לצאת לנופש בקרוז

לצאת לנופש בקרוזעצמו את העיניים לרגע ודמיינו את קרוז חלומותיכם בספינת יוקרה יפהפייה וענקית. מדובר בחלום שבהחלט יכול להפוך למציאות, שכן מחירי הפלגות נופש בספינת קרוז יוקרתית אינם בשמיים וזהו משהו שאפשר להגשים די בקלות כיום.

הפלגה בספינת קרוז רק לכאורה דורשת סיבה כלשהי למסיבה, אולם זו אינה בעיה גדולה במיוחד, כי תמיד ישנה סיבה למסיבה. אולי מדובר בהפלגה רומנטית עם בת הזוג, אולי אירוע כלשהו מטעם העבודה, הפלגת נופגש משפחתית ועוד.

 

הפלגה בספינת טיולים והשהות בה מספקת את הצרכים המצופים ממלון ואף מעבר לו. הפלגת נופש בקרוב כוללת: ארוחות לאורך היום, פעילויות לילדים הכוללות הופעת אומן אורח, בריכות, משחקים ועוד יותר. המבוגרים יותר ייהנו מברים עם מבחר משקאות, עיסוי מפנק בספא, ריקודי לילה, הופעות למבוגרים, קזינו ועוד. יחידות האירוח שבספינה מעוצבות באופן המבטיח נוחות מקסימאלית, בעוד שעלות השהייה תיקבע לרוב על-פי מיקום החדר.

 

חלק מהותי מכל הפלגה הוא עגינת הספינה והאופציה לטייל במהלך היום – המאפשרת להתרשם מהמקום מקרוב, לסייר ברחובות ולהתענג על נופים מעוררי השראה. במהלך הטיול בכל מקום בו תבקרו, תוכלו לצלם ולקנות מזכרות ופשוט להרגיש את המקום מעבר לסתם לראות אותו מרחוק.

 

סוג נוסף של הפלגת קרוז זהו שיט תענוגות פרטי. מעוניינים לערוף הפלגה עצמאית ביאכטה? תועלו לשכור מבעל יאכטה לזמן מוגבל ולחוות הפלגה פרטית קסומה עם בת הזוג, חברים, בני משפחה או אחרים. בנוסף, אין על הצעת נישואין במהלך ההפלגה ואין רומנטי מכך.

 

אין סיבה לחשוב או לחשוש כי קרוזים מפוארים על ספינה הם נחלתם של עשירים בלבד, שהרי כיום כמעט כל איש ממוצע יוכל ליהנות מחוויה מספקת ומפנקת שתסייע במילוי המצברים לקראת השיבה לשגרה האפרורית, הדכאנית והמעיקה שלה היומיום.

 

חוויית טיול בלתי נשכחת לכל המשפחה

בכל טיול אליו אנו יוצאים, אנו תרים אחר ערך מוסף – חוויה שיכולה ללמד אותנו ולתת לנו משהו (חיובי) שיישאר עימנו כל החיים. שייט בקרוז יכול בהחלט לספק לכם את מה שאתם מבקשים. בישראל מתקיימת פעילות ענפה של טיולי קרוז לאירופה, אולם ניתן לצאת אף לטיולים מרוחקים יותר, אם פשוט תגיעו לנקודת היציאה בטיסה.

 

רמה גבוהה של לינה ואירוח

נופשי קרוז הם חוויה אטרקטיבית, גם מבחינת המחיר, שהרי ספינת קרוז בודדת מסוגלת לשאת אלפים של נוסעים, מה שמאפשר לצמצם את מחיר ההשתתפות. במהלך השייט, נהנים הנופשים מארוחות מסודרות "הכל כלול", תאי הארחה ולינה ברמות אירוח שונות הממוקמים בקומותיה העליונות של הספינה.

 

טרם אתם בוחרים נופש קרוז משגע, טוב תעשו אם תיוועצו עם מכרים, בני משפחה וחברים לגבי ניסיונם בנופשי קרוז עליהם הם יכולים להמליץ, כמו גם עם סוכן הנסיעות הנאמן שלכם, על-מנת לבחון אפשרויות שונות הזמינות עבורכם, הן כאפשרות של טיול מאורגן והן כאפשרות של טיול עצמאי.

 

ישנו מגוון מעניין של יעדים שיכולים להתאים לכם. מהיעדים המיוחדים יותר עבור נופש קרוז בלתי נשכח ניתן למנות את אזור אלסקה בסמוך לחופה המערבי של קנדה. קרוזים באלסקה לרוב נערכים בשילוב טיול יבשתי לפני שייט ההפלגה או אחריו. הפלגת נופש באלסקה מאפשרת לצפות במגוון בעלי חיים ימיים, נוסף על קרחונים הענק.

 

במידה שאתם מעוניינים בחוויית קרוז בסביבה מעט חמימה יותר, נראה שקרוז באיים הקריביים עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורכם. מה טוב יותר מהפלגה באחד האזורים הטרופיים של כדור הארץ, עם עצירה בחוף מרהיב ביופיו הכולל נוף פסטורלי ועצי קוקוס.