המדריך המלא לביטוח נסיעות לחו"ל

נסיעה לחו''ל היא תמיד דבר משמח וכיפי, בין אם היא למטרות עבודה ובין אם היא למטרת בילוי עם כל המשפחה ואפילו לבד. אך כמו כל אירוע מהנה, חשוב בין היתר גם לשמור ולוודא כי אנו עושים זאת בצורה בטוחה, כאשר אחת הדרכים להבטיח את הבטיחות שלנו ושל הנוסעים עימנו הוא כמובן דרך ביטוח נסיעות לחו''ל.

 

ביטוח שכזה מוצע על ידי רוב החברות בתנאי כיסוי סטנדרטיים, הכוללים בין היתר ביטוח בריאות רפואי המתבסס על החזר כספי עבור מגוון הוצאות רפואיות בחול. תנאי ביטוח נוסף הנחשב לבסיסי כולל גם כן היא כיסוי של צד שלישי, הכולל פגיעה ברכוש / אדם או בעת תאונת דרכים. כמובן שלכל אלו מצטרף ''איתור וחילוץ'', המשמש בעיקר לטיולים ארוכים ולמבצעי טרקים.

 

כיסויים והרחבות נוספות -

בדיוק כמו שקיימים למטיילים ולמבצעי טרקים כיסויים מתאימים ורלוונטיים, כך ישנם עוד סוגי כיסויים אשר יכולים להיות מטיבים עם לא מעט מהמבוטחים. אחד מהכיסויים אשר הפך לשכיח במיוחד בשנתיים האחרונות, הוא לא אחר מאשר כיסוי של קיצור / ביטול נסיעה. כיסוי שכזה יוכל לעזור לנו הן בהשתתפות העצמית ובמקרי חירום אחרים.

 

לצד זאת כיסויים כמו החמרה במצב הרפואי הקיים, נסיעה בזמן של היריון או נסיעות הכוללות כבודה יקרה יכולים להיות מעולים עבור לא מעט מבטוחים. שכן כיסויים אלו, יכולים להגן עלינו ועל המצב הרפואי שלנו במקרה ונזדקק לטיפולים מתקדמים או שנאבד אביזרים חשובים לנו.

 

מתי מומלץ לעשות בטיחות נסיעות לחו''ל?

טיסה לחו''ל יכולה להתקיים משלל סיבות, כאשר בחלקן אנו יכולים לסכן עצמנו לא פעם - בין אם בפעילות ספורטיבית ובין אם בטיולים, בזמן מצב בריאותי כזה או אחר. לכן, כאשר אנו בודקים אילו הרחבות וכיסויים יהיו מתאימים לנו, חשוב להבין מה אנו מביאים איתנו ולשם מה אנו טסים. הרי אם אנו חושבים לקחת איתנו רכוש יקר כמו מחשב נייד או טלפון יוקרתי ממש, מומלץ לכסות מוצרים בעזרת הכיסוי המתאים.

 

ובאשר לסגנונות הטיול, בדיוק כמו שציינו מעל כי מצבים בריאותיים עלולים להחמיר ולשם כך קיים כיסוי למקרים כאלו. אך לצד זאת קיימים גם הרחבות ספורט, אשר יוכלו להגן עלינו במקרים של תאונות בזמן החלקה בשלג, טיפוס הרים או טיול אופניים באחד מהיערות באיטליה.

 

אך מלבד כל אלו חשוב מאוד לזכור כי נוכל לבטל את הביטוח שלנו לקבל החזר מלא, במקרה והתחרטנו או שפשוט ביטלנו את הטיסה. עם זאת גם חשוב לדעת, כי את הביטוח נוכל להפעיל מרק מאה ושמונים יום לפני הנסיעה. לכן מומלץ גם בזמן הזה לעשות השוואות, בין הכיסויים השונים ובין החבילות המוצעות לכם ולאופי הטיול אותו אתם מתכננים לעשות.

 

אילו דברים כדאי לבדוק לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו''ל?

ככל שנכיר ונבין אילו סוגי כיסויים והרחבות אנו צריכים לטיול שלנו, כך גם נוכל לעשות סדר בין ההצעות השונות ולהבין בדיוק מה אנחנו צריכים לבדוק לפני שאנו רוכשים ביטוח שכזה. ראשית חשוב להבין את גודל ההשתתפות של חברת הביטוח במקרים רפואיים, החל מצילומי שיניים ועד לטיפולים מתקדמים במקרים של החמרה במצב או פציעות בזמן הטיול.

 

לצד רמת הכיסוי חשוב גם להכיר את הסיכונים הקיימים באזורים אליהם ניסע, כאשר ישנם מקומות בעלי סיכוי גבוהה יותר להיקלעות של המטיילים לאסון טבע. על כן ברכישת הסכם מומלץ להכיר את הסעיפים הכוללים מקרים יוצאי דופן שכאלו.

הכרה של כל אלו יעזרו לכם לבחור את הביטוח המתאים ביותר עבורכם ועבור בני משפחתכם.  

 

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר
התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום המלצה חדשה
האחים תמם עבודות איטום