מהפכת האינטרנט – הכל על סיבים אופטיים

 

חווית הגלישה באינטרנט ידעה תהפוכות רבות עם השנים, כאשר איכות ומהירות הגלישה באינטרנט, התקדמה ותפסה תאוצה ובכך שיפרה את איכות השימוש באינטרנט וההנאה האישית והמקצועית, המתלווה לכך. אם עד היום, הגלישה באינטרנט התבססה על התשתית הקיימת של כבלי הנחושת הידועים בבתים בישראל, אשר מהירות הגלישה הושפעה מאוד ממשתמשים אחרים באזור המגורים הקרוב אליך, כיום המצב שונה לגמרי וניתן אף לקרוא לזה מהפכת הגלישה באינטרנט. כיום כל חווית הגלישה, מתבצעת דרך סיבים אופטיים אשר מחליפים את כבלי הנחושת הישנים ומאפשרים חווית גלישה יוצאת דופן, אשר באה לידי ביטוי במהירות גלישה מסחררת, אשר לא מושפעת מאף גורם אחר, אלא מדובר בסיב אופטי הנמצא בשימוש בלעדי של הלקוח. מאמר זה יעשה עבורכם סדר ויציג עבורכם את מהפכת הסיבים האופטיים.

 

מהו סיב אופטי ובמה הוא שונה מתשתית האינטרנט הקודמת?

תשתית האינטרנט במדינת ישראל, מתפרסת לכל אורכה ורוחבה של המדינה, באמצעות כבלי נחושת אשר תפקידם לספק אינטרנט מהיר לכל לקוח שיחפוץ בשירות. הבעיה נוצרת, כאשר כבל הנחושת, משמש לקוחות רבים אשר משתמשים למעשה, באותו הכבל ובכך מהירות האינטרנט, יורדת בצורה ניכרת ונוצרים הפרעות בגלישה באינטרנט ובכך חווית הגלישה נפגעת דרמטית. סיבים אופטיים הם בדיוק הפתרון לכל הבעיות אשר נוצרות עקב השימוש בכבל הנחושת. סיב אופטי אינו נמצא בשימוש של מספר לקוחות, אלא לכל לקוח, יש את הסיב אופטי האישי שלו ובכך נוצר מצב, בו מהירות הגלישה אינה נפגעת כלל. כל סיב אופטי, עשוי למעשה ממעטפת שקופה, המסייעת בהעברת אותות מקצה אחד לשני, במהירות גבוהה מאוד, פי כמה וכמה יותר מאשר המהירות המופקת באמצעות כבלי נחושת ישנים. מדובר במהפכה של ממש וניתן ליהנות ממנה באופן מידי.

 

כיצד ניתן לדעת האם הבית או העסק קרובים לחיבור של סיב אופטי פעיל?

פריסת סיבים אופטיים במקום כבלי נחושת, אינה משימה מורכבת, בעיקר כאשר מדובר באזורים ישנים ובבתים פרטיים וזאת מהסיבה שהעדיפות הכלכלית, היא לספק סיבים אופטיים לבניינים חדשים, מתוך רצון לגייס לקוחות חדשים אשר ייהנו מהחוויה של גלישה באינטרנט מהיר. בניינים חדשים, מכילים תעלות תקשורת חדשות ומודרניות, אשר מסייעים בחיבור מהיר של סיבים אופטיים ומקלים על העבודה ולכן הסבירות היא שאם אתם מתגוררים בבניין חדש או שהמשרד שלכם ממוקם בבניין משרדים חדש ומודרני, סביר להניח שיש לכם בדירה או במשרד תשתית של סיבים אופטיים וכי תוכלו להתחבר אליה, ללא כל בעיה. בכל הקשור לבתים פרטיים או אזורי מגורים ישנים יותר, סביר להניח שמפאת כדאיות כלכלית, לא תהיה לכם תשתית של סיבים אופטיים ולא נראה כי בעתיד הקרוב המהפכה תגיע אליכם ותאלצו להמשיך ולהשתמש בתשתית הישנה.

מה ההבדל במחירים

למרות שמדובר במהפכה אשר מציגה טכנולוגיית תקשורת גבוהה ומשופרת המספקת חווית גלישה איכותית ומהירה ביותר, איו הבדל מהותי במחירים בין הגלישה בתשתית הישנה, לבין הגלישה באינטרנט, באמצעות הסיבים האופטיים. המטרה של חברות התקשורת, היא למשוך אליהם לקוחות חדשים ולכן, אין כל כוונה להעלות בצורה דרסטית את מחירי חבילות הגלישה.

 

לסיכום,

אנו נמצאים בראשיתה של מהפכת גלישה באינטרנט. באמצעות סיבים אופטיים, כבר לא תצטרכו להיות תלויים באף גורם אשר ישפיע על מהירות הגלישה שלכם. שימוש בסיבים אופטיים, יבטיחו לכם מהירות גלישה מהירה מאוד לכל אורך שעות היום וללא תלות באף גורם נוסף והמחירים?, המחירים אינם משתנים ומספקים תמורה מלאה לחוויה הגלישה האיכותית והגדולה ביותר שחוויתם מאז ומעולם. מעכשיו כבר לא תצטרכו להתמודד עם תקלות בגלישה באינטרנט, תוכלו לצפות בכל סדרה וסרט ובמקביל להשתמש בתוכנות אחרות באינטרנט והכל במהירות גלישה גבוהה ואיכותית.

 

התקנת מצלמות אבטחה 2
האחים תמם עבודות איטום
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר