קורס פוטושופ

כל זאת נכון אלא אם יש לכם ידע בהפעלת תוכנת פוטושופ מקצועית. קורס פוטושופ הוא שלב הכרחי בדרכו של כל תלמיד במסגרת לימודי עיצוב גרפי. למעשה לא ניתן לעבוד בתחום זה כיום מבלי להכיר את התוכנה החשובה הזו.

הפוטושופ היא תוכנה שמאפשרת עריכה, ליטוש ועיבוד מחדש של תמונות והיא מציעה שלל כלים ואפשרויות אשר כוללים אפקטים כך שבסופו של דבר מתקבלת תוצאה רצויה. ניתן לייצר באמצעותה אלמנטים וגופים, לבצע שינויים בתמונות מיובאות וגם עיבוד טיפוגרפי שקשור בטקסטים, אותיות ופונטים. מי שישתתף בקורס מסוג זה ילמד כיצד להשתמש בכלים השונים שהיא מציעה לסוגי המדיה הרבים, דפוס, ציור וכמובן האינטרנט.

 

היכן ניתן ללמוד קורס פוטושופ

אם גם אתם רואים את עצמיכם מתאימים לתחום הפופולארי הזה יהיה עליכם להירשם לאחד ממוסדות הלימוד אשר מקיימים קורסים מקיפים בנושא זה. התוכנה הפופולארית ביותר בתחום תאפשר לכם להגיע לתוצאות איכותיות ומכאן הדרך לקריירה מצליחה ומשגשגת פתוחה. על מנת להפוך למעצבים גרפיים יהיו כמובן נושאים רבים נוספים שיכללו במסגרת הלימודים. מאידך הכרה של תוכנת פוטושופ הינה חלק מרכזי וחשוב בדרככם להפוך לבעלי מקצוע בתחום.

 

ישנן מכללות רבות ברחבי הארץ אשר מקיימות קורס עיצוב גרפי לכל מי שמעוניין בכך. ההבדלים בין המכללות יכולים להיות גדולים ולא תמיד מדובר על לימודים מקיפים ומעשירים. מומלץ לבחור במוסד לימודי מומלץ שלא חוסך במשאבים ומספק לתלמידים את כל החומר הדרוש. אם מדובר על קורס למתחילים אז הוא ימשך בסביבות השלושה חודשים. הוא יתקיים במפגשים שבועיים של כמה שעות בכל פעם תוך תרגול של החומר על ידי מורה מוסמך.

 

קורס למתקדמים

 

ישנם אנשים אשר מגיעים עם ידע מהבית ומכירים את תוכנת הפוטושופ באופן כללי ואפילו עבדו אתה על פרויקטים שונים. במקרה כזה ניתן להגיע אל קורס פוטושופ למתקדמים שעשוי להמשך גם ארבעה חודשים רצופים. ניתן ללמוד את הקורס גם בשעות הערב ואין כל צורך להיעדר מהעבודה או להפסיד כסף.

הקורס הינו פתרון מושלם לכל מי שמעוניין לעסוק בעיצוב גרפי. התוכנה פותחה על ידי חברה בשם אדובי שנמצאת בשטח כבר כמה עשרות שנים. התוכנה מאפשרת עיבוד תמונה מתקדם, פילטור, שינויי צבע, ליטושים וגם אפשרויות של ריטוש. השימוש בתוכנה הוא רווח מאוד ואין כמעט תחום עיצובי שלא עושה בה שימוש. אנו ניתקל בתוצאות של השימוש בתוכנה בפרסומות, תמונות, שלטי חוצות, עיתונות ועוד דברים רבים ומרתקים.

 

האם ישנם תנאי קבלה לקורס

 

ידיעה בסיסית במחשב והפעלת ממשק  הפעלה, ואנגלית בסיסית. אם מדובר על קורס למתקדמים, דרוש כמובן ידע מוקדם וניסיון בעבודה עם התוכנה. לעיתים יבקשו מכם להציג גם תיק עבודות מקצועי.

ידעת השפה האנגלית באון בסיסי היא יתרון שכן ממשק התוכנה עושה שימוש בשפה זו. במקומות מסוימים יתכן שתעברו גם ראיון קבלה עם רכז לימודים על מנת לבדוק את מידת ההתאמה שלכם לקורס.

 

ניתן להתקדם עוד?

מי שיחליט להמשיך ולהתקדם ברכישת ידע בתחום יוכל להירשם לקורסי עיצוב ופיתוח שונים, אפליקציות שמתאימים למשחקי מחשב ועוד דברים רבים ומרתקים. מומלץ לבדוק ולברר אודות הקורס הקרוב שיפתח בסביבת מגורכם וללמוד תחום בעל פוטנציאל גבוה להצלחה.