עיצוב גרפי לימודים מקצועיים

מחפשים מידע איך להיות גרפיקאים או מעצבים גרפיים מקצועיים? בכתבה זו תוכלו לקבל את כל הפרטים הנחוצים היום כדי להתחיל להיות חלק מעולם העיצוב גרפי. עיצוב גרפי נוכל לראות בכל מקום החל מפרסומות על גבי אוטובוסים או בקניונים בשלטים ענקיים. עיצוב גרפי זה לא רק מודעות פרסום אלה הרבה יותר מעבר לזה, לעולם העיצוב גרפי כמו לכל דבר יש חוקים וכללים שונים. מעצבים גרפיים מקצועיים לומדים את המסלול הזה במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת מקצועיים. תחום העיצוב וגרפיקה מאוד מבוקש בעולם הדפוס והייטק יחדיו. בכתבה בהמשך תוכלו לראות מה לומדים ומה צריך כדי להתחיל לעבוד בתחום הזה.

 

ללמוד להיות מעצבים גרפיים מקצועיים

להיות מעצב גרפי זה אחד הדברים היפים ביותר במידה ואתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית, תחושת הסיפוק היא עצומה במיוחד אם אתם רואים את העבודה שעשיתם על שלט חוצות או העבודה שלכם מפורסמת בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת. לימודי עיצוב גרפי קודם כל מתחילים בהבנה של מה זה בכלל עיצוב גרפי ואיך לקשר את זה לרעיון שלשמו אנו מעצבים. מסלול עיצוב גרפי לימודים כולל את הבנת השפה תוך שימוש בתוכנות עיצוב גרפי של חברת אדובי מערכות. התוכנות המבוקשות בתעשייה הם תוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין.

 

כל תוכנה גרפית מבצעת משהו אחר במכלול של עולם העיצוב גרפי, פוטושופ תתרכז יותר בעולם התמונות , אילוסטרייטור תתעסק בעולם הצורות והקווים ואילו אינדיזיין תתן מענה גרפי לעבודה עם ספרים וחוברות. מעצבים גרפיים עובדים עם כל התוכנות לעתים תתחילו לעבוד עם פוטושופ להכנה של פרסומת או מודעה ובאילוסטרייטור תבנו את הלוגו ואת כל מה שעשיתם תרכזו לתוך תוכנת האינדיזיין להמשך עבודה לעיצוב קטלוג או ספר.

 

מה קורה לאחר הלימודים עם מה יוצאים ביד

לימודי עיצוב גרפי צריכים להיות לעבודה לתיק עבודות. כיום זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או אם למדתם במקום מסודר, מה שמעסיקים רוצים לראות או חברות לפרסום זה דוגמאות רבות ועיצובים שעשיתם, יבדקו כיצד אתם מעבירים קונספט עיצובי תוך שימוש בצבעים נכונים. כיצד אתם חושבים גרפיקה ועוזרים ללקוחות שלכם למכור מוצרים דרך מודעות ופרסומות משכנעות. כיום עבודה בגרפיקה יכולה להיות גם בחברות הייטק או בעבודה פרילנס מהבית. בוגרי המסלולי לימוד גרפיקה יראו לאחר הלימודים או תוך כדי את הביקוש הרב שיש בתחום במיוחד מצד חברות הייטק שצריכות מעצבים שייתנו את השפה החזותית לעיצובי גרפיקה  לאפליקציות או לאתרי אינטרנט.