צילום קווי ביוב

דירות חדשות מקבלן עלולות גם הן לסבול מנזילות ובעיות בצנרת. הדרך לאתר את הבעיות היא לבצע בדק בית ולהתמקד בנושא של קווי ביוב.

צילום קווי ביוב בדירות חדשות

רוכשי דירות חדשות עושים זאת בין היתר בשביל ליהנות משקט נפשי לגבי מצב הנכס והמבנה. עם זאת, יש קבלנים שמחפשים דרך לחסוך בהוצאות ולכן מתפשרים על בניית התשתיות שנמצאות מאחורי הקלעים. מבחינת הלקוח, הדרך היחידה לבדוק שהקבלן עומד בהתחייבויות היא לבצע בדק בית. שירות כזה מסייע לרוכשי דירות לדרוש מהקבלן לבצע תיקונים על חשבונו עוד לפני המסירה ובמקרים מסוימים הוא גם יכול למנוע עוגמת נפש רבה.

בדק בית הכולל צילום של קווי הביוב

שימוש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים לצורך צילום מבפנים של קווי הביוב יכול להיות שירות עם ערך מוסף במסגרת בדק בית של דירות חדשות. בניגוד לסברה הרווחת, גם בדירות חדשות מקבלן קיימים סיכונים מסוימים שקשורים לצנרת ולקווי הביוב. לאור חשיבות קווי הביוב והשפעתם על איכות החיים של הדיירים, הצילום הוא גם השקעה משתלמת. יתרה על כך, עדיף ליטול יוזמה ולבצע צילום של כל הצנרת וקווי הביוב באופן עצמאי מאשר לחכות שהקבלן ייקח אחריות על הטעויות שלו.

איך מצלמים את קווי הביוב?

יש כלים שונים שבעזרתם ניתן לבצע צילום קווי ביוב בדירות חדשות בלי להסב נזק למבנה, להרים את הריצוף או לשבור את הקירות. היות ומדובר בדירות חדשות, הפתרונות כוללים שימוש בציוד צילום ייעוד שמעביר תמונה בזמן אמת ומאפשר לעקוב אחר מקור נזקים, נזילות וכתמי רטיבות. כמו כן, בדירות חדשות עם גינה, חצר או מרפסת ניתן לבצע צילום מקיף כדי להגיש דוח מסודר ללקוח או לקבלן.

טיפול בבעיות צנרת אחרי הצילום

קל יותר לטפל בבעיות שקשורות לקווי הביוב של המבנה לפני שנכנסים לדירה מאשר אחרי שמתאקלמים. קווי הביוב הם כידוע חלק מתשתית ארוכה ומפותלת, אך הצילום שלהם מיד אחרי סיום העבודה של הקבלן היא כלי יעיל לחיסכון בזמן ובהוצאות. כמו כן, הצילום יכול לקבוע האם יש צורך בתיקון לוגיסטי נרחב או בתקלה ספציפית. במידה ומדובר בתיקון נרחב, ייתכן והקבלן יידרש לקחת אחריות ולטפל גם בשאר הדירות במבנה.

צילום בפרויקטים של התחדשות עירונית

יש מקרים שבהם הקבלנים עצמם מזמינים שירותי צילום ותיעוד של קווי צנרת וביוב, כמו למשל בפרויקטים של התחדשות עירונית. כאן המטרה היא לבצע את הצילום כהכנה לקראת הנחת קווים חדשים ומתוך מטרה לייעל את העבודה. גם במקרים אלו, הקבלנים מבינים שאת הנושא של איתור תקלות בצנרת וקווי ביוב יש להשאיר בידיים של אנשי מקצוע שמתמחים בכך.

 

אנו בחברת תדמור טכנולוגיות נשמח להשתמש בכל הכלים המתקדמים כדי לבצע עבורך צילום קווי ביוב באופן מקצועי. כל שנותר לך לעשות לפנות לחברת