לגלות את הצד היצירתי שבכם

סודם של הצבעים

צבעי גואש הם מבין הצבעים הנפוצים והמבוקשים ביותר. ניתן להשיג צבעים פשוטים לילדים או צבעים מקצועיים להפקת תמונות מרהיבות ומרתקות של אמנים אמתיים. על כל פנים, כאשר הילדים שלכם משתמשים בצבעי גואש איכותיים, הם נוטים לבחור בצבע דומיננטי אחד אהוב. פיענוח ציורי ילדים הוא תורה שלמה, אך ניתן להזכיר את הצבעים הבולטים על קצה המזלג:

  • אדום – ילדים שאוהבים להשתמש בצבע האדום בשעה שהם מציירים, הם בדרך כלל ילדים דומיננטיים ומוחצנים אשר אוהבים תשומת לב. הם יעשו הכול כדי להשיג את מבוקשם ועלולים לריב עם ילדים אחרים. חשוב לשים לב לשימוש שכיח מאוד בצבע האדום, מכיוון שהוא עלול להעיד על תוקפנות.
  • ירוק – צבע ירוק בולט בציורים מעיד על ילדים שאוהבים טבע ופעילויות מחוץ לבית. מדובר גם בילדים עליזים ומלאי שמחת חיים.
  • צהוב – ילדים הנוטים להשתמש בצבע הצהוב נוטים להיות רגישים, נבונים וסובלניים. ילדים אלה קשובים להוריהם ויש להם עולם פנימי עשיר.
  • כחול – צבע זה מסמל רוגע, ואכן ילדים המשתמשים בכחול נוטים להיות רגועים ונינוחים יותר. הם אוהבים לקבל תשובות הגיוניות לשאלותיהם ומעוניינים לבטא את עצמכם. עם זאת, שימוש מופרז בצבע הכחול עלול להעיד על תקשורת קרירה ומרוחקת.

לעטר את חדר הילדים

הורים רבים מחפשים דרך יצירתית ומגוונת לעטר את חדר הילדים. אחת השיטות הזולות והאפקטיביות יותר היא הדבקת מדבקות קיר מעוצבות. ניתן לבחור מגוון רחב של מדבקות צבעוניות ואיכותיות: דמויות דיסני, פרחים, מספרים, אותיות, כדורי ספורט, נסיכות או צדפים.

קנווס לציירים אמתיים

קיים הבדל גדול בין ציור שצויר על דף בריסטול לבין זה שצויר על קנווס. ציור על קנווס נחשב למקצועי ומרשים יותר. הוא מתאים לסוגי צבעים שונים: גואש, שמן או מים, ואם אתם יודעים לצייר, תוכלו לתלות בחדרי הבית שלכם תמונות לתפארת.

ארט דיפו היא חנות יצירה מגוונת המציעה את כל מה שאתם צריכים ליצירה הבאה שלכם. אתם יכולים לבחור בין אבני קרמיקה כחולות-לבנות, חוטי טריקו, מדבקות ליצירה, צבעי מים, חומרי פיסול מגוונים, פסיפס ועוד.

כתבה זו פורסמה בשיתוף פעולה עם חברת בניית אתרים אקטיבנט.