טיפים בבחירת חליפת חתן

 טיפים בבחירת חליפת חתןהאם זה נכון שמתחתנים רק פעם אחת בחיים? בואו נקווה שכן. כך או כך, נהוג להשקיע משאבים ואנרגיות רבות באירוע החתונה. אם זוג החליט על חתונה, הוא כנראה מודע לכל ההכנות והמאמצים שיש להשקיע לקראת האירוע המרגש. לקראת החתונה, על הכלה לבחור שמלת כלה מתוך היצע גדול למדי ואילו החתן יבחר את החליפה המתאימה לו מתוך מבחר גדול של חליפות. לא כל חתן ניחן בכושר הבחנה ובחינה של ביגוד, קל וחומר כאשר יש לבחור חליפת חתן. בואו נראה כיצד ניתן לפשט את העניין.

חליפת חתן ותקציב – האם הולך יחד?

אירוע החתונה עצמו הוא עניין תקציבי, כיוון שהעלויות להפקת חתונה (ספקי שירות ומוצרים שונים) הם יקרים עקב התאמתם לאירוע החתונה. החתן מעוניין בחליפה הולמת? עליו להכיר את הנושא ולדעת מהו התקציב העומד ברשותו, מאחר שחליפה כזו עלולה לעלות לו סכומי כסף משמעותיים. יש לקבל את ההחלטה הראשונית: האם רוכשים או שוכרים חליפה; שכירת חליפה מוזילה את ההוצאות על ביגוד החתן ליום החתונה. אפשרות נוספת היא לרכוש חליפת חתן משומשת – כי חבל לרכוש חליפה לטובת אירוע חד פעמי. מאידך, ייתכן שהחתן מעדיף לרכוש חליפה חדשה המתאימה לו בלבד, על מנת להרגיש מיוחד וייחודי. בנוסף, יש לתת משקל גם למקום רכישת החליפה. כדאי לרכוש את החליפה במקום המציע מבחר של חליפות חתן שונות על מנת להכיר את ההיצע ולהרגיש בנוח עם הקניה, ללא התחושה שאולי "פספסנו" משהו.

חליפת חתן והפן העיצובי

מלבד מחיר החליפה, חשוב לוודא כי החליפה מתאימה לחתן מכל הבחינות. ברור שלכל אחד הטעם האישי שלו (ויש שיוסיפו כי לכלה יש את המילה האחרונה גם בעניין בחירת חליפת חתן, שכן היא מעוניינת לוודא שהחליפה מותאמת לשמלת הכלה שלה). החתן עשוי לבחור חליפה קלאסית במראה שמרני ומכובד, בעוד שחתן אחר יעדיף חליפה מודרנית יותר המתאימה לימינו אנו. חליפות חתן קיימות במגוון גדול למדי; מובן שיש לזכור את האקססוריז הנוספים לחליפה, כגון עניבה, חגורה, נעליים וכו'. על המראה של החתן ביום חתונתו להיראות ללא רבב, ולחליפת החתן יש תפקיד חיוני בכך.

 

חליפת חתן היא מהעניינים החשובים ביותר בעת ההכנה ליום החתונה. אפשר למצוא היום בקלות יחסית מספר גדול של אנשי אופנה וחייטים העוסקים זמן רב ממשך עבודתם בייצור חליפות חתן. כיוון שישראל היא מקום עשיר בתרבויות, הרי שכל חתונה מתקיימת בסגנון אחר ודורשת לבוש מתאים. ניתן לראות, לדוגמא, כי בעולם החרדי חשיבות רבה מוקנית לחליפת החתן. סיור קצר בשכונות החרדיות בירושלים יחשפו בפניכם מספר גדול של חנויות המוכרות חליפות חתן מדגמים ומסוגים שונים.

חליפות חתן בהזמנה

ישנם חייטים רבים העומלים ימים כלילות על עבודות תפירה ועיצוב של חליפות חתן אישיות. מרבית ההזמנות לחליפת חתן נעשות בעזרת מדידות אישיות ותפירת החליפה בהתאם לנתוני הגבר. אם בעבר נהוג היה לרכוש חליפות חתן בארצות שונות בעולם, הרי שבימינו המחירים מאפשרים לרכוש חליפה גם בארץ. חשוב להבין שחליפת חתן בהזמנה אישית דורשת עמל רב ועל היא יקרה משמעותית מכל חליפת חתן המיוצרת במפעל בעזרת מכונה חשמלית.

 

שוק חליפות החתן של ימינו כולל כמה עשרות מעצבים בארץ שעושים עבודה מעולה ובאיכות שניתן להתגאות בה גם במדינות הידועות בפריטי האופנה שלהן, כמו איטליה או צרפת. הביקוש לחליפות חתן הולך ועולה, תוך שמספר המומחים גדל והמחיר יורד – לטובתו ולשמחתו של החתן המאושר והנרגש. בחיפוש אינטרנטי פשוט תוכלו לאתר מספר בעלי מקצוע כאלו.

המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום המלצה חדשה
רישום עסקים לאתר
האחים תמם עבודות איטום