המלצות ל-5 יעדים מושלמים לחגי תשרי

אחד המאפיינים של חגי תשרי הוא חופשה ארוכה, לא מעט בזכות חול המועד סוכות שנמשך כשבוע. מקומות עבודה רבים מאפשרים להורים לקחת חופשים בין החגים של תשרי ובכך לפנות לעצמם תקופה של שבועיים עד שלושה – שהיא תקופה מושלמת ליציאה לחופשות גם בגלל מזג האוויר הנוח במרבית היעדים. את חופשת תשרי מנצלים אנשים שהתעייפו בחופש הגדול וזקוקים למנוחה, מי שמחפשים לשבור שגרה ולנצל את הזמן עד חנוכה ואפילו מי שמעדיפים להימנע מהארוחות המשפחתיות הצפופות.

 

5 יעדים מושלמים לחופשת החגים

איי סיישלאיי סיישל הם קבוצה של איים ביבשת אפריקה, ומבחינת מזג האוויר תקופת חגי תשרי זוהי התקופה המושלמת בשנה להגיע אליהם. באיים תיהנו מחופי ים יפיפיים ממש כמו בגלויות, מבתי מלון מפנקים ומאטרקציות מגוונות.

 

תאילנד – תאילנד היא יעד מצוין ומשלבת בין כל העולמות. כדאי לקחת בחשבון שתקופת החגים שלנו היא תקופת המונסונים אצלם. אמנם שימשי רוב היום, אך ישנם פרקי זמן של גשם זלעפות. זה כמובן לא מפריע לתיירים שפוקדים את המדינה בכל ימות השנה.

 

לונדון – יעדים אירופאיים הם יעדים מצוינים בתקופה הזו, כשכבר נהיה קריר אך עדיין לא מושלג. חופשה בלונדון מתאימה לזוגות וגם למשפחות עם ילדים, בזכות פארקים והמון אטרקציות מרתקות. פרק הזמן המומלץ לחופשה טובה בלונדון הוא שבוע.

 

פריז או מינכן – שתי ערים אירופאיות מובילות, כשלכל אחת יש את הסגנון שלה. פריז מאוד תתאים לזוגות בזכות הרומנטיות, בעוד מינכן נמצאת באזור אטרקטיבי בגרמניה לטיולים. כמו במקרה של לונדון, גם בפריז או במינכן מומלץ לבחור בחופשה של עד שבוע, אלא אם אתם מתכננים לשכור רכב ולטייל איתו ברחבי המדינה.

 

ניו יורק – חופשה בניו-יורק היא חופשה אידיאלית לתקופת החגים, בגלל מזג האוויר הקריר והנעים ובגלל שעומד לרשותנו פרק ארוך יחסית. כמובן שזו חופשה שמתאימה לכולם – לזוגות ולמשפחות, אך כדאי לקחת בחשבון שזו החופשה היקרה ביותר מבין האפשרויות.

 

טיפים לבחירת החופשה המושלמת עבורכם בחגים

מצב משפחתי – ההרכב המשפחתי שלכם משפיע כמובן על בחירת החופשה. אם אתם הולכים עם ילדים, תצטרכו לבחור ביעד מתאים, או לקחת יעד סולידי ולבנות סביבו מסלול שיעניין את הילדים. זה יכול להיות לונדון עם הייד פארק וגלגל ענק וגלידות, וכמובן יכול להיות איי סיישל עם ספורט ימי.

 

תקציב לחופשה – התקציב לחופשה הוא ככל הנראה השיקול העיקרי עבור מרבית האנשים. אם התקציב שלכם הוא ממוצע, ניתן לבחור ביעד קרוב ולחסוך בכרטיסי הטיסה או לקצר חופשה אורכה ביעד רחוק. עם זאת, כדאי להסב את תשומת ליבכם שיעד עירוני, גם אם הוא במרחק של שעתיים טיסה, מצריך הוצאה כספית יותר במהלך היום מאטרקציה לאטרקציה כדי למלא את היום, בעוד יעד רחוק יותר יכול לספק לנו חוויה זולה כספית של חוף ים עם שייק קוקוס במשך שעות, ולא נרצה מעבר לזה.

משך החופשה הרצוי – אם אתם מחפשים חופשה של 4-7 ימים, יעדים אירופאיים יתאימו לכם יותר. אם יש לכם לפחות עשרה ימים – תוכלו להרחיק ליבשות אפריקה, אסיה ואמריקה.

 

אופי החופשה – אם אתם עייפים מהחופש הגדול וזקוקים לחופש נוסף כדי לנוח, יכול להיות שחופשת נופש אקסקלוסיבית היא מה שאתם צריכים – ים, עיסוי, משקה קר, אוכל טוב ושמש. אם אתם מחפשים יעד שיצריך מכם להיות פעילים ולעבור ממקום למקום ומאתר לאתר – בחרו בהתאם.

 

לינה – פרמטר נוסף שמשפיע על היעד הוא הלינה. ישנם סוגים של שינה – לינה בבית מלון, לינה באוהלים בטבע, לינה בבונגלו על המים או על חוף הים, לינה בצימרים וכדומה.

 

רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול