מכונות קפה לבית ולמשרד

הכירו את סוגי מכונות הקפה הקיימים

בחירת מכונות קפה לבית או למשרד צריכה להתחיל בהכרת סוגי מכונות הקפה הקיימים בשוק. אז באופן כללי, קיימת מכונת הקפה הביתית לעונת מכונת הקפה המקצועית. בהנחה שמכונת הקפה לבית או לעסק תשתייך בד"כ לקטגוריית מכונות הקפה הביתיות, שכן מכונת קפה מקצועיות הן גדולות יותר ודורשות ידע מקצועי לתפעולן, חשוב להכיר גם את סוגי מכונות הקפה הביתיות: מכונה טוחנת קפה לעומת מכונת קפסולות. בגדול, מכונה טוחנת קפה תתאים למי שיש לו חיבה יתרה, סבלנות ואהבה בלתי נגמרת לקפה איכותי וריח הקפה. לעומת זאת, מכונת הקפסולות מתאימה לכל אותם אנשים שרוצים את הקפה שלהם מהר. למען הסר ספק, שתי המכונות יכינו עבורכם את הקפה במדויק.

 

כיצד להתאים את מכונת הקפה לצרכים האישיים?

לאחר שהחלטתם על סוג מכונת הקפה הרצוי, חשוב להכיר גם את האפשרויות שמציעה כל מכונה ומכונה. חשבו למשל: האם אתם מעוניינים במקציף חלב? מי ינקה את המכונה ובאיזו תדירות? כמה אנשים אמורים להשתמש במכונת הקפה ובאיזו תדירות? כל השאלות הללו יסייעו לכם לבחור במכונת הקפה המושלמת עבורכם. אם מדובר במכונה הביתה למשל, עניין הניקיון של המכונה פחות אקוטי מאשר במשרד ואולי תעדיפו לרכוש מכונה עם אפשרויות רבות יותר. אולם, כשמדובר במכונה למשרד, ייתכן ותעדיפו מכונה פשוטה יחסית אך כזו שיודעת להכין קפה במהירות הבזק, וכזו שמגש הקפסולות שלה מתמלא לאחר זמן ממושך ולא ייאלץ אתכם לטרוח ולרוקן אותו בתדירות גבוהה מדי.

 

אחריות על המכונה וטווחי מחירים

שני נושאים שחשוב במיוחד להתעכב עליהם הם האחריות על המכונה וכמובן, טווחי המחירים. בהנחה שאתם מתכננים ליהנות ממכונת הקפה שלכם זנים רבות, עדיף לבחור מכונה המגיעה עם תקופת אחריות ארוכה. בנוסף, קחו בחשבון שבד"כ, אחריות ארוכה יותר משמעה שהמכונה איכותית יותר.

באשר לטווחי המחירים, תוספות ואפשרויות שונות במכונה עלולות לייקר אותה ולכן, מומלץ לשקלל לעצמכם אילו אפשרויות אתם חייבים במכונה ועל אילו תוכלו לוותר. זכרו שהאפשרויות השונות הם חלק בלתי נפרד מהחוויה מצד אחד, אך מצד שני לא בטוח שתמשיכו להתלהב מהן לטווח הארוך. מעבר לכך, חשבו גם את מחיר התחזוקה וההכנה עצמה, כלומר מחיר פולי הקפה לעומת מחיר הקפסולות שתצטרכו ביומיום. בשורה התחתונה, פשוט בחרו במכונה שתעניק לכם את הקפה האהוב עליכם ביעילות הרבה יותר וכן, חשבו באמת עד כמה תהיו מוכנים לשלם על התענוג הבלתי מעורער הזה.

 

נשמח לסייע לכם לבחור את מכונת הקפה המתאימה ביותר לבית או למשרד. לפרטים נוספים, היכנסו לאתר>>>

 

https://www.freshcafe.co.il/category/מכונת-קפה-ביתית