מלונות בים המלח - הוטלז

ניתן להסתייע בסוכנות נסיעות המספקת חבילות נופש מעולות לים המלח. העונה הטובה ביותר לשהייה מהנה בים המלח היא כל ימות השנה – אולם בחודשים החמים הטמפרטורות באזור עשויות להיות גבוהות במיוחד ולהסב אי נוחות מסוימת למבקרים.

 

באזור ים המלח ישנם מלונות לא מעטים בהם ניתן ליהנות מחבילת נופש הכוללת טיפולי ספא מעולים והארחה בחדרים מאובזרים שאינם מביישים את מלונות טראמפ ברחבי העולם. טיפול הספא המבוצעים באזור ים המלח כוללים שימוש בחומרים טבעיים הנמצאים ביד – שבריאים לעור ומעולים לבריאותו. בתום נופש למילוי מאגרי האנרגיה בים המלח, תוכלו לעשות דרכם אל הר סדום ולצפות במראה הייחודי של מבנה הררי שעשוי כולו מלח טהור.

 

מצדה, למשל, היא יעד בו כדאי לבקר כחלק מחופשות התיירותיות או רפואיות באזור ים המלח. האזור הוא בכל חשיבות היסטורית לעם היהודי; זהו מבצר די עתיק שנבנה בימי החשמונאים, בו נתרחש מרד היהודים כנגד האימפריאליסטים הרומיים. אם תבקרו במקום תוכלו ללמוד עובדות מעניינות ביותר אודות המרד והחברה היהודית של אותם ימים. סיורים מודרכים המתקיימים באזור, כמו גם מופע אור-קולי, ילמדו אתכם הרבה יותר מכפי שאתם חושבים שאתם יודעים אודות ימיהם המרתקים של החשמונאים – שנסתיימו בהתאבדות המונית מהמצדה.

 

מלונות ים המלח – חופשה שלא במהרה תישכח

ליטראות של דיו נשפכו בכתיבה על ים המלח ועד כמה מדובר במקום נהדר לחופשה – אם לא הנהדר ביותר לחופשה במזרח התיכון. סעו על כביש 90 וגלו את הארץ – החל מצפונה ועד דרומה – באילת. זהו קסם ישראלי שלא כדאי לכם לפספס. הרים זהובים ואדמדמים מקשטים את הנוף והרקע המדברי-מקראי רק מוסיף לחדוות הטיול השורה על המטיילים והמבקרים – וזאת עוד לפני שהתחלנו לדבר על בתי המלון האיכותיים המבטיחים חופשה בלתי נשכחת באזור ים המלח והסביבה.

 

לא בטוח שחופשה בים המלח מתאימה לכולם, שכן מדובר באזור המאופיין בטמפרטורות גבוהות יחסית למקומות אחרים בארץ, ובעיקר בעונת הקיץ הלוהטת; ובכל זאת, אם אתם מפנטזים על חופשה בלתי נשכחת, הכוללת פינוקים בריאותיים רבים – לא כדאי לכם להסס יותר מדי, אלא להתחיל במחקר קטן אודות החופשה האידיאלית שלכם בים המלח, שתותיר אתכם אנרגטיים ומלאים – פנימית וחיצונית.

 

להזמנת מלונות בים המלח לחתו כאן https://www.deadsea-hotelz.co.il