מה זה מדפסת מדבקות ולמה היא משמשת

מדפסת מדבקות כשמה כן היא מדפיסה מדבקות כך שהיא מהווה מוצר משלים למדפסת רגילה. עם זאת, כיום קיים מגוון רחב של מדפסות מדבקות שמאפשרות שימושים שונים בקרב אוכלוסיות שונות, למשל בקרב אנשים פרטיים, בקרב בעלי מקצוע שונים ובקרב עסקים למיניהם. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות את השימושים הנפוצים של מדפסת מדבקות וטיפים למעוניינים ברכישתה.

 

 

שימושים בקרב הקהל הרחב

מדפסת מדבקות מאפשרת לכל אחד מאתנו לשמור על סדר בניירת שלו, למשל לסמן חשבונות, חוזים, מסמכים שונים ועוד. מדפסות אלו נחשבות לזולות יותר מסיבה אחת - לרוב המפרט הטכני שלהן נמוך יותר ממדפסות מדבקות אחרות, למשל ההדפסה שלהן מוגבלת לעברית בלבד ואין אפשרות לחיבור ל-USB. לקבלת מידע נוסף לחצו כאן ולא תבינו איך הסתדרתם עד עכשיו בלי מדפסת מדבקות.

 

 

שימושים בקרב בעלי מקצוע

עקב היותה של מדפסת מדבקות מוצר נייד וקומפקטי היא מהווה כלי עבודה שימושי, למשל  אנשי מקצוע כמו חשמלאים שיכולים לסמן באמצעותה לוחות חשמל, ארונות תקשורת, כלים שונים, כבלים ועוד. ברכישת מדפסת מדבקות לשימוש מקצועי יש לקחת בחשבון את מהירות פעילותה, את הרזולוציה של המדבקות, את צבע המדבקות וכו' כדי להתאים אותם לדרישות הרלוונטיות הספציפיות.

 

 

שימושים עסקיים

בעסקים נדרשת יותר מכל שמירה על הסדר הארגוני הודות לכמות הניירת שמצטברת בהם. לכן, מדפסת מדבקות נחשבת לאלמנט חובה בכל משרד ובכוחה לאפשר גישה נוחה ומהירה לפריטים שונים, למשל מסמכים, אריזות של סחורה ואפילו מבחנות. עם זאת, יש להתאים את המדפסת לאופי העסק למשל: לעסק שעובד עם חו"ל (לדוגמא יבוא, יצוא וכו') תתאים מדפסת מדבקות דו- לשונית (עברית/אנגלית).

 

מה יש לקחת בחשבון לפני רכישת מדפסת מדבקות?

מכיוון שהמבחר בתחום מדפסות המדבקות גדול ורק הולך ועולה עם הזמן – חשוב להתאים אותה לצרכים של המשתמשים בה כמו תדירות השימוש במדפסת, מספר המשתמשים, התכונות הנדרשות (גודל המדבקה, עמידות המדבקה, גודל הכתב, סוג הכתב ועוד) וכמובן התאמה לתקציב.

למשל, לאלו שצפויים לעשות שימוש תכוף במדפסת מומלץ לרכוש ערכה מקצועית. ערכה זו כוללת מדפסת עם צג גדול ומואר שמאפשר עריכה והצגה מוקדמת של התוויות, תוכנה להדפסה בעברית, סוללת ליתיום ייעודית נטענת, ספק כוח, מדריך הפעלה ו-2 סרטים:

  1. סרט ויניל שחור על לבן באורך 7 מטר וברוחב 54 מ"מ
  2. סרט לסימון כבלים בריבוד עצמי

עם זאת, כדי לחסוך זמן וכסף רב מומלץ לבצע את תהליך הקנייה דרך האינטרנט. קנייה כזו נחשבת לבטוחה במיוחד וכל מה שנדרש מכם לעשות הוא להצטייד בכרטיס אשראי: ויזה, ישראכרט, מאסטרקארד, דיינרס או אמריקן אקספרס. כדי להיות בטוחים יש לרכוש את המדפסת באמצעות אתר שמצטיין בתחום שירות הלקוחות, כלומר אתר שלקוחותיו יכולים ליצור קשר באמצעים שונים כמו מייל, טלפון, פייסבוק ועוד.

 

קרדיט לתמונה: pixabay