רשת צל מחיר

מחפשים פתרונות הצללה? מתעניינים לגבי רשת צל מחיר ואיך לבחור? כאן תקבלו את כל התשובות?

קצת על רשתות צל

רגע לפני שנעסוק במחירים וכיצד לבחור אותן, כדאי להבין מהן רשתות הצל ולמה הן מיועדות. אם כן, רשתות הצל הן פתרון הצללה נפלא לכל שטח, בין אם מדובר על שטח ציבורי גדול או על מרפסת קטנה של בית פרטי. מדובר על רשת, התלויה ומסוככת על השטח הרצוי. פתרון זה נחשב לקל להתקנה והוא מאפשר הן הצללה של השטח והן חדירה של אור השמש תוך סינון הקרינה. חשוב לציין, שאמנם רשת הצל מיועדת לימות הקיץ, אבל ההיא נשארת במקומה גם בתקופת החורף ולכן היא בנויה באופן כזה, שמי הגשמים לא יגרמו לה לקרוס.

רשת צל מחיר לפי גודל 

אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר לגבי רשת צל מחיר הוא הגודל שלה. מן הסתם, ככל שרשת הצל שתרכשו תהיה גדולה יותר, כך היא גם תעלה יותר ולהפך. כמובן, ישנם פרמטרים נוספים בעלי השפעה על המחיר ועליהם נרחיב בהמשך, אבל אין ספק, שזהו אחד הפרמטרים העיקריים. 

איכות החומר

כמובן, גם איכות חומרי הגלם של רשת הצל משפיעה על המחיר שלה. היות שכך חשוב להדגיש, שישנה חשיבות גבוהה בבחירת רשת צל מחומרים איכותיים. זאת, מפני שהיא אמורה לשמש אתכם במשך שנים ולא פחות חשוב מכך – היא אמורה לשמור עליכם ועל היקרים לכם מפני נזקי השמש. לכן, כאשר מבצעים סקרי שוק והשוואות מחירים של רשתות צל, כדאי לבדוק מהי האיכות של הרשת לפני בדיקת המחיר שלה.

צבעים וצורות

כיום, רשתות הצל הינן נפוצות מאוד ולכן גם ישנו מגוון רחב של צבעים שלהן, מתוכו באפשרותכם לבחור. כמו כן, במידה ומדובר על רשת צל לשטח גדול, ניתן לבחור בין רשת אחת לבין שילוב של מספר רשתות, אותן ניתן להתקין בזוויות שונות ובכך לייצר צל על שטח גדול יותר ולאורך יותר שעות ביממה. ושוב, אם אנו עוסקים בנושא של רשת צל מחיר, ככל שתבחרו ברשת צל מיוחדת יותר בצבעיה ובדוגמתה וככל שתבחרו בשילוב בין יותר רשתות, כך המחיר יכול לעלות בהתאמה.

התקנה 

ההתקנה של רשת הצל אמנם נחשבת לקלה, בעיקר אם משווים אותה לפרגולה לדוגמה, אבל היא עדיין נדרשת והיא כרוכה בעלויות. עלויות אלו הן חד פעמיות, אבל בהחלט חשוב לקחת אותן בחשבון כחלק בלתי נפרד מהמכלול של רשת צל מחיר. 

במידה ואתם רוצים להוריד עד כמה שניתן את העלויות, יתכן שתשקלו להתקין את הרשת ללא עזרתו של מתקין מקצועי. אנו ממליצים בחום לוותר על הרעיון ולהשקיע את עלות ההתקנה! זאת, משום שהתקנה על ידי מתקין מקצועי ומנוסה תהיה בטיחותית יותר ותבטיח עמידות של הרשת גם תחת העומס של גשמים ורוחות חזקות.