מהי סיטונאות ממתקים?

אי אפשר להתעלם מן העובדה כי מדינת ישראל היא אי וזאת מכיוון שאין לנו כמעט קשר עם המדינות השכנות שלנו גם אלו שחתמו על הסכם שלום איתנו. כך יוצא כי אין ברירה אלא לייב את האוכל שהישראלים צורכים מחו"ל. זה נכון לגבי פירות, ירקות, בשר וחלב וכן גם ממתקים. על רקע זה עולה השאלה מהי סיטונאות ממתקים?

 

אם כן סיטונאי ממתקים הוא אדם אשר מוכר כמויות גדולות של ממתקים בדרך כלל לסופרים או למפעלים. בדרך כלל האדם הפרטי לא יקנה מסיטונאי של ממתקים והוא ימכור את הממתקים שלו לעסקים. סיטונאי ממתקים יצטרך ליצור קשרים עם מפעלים בחו"ל או עם מפעלים בארץ שייצרו לו כמויות גדולות של ממתקים וכך הוא יוכל למכור את הממתקים הללו לסופרמרקטים או לחברות ולא כל אחד יכול לעשות זאת.

 

האם כדאי לי להקים עסק של סיטונאות ממתקים?

עליכם להבין כי זה לא פשוט להקים עסק של סיטונאי ממתקים וזאת מכיוון שהדבר דורש ידע בייבוא ובמכירת ממתקים וזה משהו שכדאי להבין אם אתם רוצים להיכנס לתחום זה. כיום התחרות בשוק הממתקים היא עזה ויש חברות ענק בארץ אשר פועלות בתחום זה.

 

אם אתם רוצים להקים עסק של סיטונאות ממתקים אתם חייבים למצוא נישה שתהיה ייחודית לכם ותאפשר לכם להתחרות עם חברות הענק בתחום זה. כך למשל אתם יכולים לייבא ממתקים איכותיים במיוחד וכך ליצור לכם שם בעולם הממתקים ולגרום לסופרים לרצות לקנות ממכם את הממתקים הללו וכך לשרוד בתחום זה.

 

מקימים עסק של סיטונאות ממתקים? זה מה שאתם חייבים לעשות 

אם אתם מקימים עסק של סיטונאות ממתקים אתם חייבים קודם כל לשים לב לאיכות הממתקים שלכם. ככל שהממתק יהיה יותר טעים כך הלקוחות בקצה ירצו לקנות אותו וכאשר יש ביקוש לממתקים אתם יכולים לגרום לסופרים לרצות למכור את הממתקים שלכם. 

 

לצד זאת אתם צריכים לשים לב למחיר הממתקים שלכם. עליכם לוודא כי המחירים מתאימים לנהוג בשוק וזאת מכיוון שגם אם הממתקים שלכם טעימים מאוד אם הם יהיו יקרים במיוחד יכול להיות שלא יקנו אותם. כך מחיר וטעם משתלבים זה בזה ואנו חייבים לשים עליהם דגש עצום אם אנו רוצים להבטיח כי העסק של סיטונאי ממתקים יצליח כמו שצריך.

 

מה עוד אנו צריכים לעשות אם אנו מקימים עסק של סיטונאות ממתקים? 

 

לצד איכות, טעם ומחיר בעסק של סיטונאות מזון יש לשים דגש על נושא נוסף והוא כמובן בריאות. כיום המודעות בשוק לבריאות היא עצומה ולכן כדאי לכם בשלל הממתקים שאתם מייבאים או מייצרים לפנות גם אל שוק הבריאות. כדאי לכם לייצר או לייבא ממתקים בריאים עם מעט סוכר וכך לפנות אל שוק עצום אשר גדל כל שנה ושנה.

 

 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
האחים תמם עבודות איטום
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה