בגישה חיובית

עניין של אימון אישי

 

קורס אימון אישי הוא אחד מבין הקורסים האיכותיים יותר שאפשר להעניק לעובדים. במהלך הקורס מקבלים הלומדים כלים עיוניים ומעשיים המאפשרים להם לצמוח ברמה האישית והמקצועית. במהלך הקורס מתרגלים התלמידים טכניקות שונות זה על זה, ובסיומו הם יכולים לצאת ולאמן אחרים. כל תלמיד עובר עם עצמו תהליך אישי המסייע לו להתקדם ולהתפתח.

 

לייעץ לארגונים

קורס ייעוץ ארגוני הוא קורס המיועד בדרך כלל למנהלי החברה או לבעלי תפקידים בכירים. לאור השינויים המהירים שעובר כל ארגון וארגון, יש צורך להיות עם היד על הדופק ולנהוג בהתאם לשינויים. לעתים מצב הארגון משתנה לרעה – טעויות אנוש של עובדים, קיצוצים או המצב בשוק הפיננסי עלולים לפגוע בארגון, ולפיכך יש לפעול בהתאם. כמו כן, גם בעת צמיחתו ופריחתו הכלכלית של הארגון, חשוב לא לשקוע באופוריה ולא לנוח על זרי הדפנה. הייעוץ הארגוני מאפשר למנהלים לשפר את הביצועים, כך שהם יוכלו לשמור על רף גבוה.

 

גם המנהל זקוק להדרכה לפעמים

 

אמנם המנהלים מכירים את הארגון מקרוב ויודעים איך לנהל אותו, אך גם הם יכולים לקבל כלי ניהול איכותיים כך שיוכלו להיות מנהלים טובים אף יותר. תכנית פיתוח מנהלים נועדה להכשיר מנהלים למצוינות. במסגרת הקורס נחשפים המנהלים לנושאים שונים בתחום מדעי ההתנהגות, לומדים על נפש האדם ועל התנהגותם הפוטנציאלית של העובדים והמנהלים כאחד. כמו כן, זו הזדמנות מצוינת לפגוש מנהלים מתחומים שונים, לנהל שיחות ולפתח קשרים.

 

שומרים על מערך ההדרכות

 

פיתוח הדרכה הוא כלי חיוני המאפשר למנהלים לשמר את העובדים שלהם. קיימים סוגים שונים של הדרכות. הדרכת שירות לקוחות, למשל, מסייעת לעובדי המחלקה להתמודד עם לקוחות עקשניים ובעייתיים תוך שהם מקבלים טיפים להתמודדות עם שיחות טלפון רבות מדי יום ביומו. דוגמה נוספת להדרכה מועילה היא הדרכת בטיחות המיועדת לכלל העובדים. במהלך הדרכה זו מרעננים את כללי הבטיחות ועוסקים בנושאים כמו ירידה למקלטים או התנהגות נכונה במהלך רעידת אדמה או שריפה.

 

מרגישים שהעובדים שלכם מחפשים עבודה אחרת מהצד? קבוצת גישות למצוינות יכולה להציל את המצב בזכות ההדרכות המנצחות שלה.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם LeoSem סוכנות הפרסום המובילה בישראל לפרסום בגוגל.