מהפיכת הריהוט המשרדי בעידן הנוכחי

חשיבות הריהוט המשרדי וסוגיו השונים:

 

אם ניסיתם לאלתר פעם משרד עם ציוד יד שנייה שרכשתם מאנשים שונים באזורכם או ממשרדים שפשטו רגל, אתם ודאי מבינים על מה אנחנו מדברים. ריהוט משרדי צריך להתאים לקונספט מסוים שהמשרד רוצה לשדר. בעוד עורכי דין למשל ישקיעו בריהוט מעץ מלא בצבע חום מבריק או בריהוט שיש בצבע שחור, תוכלו לראות משרדים צנועים יותר המסתפקים בריהוט עץ פשוט מצופה בטפט בצבע כלשהו ולעתים אף רהיטים העשויים מסיבית. איזה סוג משרד אתם רוצים לשדר?

 

עולם שלם של כסאות למשרד:

 

כיום ישנו מגוון רחב של כסאות למשרד מסוגים שונים, החל מכסאות עץ רגילים פשוטים, כסאות בצורה מיושנת, כסאות מודרניים מסתובבים, כסאות פלסטיק קשיחים, כסאות מרופדים ועוד. תוכלו למצוא כסאות על גלגלים או רגליים רגילות מקובעות לרצפה. כסא משרדי איכותי ישלב גם חומר טוב שיחזיק לאורך זמן וגם יהיה בנוי בצורה כזו שחוויית הישיבה עליו תהיה נוחה, נעימה ואינה פוגעת בגב המשתמש. כמובן שיש להתאים את הכסא גם לשולחן המשרדי עליו יושבים וגם לאדם שצפוי לשבת עליו.

 

כסאות מנהלים שונים מכסאות משרדיים רגילים?

 

כסא מנהלים יהיה בדרך כלל בעל מראה יוקרתי ומהודר יותר מכסאות משרדיים רגילים. זאת לא רק כדי להבדיל בין המנהל לעובדים אלא גם כדי לעודד אותם כל אחד בדרכו. לעודד את המנהל ליהנות מתפקידו ולרצות לשמור עליו שכן הוא זוכה לפריבילגיות מסוימות שהעובדים אינם זוכים להם, כמו למשל שולחן וכסא איכותיים ויוקרתיים יותר (וכמובן דברים נוספים). כמו כן לעודד את העובדים לרצות לשאוף להגיע לשבת באותו כסא שכן כיום הם עושים את העבודה מכסא משרדי רגיל שאולי יכול להיות נוח אבל הוא לא כסא מנהלים מרופד בעל מראה מהודר ואיכות גבוהה יותר.

 

מהם כסאות בר?

 

כסאות בר הנם כסאות בלי משענת נמוכה ורגליים ארוכות בדרך כלל. כסאות אלו מתאימים לשולחן בר גבוה. ישנם משרדים המשלבים שולחן וכסאות בר במשרדים על מנת לעודד פיתוח שיחות וקשרים בינאישיים בין עובדי החברה כאשר שולחנות אלה מעודדים ישיבה קבוצתית ושיחות מסוג זה.

לפרטים נוספים ובחינת ריהוט משרדי לעסק שלכם תוכלו לפנות לחברת גיא ליין, והשאר כבר היסטוריה.

כתבה זו נכתבה בשיתוף פעולה עם חברת אוצר מילים - המומחים בכתיבה שיווקית לעסקים.