כך תתכוננו למרתון הקרוב

כך תתכוננו למרתון הקרוב

קרדיט תמונה FREEPIK

 

חשוב לפתוח ולהגיד כי מי שרץ מרתון בזמן הקרוב צריך לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים. ניתן לומר כי רוב רצי המרתון הינם חובבנים והמודעות לגבי ריצת מרתון שהיא משימה אפשרית עלתה בהמון אחוזים בקרב אנשים. אולם זאת חשוב לדעת כי לבצע ריצת מרתון אנו צריכים להיות בכושר מסוים לפני ריצת המרתון הארוכה. לפניכם מידע אשר יבסס ויסדיר לכם את כל הנוגע להתכוננות למרתון ומה כרוך בכך על מנת להיות מוכנים לכל דבר בתחום זה.

כיצד לדעת אם אנחנו מוכנים לריצת מרתון

בעת בה אנו נמצאים לפני ריצת מרתון כתגובה טבעית לאותו מצב אנו נפנה לאנשים שקיים בהם ידע רחב בנושא ואיתם נרצה להתייעץ בכל הכרוך לגבי ריצת מרתון. אנשים אשר מקצוענים בתחום וחוו לא מעט ריצות מרתון ימליצו בדרך כלל על הליך של צבירת ניסיון ובנייה של כושר בקצב איטי. שאין בכך דבר שלילי אך כיום קיימים וניתן לראות המון רצים אשר מתאמנים למרתון עם ותק בן שנה או שנתיים שהיו נוכחים במרתון אחד או שניים. למשל אם אתם מבצעים אימונים של ריצות הנעים בין 40 ל-60 ק"מ בשבוע ואינכם מתקשים בעקבות הריצה זה סימן טוב. פרמטר נוסף מתבטא בכך בשל ביצוע של ריצת חצי מרתון בקצב אחיד ואי הבאת הגוף למצבים לא נעימים ואף מקשים הינו סימן מצוין. את המוכנות לריצת מרתון קיים גם צורך להרגיש אותה ואם קיים ספק אפילו קטן, מומלץ להמשיך להתאמן וכן לצבור עוד ניסיון.

נעליים למרתון אשר ישרתו אתכם כראוי

כמובן כאשר מדובר בלקיחת חלק בריצת מרתון חשוב לציין כי מלבד הכושר וכל הקשור לנושא קיים פרמטר נוסף ומאוד חשוב בנוגע לנוחות וכמובן לבריאות הרגליים שלנו, הינם הנעליים אותן ננעל במהלך ריצת המרתון. קיים מגוון ענק של נעלי ריצה ופה מתחיל תהליך הבחירה לגבי איזה נעל נרכוש לאימוני ריצה שלנו. ניתן לתת דוגמה לנעלי ריצה למשל כמו נעלי אדידס המעניקות תמיכה, עמידות ועשויות מכריות שלא מוסיפות משקל וכמובן בעלות אורך חיים. הנעל מאפשר לבצע תנועה עצמאית של העקב וכן גורמת להפחתת עומס תוך כדי שהיא נותנת אפשרות לרגל לבצע תהליך הסתגלות לקרקע לא אחידה או מישורית תוך כדי ביצוע ריצה מהירה.

למי מתאים נעלי ריצה של אדידס

בעת בה אתם רוצים לבצע רכישה של נעלי ריצה עקב המרתון הקרב ובא או לכל אימון ריצה רנדומלי אתם עומדים בפני מגוון רחב של נעליים אשר יבצעו עבורכם את הנוחיות שאותה אתם מחפשים. ישנם סוגים שונים של נעלי אדידס לנשים וכמובן נעלי אדידס לגברים אשר מתאימות לכל אחד ואחת באופן אישי ויספקו אתכם בתחושת נוחיות מושלמת לביצוע ריצה במרתון ולכל האימונים המתלווים לכך.    

האחים תמם עבודות איטום
תכשיטים נגד עין הרע
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2