אטרקציות לאירועים

פעם, להפיק אירוע היה דבר פשוט. כל מה שהיה צריך הוא לדאוג לשירותים הסטנדרטיים ולא היה צריך יותר מזה. מספק היה לדאוג לאולם או גן אירועים, לקייטרינג של המקום או לקייטרינג חיצוני, לצלם, למוזיקה טובה ואולי לאיזו אטרקציה בסיסית כמו צפצפות, משרוקיות ומסכות, כאלו שעושים שמח באירוע וזהו, האירוע היה מתקיים בטוב ובכיף. היום אי אפשר בלי אטרקציות מיוחדות, בלי להפתיע את קהל המוזמנים ולהציע לו משהו לא שגרתי ונראה שהרף רק הולך ועולה. יש ברים מיוחדים ויש מופעים מצחיקים, יש מאכלים לא שגרתיים ואין ספור אטרקציות לאירועים בצורות שונות וברמות שונות. אבל אם נאמר את האמת, חלק לא מבוטל מהם הוא בשביל השואו והמוזמנים לא באמת מתרשמים מהם...

 

דוגמאות לאטרקציות

הנה טעימה קטנה ממגוון האטרקציות שכולם מכירים. אם האירוע הוא אירוע של ילד כמו יום הולדת, המתנפחים הם בדרך כלל אלו ששולטים. אפשר לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה ולעשות אירוע בבריכה, ואירוע בבריכה יכול להיות עם מתקנים מתנפחים במים. יש הפקות נוצצות, דוכנים, סימולטורים והפעלות לאירועים של מבוגרים בעיקר כשמדובר על אירועי חברה, יש ספורט אתגרי, יש צילום ומזכרות, יש קזינו ושולחנות משחק ויש פינוקים טעימים. אבל אם אתם רוצים לקחת את האירוע שלכם עוד צעד אחד קדימה, אם אתם רוצים שהוא אל יהיה רק אירוע מיוחד וכיפי למוזמנים שלכם אלא אירוע בלתי נשכח, אתם חייבים להכיר את בין הקריקטוריסט.

 

יודעים מה זה קריקטורה?

רגע לפני שנדבר על בן הקריקטוריסט ועל איך הוא יכול לשדרג לכם את האירוע, כדאי שנבין מהי קריקטורה. קריקטורה היא ציור, ציור מוגזם. מה זה אומר? זה אומר שלוקחים פרטים מסוימים, בין אם אלו פרטים פיזיים או כאלו שנוגעים לאופי ומגזימים איתם. בסופו של דבר יוצא ציור מצחיק, עוקצני, עם אמירה ובעיקר אומנותי. ככה זה כשמציירים קריקטורות לעיתון אך כשמדובר על אטרקציות לאירועים, כמובן שהכוונה היא לצייר בצורה הומוריסטית.

 

על בן ולמה אתם חייבים אותו באירוע שלכם...

אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהפוך לאירוע מדובר, כזה שייזכרו בו עוד זמן רב, אתם חייבים להכיר את בן הקריקטוריסט אטרקציות לאירועים. בן עוסק בתחום למעלה מ-14 שנים וכל אירוע שהוא לקחת בו חלק הפך לאירוע מיוחד. הוא יושב בצד ומצייר אנשים שרוצים מזכרת מהאירוע, אבל מהר מאוד הוא הופך להיות מוקד עניין. הקריקטורות המקסימות והמצחיקות שלו, הקסם האישי והאווירה הטובה שהוא יוצר סביבו גורמים לרבים לרצות מזכרת גם בשבילם. כמה קריקטורות הוא יכול לצייר באירוע? כל קריקטורה לוקחת לו בין 2-4 דקות אז תעשו את החישוב בעצמכם.

 

אין ספק שאם אתם רוצים לקחת את האירוע שלכם עוד צעד אחד קדימה, בן הקריקטוריסט הוא האטרקציה אותה אתם מחפשים.