השכרת כיתות מחשבים מומלצת במרכז הארץ

רכישת ציוד טכנולוגי ללמידה, הוא עניין יקר הדורש התעסקות וזמן רב. מסיבות אלו ועוד רבות, רבים בוחרים כיום בהשכרת כיתות מחשבים לצורכי למידה, הכשרה ועוד. באופן זה, ניתן להעביר קורסים ולהכשיר אנשים במקצועות השונים, גם כאשר אין ברשותם כיתת מחשבים. זהו פתרון יעיל ונוח המאפשר גמישות והתאמה אישית למשך קורסים, לזמני לימוד, לחוגים, להרצאות ועוד. אז איך בוחרים בכיתת מחשבים והיכן?

 

הקמת כיתת מחשבים

הקמת כיתת מחשבים היא אחד הפרויקטים היקרים. מעבר לכך שיש צורך בחלל גדול, מדובר במכשור בשווי עשרות אלפי שקלים. גם לאחר קניית מחשבים והמכשור הנדרש, ההוצאות והתפעול נמשכים. מכשירים טכנולוגים נוטים להתקלקל, דורשים התקנת תוכנות וציוד נלווה רב. כל אלו ועוד, הם גורמים המאלצים החזקת טכנאי מחשבים לשם תיקון תקלות. אך עוד יותר מזה, הטכנולוגיה של היום מציעה חידושים אינסופיים, מה שיהפוך את הציוד הנרכש לישן וללא עדכני תוך זמן קצר. שכירה של כיתה וחלל מחשבים שנועד בדיוק לכך, היא בחירה הרבה יותר משתלמת שאינה דורשת התעסקות ועלויות נוספות.

 

מתי כדאי לשכור כיתת מחשבים?

כיתות מחשבים נחוצות לאלו המעוניינים להכשיר אנשים במקצועות המחשוב, אך לא רק. מקרים רבים שבהם פונים בעלי עסקים לשירות זה, הוא כאשר ישנו פרויקט ייחודי בתחום ההייטק שבמסגרתו מתקיים כנס הנועד להציג מיזם זה או אחר והדורש מחשוב ומולטימדיה. מקרים אחרים שבהם יש צורך לשכור כיתת מחשבים יכולים להיות: ניהול חוגים המקנים יכולות עבודה במחשב למבוגרים או לילדים בתחומים שונים החל בהקניית מיומנויות עבודה באקסל וכלה בהכרת שוק ההון. במסגרת החוגים ניתן לתרגל באופן פרטי או כקבוצה. כך יכולים בעלי עסקים, ארגונים, חברות מפעלי חוגים ועוד, לקיים את הפעילות הרצויה אך בתקציב ראוי שאינו דורש הקמת כיתת מחשבים וקנייה של כל הציוד היקר.

 

שכירת כיתות מחשבים במרכז

כברוב המקרים, גם כאן העברת קורסים, חוגים וכדומה נפוצה בעיקר במרכז. מרכז הארץ הוא המקום שבו עיקר העשייה, ההתפתחות ומערכי למידה. אנשים רבים נוהרים לאזור על מנת לרכוש ידע והכשרה. במרכז הארץ קיימות אופציות שונות של חדרי כיתות מחשבים להשכרה, אך גם כאן, מומלץ לבחור בכיתה הנכונה. כזו שתספק את כל הציוד הנדרש והעדכני ויחד עם זאת, גם את התנאים הנחוצים ללמידה.

 

כיתות המחשבים של האקריו

האקריו הוא מרכז מהמובילים בתחום ההייטק, הכשרת תלמידים והשמה במקומות עבודה. במרכז ישנו כל הציוד הטכנולוגי ואמצעי המחשוב הנדרשים. כחלק מהשירותים הרבים והמקצועיים שהמרכז מציע, קיים גם שירות השכרת כיתות מחשבים. בכיתות אלו, מתקיימים קורסים, חוגים, סדנאות הרצאות ולמעשה כל שתבחרו לעשות.

 

מה היתרונות במרכז?

מיקום נוח – האקריו מציעה שירותי השכרה במרכז הארץ במקום נגיש ונוח ברמת גן, שאליו אפשר להגיע בקלות ברכת.

 

תשתיות מפותחות – מדובר בתשתיות טכנולוגיות מפותחות ומתקדמות. כחלק מכך, תוכנות חדשות הנפוצות לשימוש כבר מותקנות במחשבים, ונוסף על כך ניתן להתקין תוכנות לימוד נדרשות על פי צורך אישי. כמו כן, בכיתות קיימים מקרנים, תשתית אינטרנט אלחוטית ועוד.  

גודל – קיימות כיתות לימוד בגדלים שונים שמתוכם ניתן לבחור. הכיתה הגדולה ביותר יכולה להכיל כשלושים וחמישה אנשים!

 

תנאי לימוד –  כל הכיתות בעלות מיזוג, לוחות מחיקים וכל הנדרש ליצירת אווירה לימודית פורה.

 

גמישות בזמנים –  את הכיתות אפשר להזמין באופן נקודתי וחד פעמי, או לתקופה ארוכה, לפי זמנים, שעות וימים מועדפים במהלך השבוע.

שירות מהשורה הראשונה – כחלק משירות השכרת הכיתות, ישנו איש תחזוקה הנמצא לכל פנייה ושאלה.

קפיטריה – ישנה קפטריה זמינה.