצרים אלו מוצעים במחיר מוזל בהרבה, ואפילו בחינם – הכל על מנת שעוד אנשים יראו את שם העסק וירצו לבוא לראות.

כן, אבל אולי מספיק רק שם העסק

ייתכן, אבל שם העסק, או הלוגו שלו בלבד לא ימשכו את העין. מטרת האריזה הממותגת, בצורה מסוימת, ובצבעים מסוימים, למשוך את העין של לקוח פוטנציאלי להתבונן במותג, בלוגו ובשם החברה.
לכן תראו עסקים רבים מייצרים אריזות קרטון ממותגות בצורה שונה ובצבעים שונים עבור מוצרים שונים, אריזות מסוימות עבור מוצרי קוסמטיקה (שכן הצבע שלהם צריך להתאים לקהל שרוכש קוסמטיקה), ואריזות שונות עבור מוצרי אלקטרוניקה, למשל.