עורך דין רשלנות רפואית

מדי שנה, מוגשות בישראל המון תביעות בגין רשלנות רפואית. מסקרים שונים שנעשו, מסתבר, כי קופות החולים, חברות הביטוח ומשרד הבריאות, משלמים כל שנה, למעלה מרבע מיליארד שקל בגין תביעות אלה. יש לציין, כי טיפול רפואי רשלני, עלול לגרום לנכות קשה, לאובדן כושר עבודה, כושר גופני ואף למוות. אם גם אתם נפגעתם מטיפול רפואי רשלני, יש לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית, אשר מומחה בתחום ספציפי זה, היות והוא אף למד במסגרת לימודיו המשפטיים גם מונחים רפואיים, כך שיוכל לקרוא את התיק הרפואי של לקוחותיו, לחוות דעה ולהחליט אם אכן ישנה עילה לתביעה.

 

רשלנות רפואית גוברת בשל ניתוחים פלסטיים

 

אחד התחומים הנפוצים לתביעות של רשלנות רפואית, הינו ניתוחים פלסטיים. ניתוחים אלה עשויים להיגמר בעיוות או פגיעה בחזות האסטטית של מי שעבר\ה ניתוח פלסטי. ישנם מקרים נוספים, אשר גם הם נחשבים  כרשלנות רפואית, כמו למשל מינון לא נכון של תרופות, אי אבחון בזמן של מחלה או אבחון שלא היה נכון וגרם נזק למטופל\ת.  את כל ההוכחות הללו לשם הגשת התביעה, עורך דין רשלנות רפואית מתמחה בהם ולכן, יש לפעול בעצתו, כאשר הוא ימליץ לגשת לבדיקות נוספות לשם הוכחות לגבי החמרת מצב וכן, יש למלא את התיק הרפואי, על מנת שניתן יהיה להסיק את המסקנות בדבר פגיעה במטופל.

 

דיווח עולה גם על רשלנות רפואית בלידה

 

בשנים האחרונות, קיים דיווח על עלייה במקרים של תביעת רשלנות רפואית בגין לידה או מעקב היריון שלא היה מקצועי או יסודי דיו וגרם לנזק לעובר. גם הצוות הרפואי, יהיה כלול בתביעות בשל רשלנות רפואית, היות ואחיות שלא נתנו תשומת לב מספקת לכאבים או לסימפטומים של היולדת, אחיות מיילדות שביצעו לידה מרושלת וחסרת אחריות, כל אלה,  מספיקים לעיל ת תביעה בגין רשלנות רפואית. על מנת לבחון את התביעה וסיכוייה, יש לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית, אשר יוכל לכוון אתכם ולייעץ לכם מה עליכם לעשות בכדי שהתביעה תתקבל בביהמ"ש ויהיו סיכויים טובים לקבלת הפיצוי המגיע למטופלים.