פטרת ציפורניים מתחילה באשמה ונגמרת בטיפול

אף אחד לא אוהב להודות בעובדה שהוא השתובב יחף בפומבי ונדבק בפטרת ציפורניים בכפות הרגליים. אך עדיין, התנאים האלה כלכך נפוצים שאפילו האנשים הכי מוערצים בחברה שלנו יכולים להידבק בהם. אז אין סיבה שתרגישו אשמה אם גם אתם נדבקתם בפטרת הציפורניים.

 

1 מתוך 10 אנשים באמריקה סובל מ אפקט ״רגל האתלט״, הנה לדוגמה כמה מהמפורסמים שנדבקו בפטרת הציפורניים:

 

כריסטיאנו רונאלדו לפי הצהובונים, שחקן הכדורגל המפורסם הידוע בשל כישוריו יוצאי הדופן ויופיו הייחודי, כריסטיאנו רונאלדו, סובל ממגוון רחב מאוד של זיהומים פטרייתיים בכפות הרגליים. מאמר שנכתב עליו בצהובון מפורסם שאל ״האם יש לו מספיק זמן לעשות פדיקור בין טיפולי הסרות השיער שהוא עושה בכל הגוף, בין מסעות השופינג שהוא עושה בגוצ׳י.

זה לא מפתיע שכדורגלן בסדר גודל כזה, יתפוס ״רגל אתלטים״, בהתחשב בעובדה שמדובר בחיידק פטרייתי שמתפשט בעיקר בחדרי הלוקרים בין המקלחות לארונות. טיפולים בכפות רגליים נגועות ניתן לבצע בעזרת מגוון רחב של משחות אשר אינן מצריכות מרשמי רופאים, אך כמובן שהאופציה העדיפה ביותר היא לבקש עזרה מקצועית אשר תדע לכווין אתכם בצורה הטובה ביותר, כיצד למתן את התופעה ולהגן על כפות הרגליים שיישארו בריאות, יבשות ונקיות מפטריות כאלו ואחרות.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכדי לקבל ייעוץ ראשוני ואף סדרת טיפולים מתקדמת אשר תסיר מעליכם את חשש הפטריות הנוראי והמדבק.

 

המרפאה שלנו פגשה את כל סוגי האנשים וכל סוגי הפטריות, ויודעת כיצד להסיר כל שמץ של התופעה הנוראית הזו מכל איזור נגוע. אתם יכולים להיות בטוחים שנוכל לעזור גם לכם, לא משנה בסוג הפטריה שמזיקה לכפות הרגליים שלכם.

 

להתחלה בטיפול או לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, פנו אלינו עוד היום, גם אם אתם שחקני כדורגל מפורסמים.

כותב הכתבה: אלי אלקיים מנכ"ל קליניקה כרמל

 

אתר הבית של חברת קליניקה כרמל:   pateret-x.co.il