השכרת יאכטה ביוון - למה כדאי ואיך משכירים

 השכרת יאכטה ביוון - למה כדאי ואיך משכירים

מתאים לכם לצאת לחופשת ים קרובה, באזור הים התיכון, בדגש על חופשה שהיא גם ייחודית וגם מפנקת ויוקרתית? כדאי לכם לשקול להשכיר יאכטה באחת ממדינות הים התיכון, בייחוד בייוון. במאמר הבא יוסבר למה כדאי להשכיר יאכטה ביוון לחופשה הבאה שלכם, ואיך משכירים אותה.

 

אז למה כדאי להשכיר יאכטה ביוון

 

השכרת יאכטה ביוון לחופשת הקיץ נותנת שורה של יתרונות:

 

  • השכרה של יאכטה בייוון תעניק לכם חופשה יוקרתית ומפנקת, הכי מיוחדת שתוכלו לבקש, שכל רגע בה הוא חוויה. סביר להניח שתרצו לחזור עליה בקיץ הבא.

  • אמנם ניתן להשכיר יאכטות במקומות שונים בים התיכון, אולם אין ספק שייוון הנה היעד הטוב ביותר לסוג זה של חופשה. קדום כל בהיותה מאוד קרובה לישראל, לצד היותה מדינה מלאה באיים קסומים שניתן להפליג ביניהם. זאת בנוסף למזג אוויר מעולה וים נהדר.

  • חופשה ביאכטה פרטית תעניק לכם חופשה הכי אקסקלוסיבית ומפנקת שניתן לבקש, עם צימר יוקרתי נייד שגם ידאגו להביאכם אליו משדה התעופה, ושיספק לכם מענה שלם לכל צורך בין אם ארוחה טובה, משקה מעולה, מוסיקה משובחת, מיטות רכות ונעימות עם מקלחת ושירותים צמודים ועוד. וכמובן, הגעה ללא מאמץ לשלל יעדים קסומים.

  • הפלגה ביאכטה תאפשר לכם להגיע ליעדים שלא הייתם מבקרים בהם בחופשה רגילה, כמו איים ומפרצונים הכי יפים שיש, לצד חווית ההפלגה בים הפתוח עם כמה זריחות ושקיעות בלב ים שיעתיקו את נשימתכם.

  • עם חברות מובחרות תוכלו לצאת לחופשה ביאכטה עם קונספט ייחודי שמתאים לכם. למשל תוכלו לבחור בחופשה על יאכטה הממוקדת בשחייה וצלילה חופשית, חופשה הממוקדת בקולינריה עם הרבה אוכל מקומי משובח, חופשה השמה דגש על אתרי צילום, חופשה שלווה עם הרבה מדיטציה ויוגה, ועוד.

 

איך משכירים יאכטה ביוון?

 

בדומה להשכרת רכב, הדרך הטובה ביותר להשכרת יאכטה ביוון לחופשת קיץ היא כבר מהארץ, דרך רשת האינטרנט. לשם כך יש לבחור בחברות מובילות בתחום שיש מאחוריהן הרבה המלצות חמות. כמו כן, יש לוודא שאכן מדובר בהפלגת יוקרה הניכרת קודם כל בסוג ומצב היאכטה שאותה משכירים, גודלה, אבזורה, סוג החדרים שיש בה וסוג ורמת השירותים שמסופקים בה.

 

לאחר שבחרתם בחברה מומלצת כבר יסייעו לכם בהמשך הדרך, בבחירה של תאריך פנוי שמתאים לכם, בחירת קונספט מבוקש והעדפות אישיות הקשורות להפלגה, מה צריך לארגן לקראת הנסיעה, וכדומה.

 

קרדיט לתמונות FREEPIK

 

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
רישום עסקים לאתר