המלצות לבחירת סטודיו לקעקועים

 

קעקועים הם בימינו כבר הרבה מעבר לאופנה חולפת – מדובר בסוג מסוים של אומנות המדבר לאחוז גבוה מאוד מהאוכלוסייה. מחקרים שונים מראים כי לעשרות רבות של אחוזים מהנשים והגברים כאחד יש קעקוע, וזה כולל קבוצות שונות באוכלוסייה, קבוצות גילאים שונות ומגוונות וכו'. בעוד בימינו כבר בגילאי העשרה מתחילים בני נוער להתעניין בקעקועים, ובעוד אנשים רבים הולכים לעשות קעקוע גם בלי לדעת יותר מדי על הנושא, חשוב להביא כמה המלצות בסיסיות לבחירת גלריה לקעקועים – מה חשוב מאוד לבדוק בנוגע למקום בו אנו מתכוונים להתקעקע?

 

היגיינה ורמה מקצועית מעל הכל

ההמלצה הראשונה והחשובה ביותר שניתן וצריך לתת בנוגע לבחירת מכון קעקועים, קשורה לרמת ההיגיינה עליה מקפידים באותה גלריה, כמו גם לרמה המקצועית של אותו מקום. כידוע, קעקוע הוא תהליך במסגרתו מוחדר דיו לאחת משכבות עור הגוף, מה שמאפשר ליצור ציורים מרהיבים מסוגים רבים ושונים על עור הגוף, וציורים אלו נשמרים לאורך כל ימי חיינו. החדרת הדיו נעשית על ידי מכונה המצוידת במחטים המחדירות את הדיו אל מתחת לשכבת העור העליונה. מכיוון שתהליך זה כרוך בעבודה עם מחטים, ברור מדוע ההקפדה על היגיינה חשובה.

לכן, ההמלצה הראשונה היא לבחון את הרמה המקצועית של מכון קעקועים בה אתם שוקלים להתקעקע, ולשים לב לדברים בסיסיים כגון – האם המקעקעים באותה גלריה תמיד משתמשים בכפפות, האם הם משתמשים עבור כל לקוח במחטים חדשות אותן הם מוציאים ממש לפני תחילת העבודה מעטיפה סטרילית,  האם הגלריה כולה יחסית נקייה ומסודרת וכו'. השמירה על סדר והיגיינה מעידה גם בצורה רחבה על הרמה המקצועית של המקעקעים ובעלי הגלריה. אם אתם מחפשים אחר דוגמה לגלריה מקצועית בה שומרים גם על היגיינה בצורה מקצועית ומספקת בחנו את גלריית "טרייבל טאטו" בדיזנגוף סנטר שבתל אביב.

 

התמחות בקעקועים בסגנון בו אתם מתעניינים

המלצה רלבנטית נוספת עבור המתעניינים בבחירת גלריה לקעקועים קשורה לתחומי ההתמחות של אותה גלריה. גלריות גדולות ומקצועיות דוגמת טרייבל טאטו מחזיקים לרוב מספר מקעקעים שונים, המתמחים בסגנונות ציור שונים. אך במידה ואתם נכנסים לגלריה קטנה יחסית, נסו לבחון האם המקעקע/ת באותה גלריה אכן מחזיקים בניסיון בקעקועים בסגנון הציור שמעניין אתכם. יש מקעקעים במתמחים בקעקועים ריאליסטיים, אחרים מתמחים בקעקועים שבטיים או בסגנונות ספציפיים כמו טרייבלים, גיאומטריה מקודשת וכו'. אם ניתן, עדיף להתקעקע אצל אומן המתמחה גם בסגנון המעניין ספציפית אתכם.

המלצות וארסנל עבודות

המלצה נוספת היא ברורה וטריוויאלית, אך בתחום הקעקועים מדובר בהמלצה חשובה שכדאי לקחת לתשומת הלב – חפשו בסבלנות אחר גלריה או אומן מסוים המחזיקים בהמלצות ובארסנל עבודות מרשים. בכל גלריה ניתן לראות ספרים רבים עם תמונות ודוגמאות של עבודות קודמות של אותם אומנים, וכך גם באתר האינטרנט של אותה גלריה. עשו לעצמכם טובה – אל תחסכו זמן בחיפוש אחר המלצות ודוגמאות לקעקועים שמוצאים חן בעיניכם. רק כך תוכלו להבטיח שאתם מתקעקעים אצל האומנים המתאימים ביותר להעניק לכם בדיוק את הקעקוע עליו אתם חולמים...

 

כנסו עכשיו לאתר טרייבל טאטו והתרשמו
www.trt.co.il