שילוב עציצים או פרחים במשרד

 למשרד להרגיש יותר מזמין. פרחים במשרד לא רק גורמים למשרד להיראות מסביר פנים יותר, אלא הם גם עוזרים להגביר את הפרודוקטיביות והיצירתיות של העובדים. הם מספקים מקור טבעי לריענון לעובדים וניתן להשתמש בהם כדי להגביר את היצירתיות בעבודה.שילוב עציצים או פרחים במשרד

חלק מהחברות החלו להשתמש בעציצים או צמחים למשרד במקום פרחים, כדי שהעובדים יוכלו ליהנות מהם לפרקי זמן ארוכים יותר. הטיפול בצמחים הוא קל יותר מבחינת השקיה ותשומת לב. בנוסף הצמחים יכולים להגיע לממדים גדולים הרבה יותר מאשר פרחים שבדר”כ נמצאים בעציץ קטן או אדנית נמוכה המונחת ליד חלון או על מדף במשרד. את העציצים תוכלו להניח גם על הרצפה בפינות שונות במשרד ואורך החיים שלהם ארוך הרבה יותר משל פרחים. לפרחים יש תוחלת חיים קצרה ומחייבים רכישה חוזרת כל כמה חודשים. לצמחים לעומת זאת, יש אורך חיים ארוך בהרבה מזה של פרחים. וברגע שרכשתם צמח הוא ילווה אתכם לעוד הרבה שנים טובות.

איך להפוך את סביבת המשרד ליצירתית ויעילה יותר בשימוש פרחים במשרד? 

פרחים במשרד יכולים להביא הרבה יתרונות. הם יכולים לעזור להפחית את רמות הלחץ של העובדים, להגביר את הפרודוקטיביות, להוסיף תחושת יופי למקום העבודה ולשפר את איכות האוויר במשרד. הפרחים שתבחרו יהיו תלויים באיזה סוג של סביבה משרדית יש לכם וכמה זמן תרצו להשקיע בטיפול בהם. אם במשרד שלכם יש הרבה עובדים שנכנסים ויוצאים במהלך היום, אז עדיף ללכת על צמחים כמו סוקולנטים כי הם לא צריכים הרבה מים או טיפול. אם במשרד שלכם יש סביבה רגועה יותר והעובדים נמצאים רוב היום במשרד, אז תוכלו ללכת על משהו כמו סחלב שזקוק לטיפול רב יותר, ויחזיק מעמד זמן רב יותר מפרחים אחרים. הפרחים הם דרך מצוינת לגרום למקום העבודה להרגיש יותר מסביר פנים, יותר שמח וכמובן הרבה יותר פורח ומעניין.

עיצוב סביבת העבודה על ידי צמחים במשרד

המשרד הוא מקום שבו אנשים יכולים להתכנס, לשתף פעולה ולחלוק רעיונות. כדי להפוך את סביבת המשרד ליצירתית ויעילה יותר תוכלו להוסיף פרחים במשרד. אם המשרד שלכם צבעוני ורועש, תוכלו להוסיף עציצים עם פרחים לבנים, לעומת זאת אם הוא מונוכרומי וחסר חיים, פרחים צבעוניים יוסיפו לו חיות ואווירה תוססת. לפרחים יש השפעה מרגיעה על אנשים והם עוזרים בהפחתת מתח ומעודדים שמחה ובריאות. על ידי שחרור חמצן והפצת ריחות מרגיעים תוכלו ליצור אווירה חיובית ואסתטית במשרדכם. מחקרים מראים שגם מעט ירוק יכול להיות טוב לנפש. ושצמחים במשרד הופכים אותו לנקי יותר, מושך יותר ועוזרים לעובדים להתאושש מעייפות נפשית. לכן, אם אתם רוצים משרד מעוצב, דבר ראשון הוסיפו לו צמחים רעננים.

המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
האחים תמם עבודות איטום
המלצות טיולים בארץ
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי