חידוש תו נכה – מדוע מומלץ לעשות זאת עם חברת מימוש זכויות?

חידוש תו נכה יכול להיות תהליך מורכב אך אפשר לעשות אותו עם חברה למימוש זכויות. התהליך לא רק נשמע מסובך אלא שלא פעם הוא גוזל זמן יקר ומוסיף לחץ לחיי היום יום. בישראל ישנם לא מעט תהליכים בירוקרטיים ואלו לא מוסיפים מנוחה לחיינו.

כאשר מדובר על עמידה על הזכויות שלנו ובמיוחד כשמדובר על אנשים עם מוגבלות, ההבטחה שאנו מקבלים את הזכויות שלנו היא לא דבר של מה בכך, היא חיונית לתפקוד היום יומי. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת מימוש זכויות כשהיא תבצע את תהליך החידוש בצורה יעילה ותשמור עלינו ועל ההטבות שמגיעות לנו.

 

להבין את תהליך חידוש תו נכה

תו נכה מעניק הטבות שונות והתאמות החיוניות לאנשים עם מוגבלות. בתוך כך האפשרות לחנות בחניית נכים ובחניית כחול-לבן ללא עלות. בנוסף התו מעניק הטבות בנסיעה בתחבורה הציבורית וגישה לשירותים ציבוריים שונים שנחוצים לנו. חידוש התו דורש בדרך כלל מילוי טפסים שונים, תיעוד רפואי מפורט, השתתפות בוועדה רפואית והבנה של הדרישות המורכבות.

ללא הדרכה מתאימה והכוונה לא מעט אנשים מגלים שהתהליך מתעכב, שהם מילאו את הטופס בצורה שגויה והם בטעות מקבלים סירוב לבקשה. כל זאת למרות שמלכתחילה הם קיבלו את התו ונדמה שהחידוש שלו אמור להיות פשוט ומהיר. חברת מימוש זכויות מכירה היטב את התהליך הבירוקרטי, היא תקפיד למלא את הבקשה בצורה הנכונה, בזמן הנדרש ותגדיל משמעותית את קבלת התו החדש במהירות. זוהי הדרך הבטוחה יותר להגיש את הבקשה ולהגדיל את סיכויי קבלתו בהקדם האפשרי.

 

טיפים שכדאי לשמור

רוב האנשים אינם מומחים בתהליך חידוש התו. רובנו פשוט לא מתעסקים בכך אלא רוצים לקבל את התו ולהשתמש בו בהתאם לחוק. לכן, חשוב לקרוא ולשמור את הטיפים הבאים לקראת תהליך החידוש:

  • תיעוד רפואי – כבר מרגע הגשת הבקשה לתו נכה מלכתחילה ולאורך כל הדרך יש להקפיד לשמור ולתעד את המסמכים הרפואיים. חשוב מאד לשמור את כל המסמכים, הבדיקות והקביעות שיכולות להיות רלוונטיות להגשת בקשת חידוש תו נכה.
  • הבנת הקריטריונים – רצוי לדעת מהם הקריטריונים לחידוש וזאת כדי להבין מול מה אנחנו עומדים ולהתכונן לכך בצורה היעילה והטובה ביותר. ככל שהתהליך ברור לנו יותר כך אנחנו יכולים להתכונן אליו בצורה הטובה ביותר.
  • ארגון המסמכים – יש לשמור את כל ההתכתבויות, מועדים של תור עם הרופאים, הפניות וכל דבר שיכול להיות שימושי להגשת חידוש תג נכה. חברת מימוש זכויות יכולה ללוות את המבקשים לאורך הדרך ולעזור בסידור כל המסמכים לפני ההגשה.
  • סיוע מקצועי – כל אחד ואחת זכאים לפניה לחברה חיצונית אם ירצו בכך. המומחיות של החברה יכולה לפשט את התהליך, לטפל בכל הניירת ולהוביל לתהליך מוצלח. הסיכון של ביטול התו הוא סיכון של ממש וסיוע מקצועי יכול למנוע זאת.
  • חידוש התו בזמן – אפשר להתחיל בתהליך חידוש התו כבר חצי שנה לפני שפג תוקפו של התו הנוכחי. חידוש בזמן והתארגנות נכונה יכול להקל על התהליך ולהבטיח שלא יהיה זמן ללא תו, זמן שיכול להשפיע משמעותית על חיי היום יום.

בפניה לחברה מקצועית הבחירה הנכונה היא חברת כאן בשבילכם. החברה מתמחה במימוש זכויות ועד היום עזרה לאלפי לקוחות בהתנהלות מול התהליכים הבירוקרטיים השונים. ברור כי אפשר לבצע חידוש תו נכה בצורה עצמאית אך אפשר לעשות זאת בצורה מקצועית ובראש שקט.

 

צילום: FREEPIK

רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ