מה זה פוטושופ

קצת מגוחך להציג אותה אבל בכל זאת, יש עוד בודדים שלא מכירים את התוכנה ולא יודעים מה אפשר לעשות איתה וכמה היא יכולה להיות שימושית אצל כל אחד.

 

את המושג "פוטושופ" בטוח שמעתם איפה שהוא. אתם יודעים עליה שאפשר באמצעותה להפוך תמונות מצבעוניות לשחור לבן, אתם יודעים אולי גם שאפשר לשלב באמצעותה בין שתי תמונות, ובזה פחות או יותר מסתכם הידע שלכם על התוכנה.

 

אבל פוטושופ היא הרבה יותר מזה. מה זה פוטושופ? פוטושופ היא הקוסמת של עולם הצילום. היא יכולה לקחת כל תמונה ולשנות אותה מן הקצה אל הקצה, יכולה להפיח בתמונות רוח חיים, להפוך אותן למעניינות יותר ומושכות יותר, יכולה לתקן אותן, לעבד אותן ולעשות בהן אין ספור מניפולציות.

 

טוב הבנו. אבל למה להשקיע וללמוד את התוכנה?

קודם כל זה  ממש לא להשקיע יותר מידי. פוטושופ היא תוכנה ידידותית, תוכנה שקל ללמוד אותה וכן, צריך לתרגל אותה לא מעט על מנת שניתן יהיה להפיק ממנה את מה שאפשר. יש בה כל כך הרבה כלים והיום, בעידן בו כולנו מצלמים ומצולמים, עידן בו אנו כל הזמן מתעדים, מעבירים תמונות מאחד לשני, מעלים לרשת צילומים ועוסקים בזה לא מעט זו תוכנה שיכולה לעשות פלאים. היא יכולה לשנות לכם את הצילומים ולשדרג אותם בצורה דרמטית.

 

אפשר להתפרנס באמצעות התוכנה

כמו שאתם תצטרכו אותה כך גם אחרים. אבל לכם יהיה את הידע ותוכלו לתרגם אותו לכסף. עם ידיעת פוטושופ אפשר לתקן תמונות עבור אחרים, אפשר לעצב אלבומים של אחרים וכמובן, אפשר ללמוד תוכנות נוספות ולהיות מעצבים גרפיים. יש היום אין סוף ביקוש למעצבים גרפיים ואם תלמדו פוטושופ יחד עם תוכנות נוספות, תוך זמן קצר יהיה לכם מקצוע ביד, מקצוע מכניס במיוחד.

 

ללמוד פוטושופ אצלנו בסטודיו

אז עכשיו אתם יודעים מה זה פוטושופ ולמה כדאי לכם מאוד ללמוד את התוכנה נשאר לכם רק להחליט איפה ללמוד. אתם יכולים כמובן לבחור במכללה וללמוד עם תלמידים נוספים או ללמוד מסרטונים ברשת, אבל הדרך הטובה והיעילה ביותר היא ללמוד אצלנו בסטודיו עם מורה פרטי. לא תהיו תלויים בתלמידים אחרים ולא תישארו תקועים בלי תשובות, תלמדו מהטובים ביותר אלו עם הניסיון הרב ביותר ותצאו עם יידע רב. אם אתם מחוץ לחיפה תוכלו ללמוד אונליין אבל אם אתם מהאזור, תגיעו, תלמדו ותיהנו ומקסימום תרוויחו איזה קפה טוב. מה יש לכם להפסיד?