ריהוט משרדי הוא הבסיס להכול

ריהוט משרדי – מה הוא כולל?

ריהוט משרדי הוא שם כולל למגוון רחב של רהיטים המאפיינים משרד טיפוסי ומאפשרים לעובדים לבצע את עבודתם ללא הפרעות:

  • כיסא מנהלים – למרות שמו, כיסא זה אינו מיועד רק למנהלים. למעשה, אם אתם מעוניינים לחסוך לעובדים שלכם כאבי גב וצוואר, אתם מוזמנים לספק כסאות כאלה לפינות העובדים., או לכל הפחות לרכוש כסאות מזכירה שהם בעלי מאפיינים זהים. מדובר בכיסאות אורתופדיים המתאימים את עצמם לגוף האדם. בזכותם יכולים העובדים לשבת במשך שעות רבות ברציפות מבלי לסבול מבעיות גופניות.
  • דלפקי קבלה – דלפקים אלה חיוניים למשרדים שבהם יש קבלת קהל: מרפאות, רואי חשבון, משרדי עורכי דין ועוד. חברת ריהוט מקצועית מציעה לכם דלפקים מעוצבים ואיכותיים שיעניקו חיות ויופי למשרד שלכם.
  • שולחנות – על מנת לספק את סביבת העבודה המושלמת, בחברה מיומנת ואמינה מציעים לכם שולחן משרדי מרווח המותאם לפינת עבודה טיפוסית. על גבי שולחנות יציבים אלה ניתן להציב מסך מחשב גדול או למקם את המחשב הנייד. כמו כן, ישנם שולחנות גדולים המתאימים כפינות עבודה ל-4 עובדים ואף שולחנות מעוגלים או מרובעים המתאימים לחדרי ישיבות.
  • כורסה – אם אתם מעוניינים להעניק למשרדכם מעט מן האווירה הביתית שלכם, כדאי לרכוש כורסאות נוחות שישמשו אתכם ואת העובדים בעת הפסקות צהריים.

לשבת על הבר גם בעבודה

אמנם עיצוב המשרד שלכם יכול לשדר יוקרה ורצינות, אך לעתים אפשר לעשות מעין טוויסט בעיצוב ולמקם מעין בר קטן במשרד. שולחן בר יתאים למטבח המשרדי שלכם, וזאת בתוספת כסאות בר בשלל צבעים. כך שהעובדים שלכם יוכלו להרגיש "על הבר" במהלך ההפסקות.

לא מוכרחים לשלם הון תועפות על הרהיטים

לעסקים קטנים ובינוניים לא תמיד יש די כסף כדי להשקיע ברכישת ריהוט משרדי איכותי. מצד שני, מי אמר שהריהוט צריך להיות יקר? חברת קיוביק דיזיין מציעה לכם מגוון רחב של רהיטים משומשים באיכות טובה דוגמת ארונות יד 2, שולחנות מחודשים ועוד. כי אינכם מוכרחים לשלם הרבה כדי לקבל רהיטים טובים. כמובן, בחברה ניתן למצוא מגוון רחב של רהיטים חדשים היישר מהניילונים.

כתבה זו נכתבה בשיתוף פעולה עם חברת קידום אתרים המקצועית בישראל – לאוס מדיה.