פשפש המיטה טיפול


טיפול בפשפשי מיטה צריך להיות מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע מצב שבו הפשפשים הצליחו "לתפוס טרמפ" על אחד מבני המשפחה ולעבור למקום אחר. ראשית נציין כי חשוב להבין שלא כל עקיצה שמבחינים בה לאחר שינה היא בוודאות עקיצה של פשפש המיטה. ישנם מזיקים אחרים אשר עלולים לעקוץ אתכם במהלך השינה. לכן רק כאשר אתם בטוחים כי מדובר בתסמינים המעידים על עקיצה של פשפשי המיטה, מוטב כי תתייעצו עם מדביר כיצד ניתן לעכור את הבעיה מהשורש. אסור לכם להתפשר על פחות מהסרה מלאה של הבעיה, שכן אם תספקו פתרון מקומי הפשפשים עלולים לחזור ואף להגיע למקומות אחרים ברחבי הבית.

פשפש המיטה טיפול

 

מהם התסמינים של עקיצות פשפש המיטה?

לפני שמתחילים לקרוא על פשפשי מיטה טיפול והחלמה, חשוב מאוד להבין מהם התסמינים של עקיצות המגיעות כתוצאה ממגע של פשפש המיטה. ראשית אחד מהדברים שמייחדים את העקיצות של פשפש המיטה על פני עקיצות של מזיקים אחרים זה מיקומם של העקיצות. בשונה ממזיקים אחרים, העקיצות של פשפש המיטה יכולות להתפרש על כל חלקי הגוף. זאת אומרת שאם קמת בבוקר והבחנתם בעקיצות נרחבות בחלקים שונים בגוף, לא מן הנמנע כי מדובר בעקיצות של פשפש המיטה.

 

פשפש המיטה טיפול יכול להגיע במריחה של תכשירים או משחות מיוחדות אשר מטרתן להרגיע את העקיצות ואת אי הנעימות שהן יוצרות בחלקי הגוף.

 

דרך נוספת להבחין בעקיצות של פשפשי המיטה על פני עקיצות של מזיקים אחרים היא שהעקיצות של פשפשי המיטה יכולות להגיע גם מבעד לבגדים. פשפש המיטה יודע כיצד לחדור מבעד לבגדים, וגם אם ישנתם עם בגדים ארוכים לא מן הנמנע כי תקומו בבוקר עם עקיצות. זוהי הסיבה לכך שברגע שמבחינים בעקיצות המזוהות עם פשפש המיטה חשוב מאוד לחשוב על טיפול בפשפשי מיטה באופן מידיי. מכיוון שיהיה לכם קשה מאוד להימנע או למגר את העקיצות שלהם עד אשר יגיע טיפול מלא לבעיה.

 

דרך שלישית ואחרונה שבאמצעותה ניתן לאפיין עקיצות של פשפש המיטה היא על ידי הצורה של העקיצה. במידה והבחנת בעקיצות עגולות על מקומות רבים בגוף, זהו סממן חזק אשר מעיד על עקיצה של פשפש המיטה. פשפש המיטה טיפול יכול רק להפחית את תחושת אי הנעימות, העקיצות עצמן אמורות לחלוף מספר ימים לאחר העקיצה כך שחשוב מאוד שתתאזרו בסבלנות עד אשר העקיצות ייעלמו מעצמן. כמובן שאם לא תדבירו את הבית שלכם יהיה לכם קשה מאוד להבחין בתוצאות של טיפול כי תמיד יהיו עקיצות חדשות.