פד מגנזיום להקלה על כאבים לאחר לידה

 

לידה של תינוק היא תהליך יפה וקסום, שמביא חיים לעולם. עם זאת, מאחורי האושר והשמחה, יש הרבה מאוד קשיים פיזיים אותם עוברת היולדת. נשים עוברות הרבה מאוד ייסורים במהלך הלידה, אשר גם משנים את הגוף שלהן, וגם גורמים להרבה מאוד אי נוחות, לבטח בימים הראשונים שלאחר הלידה. 

 

אזור המפשעה הוא זה שסובל יותר מכולם, באופן טבעי, ובהרבה מאוד לידות, יש קריעה של אזור הפרינאום, דבר שמצריך תפרים. התפרים גורמים להרבה מאוד אי נוחות, כמובן במתן שתן, אך גם בכאבים כלליים  שלא מפסיקים, עד אשר האזור מחלים לחלוטין.

להקל על הכאב

בימים הראשונים שלאחר הלידה, גם ללא קשר לתפרים, יש הרבה מאוד דימומים ולכן, יש צורך בפדים מיוחדים שיודעים גם להקל על הכאבים מצד אחד, וגם לספוג את הדימומים בצורה אפקטיבית מנגד. לכן, בבתי החולים, וגם בימים שלאחר הלידה, כל עוד יש תפרים, העדיפות היא להשתמש בפד מגנזיום איכותי.

 

פד מגנזיום הוא פד מיוחד, שעבור האישה מהווה כלי חשוב להורדת הכאב. הפד הוא קריר מאוד ונותן הרגשה נעימה, שמשכיחה מעט את העובדה שכל האזור נמצא אחרי טראומה גדולה. החומרים שנמצאים בתוך הפד, כולל סולפאט, מסייעים מאוד בהפחתת בצקת ורגישויות שונות, ובעיקר, עוזרים בהורדת רמת הכאב, שהיא לעיתים בלתי נסבלת.

גם נגד טחורים

פד מגנזיום הוא גם אפקטיבי מאוד מול כאבי טחורים ועוד בעיות נוספות שעלולות לצוץ בימים שלאחר הלידה. הפד מוריד את הצטברות הנוזלים באזור, הנוצרת בגלל התפירה וכן מזרז מאוד את זמן ההחלמה. הפדים מחולקים בבית החולים לנשים שעוברות תפירה לאחר הלידה, אך מומלץ להשתמש בהם גם בימים שלאחר הלידה, בעוד הנשים נמצאות בבית ומחלימות לקראת חופשת הלידה המיוחלת.

 

ההתמודדות עם התינוק היא גם כך קשה, כך שיש להשתמש בכמה שיותר כלים כדי להקל על כאבי הפוסט לידה, בצורה האפקטיבית ביותר. השימוש בפד מגנזיום הוא מתבקש, ולבטח עבור נשים שסובלות מכאבים באזור הווגינה והמפשעה.

הוראות שימוש

לפני השימוש בפד מגנזיום, רצוי מאוד לשטוף את האזור עם מים וסבון כדי לייצר סטריליות. העדיפות היא להשתמש בסבונים מיוחדים עם ריכוז גבוה של חומרים מחטאים. הפדים מגיעים באריזות אטומות כדי לשמור על סולפאט המגנזיום ועל הקור של הפדים, ולכן, יש להשתמש בהם מיד לאחר פתיחת האריזה. מומלץ להשתמש בפדים לכ-30 דקות, שזה בערך הזמן שהסולפאט נספג בגוף, והפד מאבד את הקור הנעים שלו. מומלץ ואף רצוי להשתמש בפדים בזמן ההנקה, ואין שום סכנה לתינוק בחומרים שנספגים בגוף.

 

אפקטיבי ומתבקש

הקושי שבהחלמה לאחר לידה הוא גדול, וכמות הנשים שנתפרות לאחר הלידה הוא גדול יותר מאשר ניתן לחשוב. הזמן אמנם מרפא את הכל, אך כאשר יש תינוק שצריך לטפל בו, הזירוז של ההחלמה הוא קריטי. פד מגנזיום הוא אחד הכלים היעילים והטובים ביותר להקלה בכאבי תפרים ובזירוז ההחלמה, ולכן, חשוב מאוד להשתמש בהם כבר בבית החולים, אך גם לאחר שחוזרים הביתה ורוצים לחזור לתפקוד מלא כמה שיותר מהר. הפדים הם נעימים, אפקטיביים, בלתי מזיקים לאם ולתינוק, ופשוט מתבקש להשתמש בהם בזמן הנקה, או סתם כאשר מצליחים לתפוס כמה רגעים של מנוחה.

 

המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום המלצה חדשה
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
אלפנט פיננסים