שימוש נכון בחטיפים לאילוף הכלב שלכם

 רוצים לאלף את הכלב שיקשיב לכל מילה שלכם? מדובר על עבודה לא פשוטה, אך היא לגמרי אפשרית. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לגרום לכלבים שלכם להבין כי כדאי להם להקשיב לכם. השיטה הכי נפוצה לאילוף של כלב היא על ידי מתן חטיפים שונים. חטיפים לכלבים יכולים להגיע במגוון רחב של גדלים וסוגים. מה שאתם צריכים לעשות זה למצוא את החטיף הנכון שתוכלו לתת אותו בזמן הנכון. נדגיש כי מראש תצטרכו לדעת איך לעבוד בצורה נכונה עם חטיפים על מנת לאלף את הכלב. אז איך תוכלו למצוא את עצמכם משתמשים בחטיפים בצורה חכמה על מנת לגרום לכלב להקשיב לכל מילה שלכם?

 

שומרים על עקביות לאורך זמן

הכלב מבין היטב מה קורה סביבו, ולכן עליכם לשמור על עקביות לאורך זמן. המשמעות היא שתצטרכו לבצע את פעולות האילוף השונות באופן תדיר. אם לא תבצעו את הפעולות הללו כל הזמן, הכלב שלכם לא יבין את המשמעות שלהן. גם אם אתם מבצעים את פעולות האילוף עם חטיפים לכלבים, עדיין חובה לשמור על עקביות. ככל שתהיו יותר עקביים בביצוע הפעולות, כך תוכלו לראות שיפור מרשים יותר. כאשר המטרה הסופית היא שהכלב יעשה את הפעולות גם מבלי שתצטרכו לתת לו חטיף בכל פעם. תהיה לכם את הפריבילגיה להחליט מתי כדאי לתת לכלב חטיף ומתי לא.

 

רוכשים חטיפים בריאים לכלב

יכול מאוד להיות כי תרצו לבצע מספר פעולות אילוף שונות. לכן תמצאו את עצמכם נותנים לכלב חטיפים לכלבים בתדירות מאוד גבוהה. אם החלטתם לאלף את הכלב עם חטיפי אילוף, תוודאו כי מדובר על חטיפים איכותיים ובריאים. כאלה שמתאימים לסוג הכלב שלכם, ושהם אינם יפגעו בו בצורה כזאת או אחרת. תוכלו למצוא לא מעט חטיפי כלבים בריאים שלא אמורים להסב נזק לכלבכם. בנוסף תוכלו למצוא גם צ'ופרים אחרים שניתן להביא אותם לכלב על מנת לבצע פעולות אילוף. ברגע שלא תהיו מקובעים על חטיף כזה או על אפשרות מסוימת, התועלת תהיה גבוהה במיוחד. הכלב יקשיב כמעט לכל דבר שתגידו או שתדרשו ממנו.

 

תמיד תנסו לבצע פעולות חדשות

קיימים כל מיני סוגים שונים של פעולות אילוף שתוכלו לבצע לכלב שלכם. השאיפה שלכם חייבת להיות לנסות לקחת את הכלב שלכם לקצה בכל פעם מחדש. הכוונה היא שברגע שהוא מבצע פעולה אחת כמו שצריך, מיד תנסו לבצע איתו פעולה נוספת. כך לא תמצאו את עצמכם מבזבזים את הזמן על פעולה שהוא כבר יודע לבצע. אין סיבה שתיתנו לכלב חטיפים על פעולות שהוא מבצע אותן בורה שוטפת. לכן בכל פעם שאתם מעניקים לכלב חטיפים לכלבים תוודאו כי יש סיבה מוצדקת. כי הוא מבצע את הפעולה כמו שצריך, ושמדובר על פעולה חדשה באופן יחסי.

 

הפחיתו את החטיפים עם הזמן

השאיפה הסופית היא שהכלב יקשיב לכם גם מבלי שתצטרכו לתת לו חטיפים. החטיפים הם בונוס שתוכלו להשתמש בו על מנת להשיג תשומת לב. אם אותם חטיפים לכלבים יהיו דבר שבשגרה, הכלב לא יתרגש מהם כמו בהתחלה. לכן אנו מציעים לכם להוריד עם הזמן את התדירות של החטיפים. כלומר ככל שעוברים הימים וככל שהכלב מבצע פעולות שונות כך תוכלו להוריד את כמות החטיפים. המשמעות היא שתוכלו להרוויח מהאפשרות הזאת לא מעט. הכלב יתחיל לבצע את הפעולות השונות גם מבלי שהוא יקבל צ'ופר כזה או אחר. הכוח יהיה בידיים שלכם, והכלב יהיה כלב שמאולף לבצע כל פעולה שרק תרצו.

 

רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
תכשיטים נגד עין הרע