הכירו את המותג החדש מבית ארונות דלקוב המציע ארונות הזזה

ארונות דלקובמעל 35 שנים מייצרת חברת ארונות דלקוב ארונות בסגנון "קוסטם מייד" ללקוחות. המותג הוותיק החליט לאפשר ללקוחות המחפשים ארונות הזזה במחירים נוחים, ליהנות מאיכות בלתי מתפשרת, ולכן הקים את חברת הבת 'קלוזט סיסטמס' המציעה ארונות הזזה מוכנים לרכישה מהירה. את המותג מנהל אסף חלובה, בנו של מייסד 'ארונות דלקוב'  אשר לקח את הפלטפורמה שלו ליצירת ארונות הזזה תחת החומרים שלו במידות סטנדרטיות ובמחירים אטרקטיביים.

 

איכות אצל ארונות דלקוב היא לא מילה גסה. כרשת שהחלה את דרכה בנגריה קטנה באור יהודה, התפתחה פלאים וזכתה לשמה הטוב בזכות האיכות, המוניטין והשירות המצוין ללקוח. על אותם ערכים ישנים וטובים מתבסס המותג החדש 'קלוזט סיסטמס', בו תמצאו קולקציות ארונות הזזה עם 2,3,4 דלתות.

 

מה ההבדל בין קולקציית 'קלוזט סיסטמס' לדלקוב?

ההבדל המרכזי בין השניים הוא האפשרות לבחור כיצד הארון שלכם ייראה. אנשים המעוניינים בארון איכותי ל-20 ואפילו 30 שנים, יעדיפו לרכוש ארון בהזמנה אישית על פי הגודל הרצוי, החלוקה הרצויה, וגם ארונות קיר וחדרי ארונות בהתאמה אישית. לעומתו, מותג 'קלוזט סיסטמס' מיועד לאנשים שלא מעוניינים להתחתן עם ארון הזזה, אלא לרכוש ארון לדירה שכורה, או לדירה שיאלצו לעבור ממנה בתוך כמה שנים. ארון ההזזה ניתן לפירוק מהיר, כך שניתן להעבירו ממקום למקום בקלות. ארונות הקיר של דלקוב מאסיביים יותר ודי קשה לפרק ולהתקין אותם בבית אחר.

ארון בסגירה לתקרה או ארון סטנדרט, מה עדיף?

בבואנו לרכוש ארון הזזה, עלינו לדעת כי קיימות שתי אופציות עיקריות; ארון הזזה בסגירה לתקרה, כלומר ארון הפרוס על פני הקיר כולו, או בנוי בתוך נישה ייחודית. האופציה השנייה היא ארון סטנדרטי המגיע מוכן, אותו ניתן להציב בכל מקום רצוי.

האופציה הראשונה תהיה ארון בהתאמה אישית, כלומר ארון הבנוי על כל הקיר במידות הרצויות. אופציה זו מאפשרת לנו לקבל מקום אחסון גדול יותר ולבחור את החלוקה הפנימית באופן אישי. אך צריך לזכור שהעלויות תהיינה בהתאם ויקרות יותר ביחס לארונות מוכנים.

ארון סטנדרט, הוא סוג של 'מוצר מדף', כלומר אנו רוכשים ארון בגדלים סטנדרטיים עם אופציה לבחירת גודל הארון, כלומר 2,3,4 דלתות, וכמובן נוכל לבחור כיצד תראה החלוקה הפנימית של הארון, אך עם מגבלה מסוימת.

במה שונים חומרי הארונות בין המותגים?

את החומרים הפנימיים של הארונות ההזזה מבית ארונות דלקוב תוכלו לבחור באופן עצמאי, כיוון שהארון נעשה בהתאמה אישית. כיום חברת דלקוב עובדת עם מנגנון סגירה ופתיחה ייחודי מבית raumplus הגרמני, כמו גם עם חומרי עץ איכותיים כדוגמת עץ סנדוויץ' הידוע בחוזקו למשך שנים רבות.

לעומתו, מותג 'קלוזט סיסטמס' מציע ארונות הזזה איכותיים העשויים מעץ מלמין דחוס במיוחד המבטיח עמידות למשך שנים רבות, פרופיל הדלתות הינו קנדי מאסיבי מעוגל המשלב מנגנון טריקה שקטה מובנה במסילה, וגם מאפשר אחיזה נוחה בדלתות הארון וייצוב הדלת חזקה על המסילה. מלבד זאת, כלל הארונות של המותג הם בעלי תו תקן.

 

מה לגבי מחירים?

מובן שארונות בהזמנה אישית מבית ארונות דלקוב יהיו יקרים יותר, וזאת בשל ההזמנה האישית והתאמת הארון למידות הלקוח, רצונותיו והעיצובים הרצויים. לעומת זאת, ארונות הזזה של 'קלוזט סיסטמס' מוצעים במחירים זולים באופן משמעותי, מכיוון שהארון מגיע מוכן, במידות סטנדרטיות, אך עם אפשרות לבחור את הגודל הרצוי, צבע, עיצוב וחלוקה פנימית. כך למשל ארון הזזה 2 דלתות מוצע באתר לרכישה החל מ- 2299 שקלים, וארון 4 דלתות החל מ- 4,890 שקלים.

 

לאתר קלוזט סיסטמס > https://www.closets-system.co.il/

לאתר ארונות דלקוב > https://www.delkoub.com/