הובלות קטנות - טיפים לבחירת חברת הובלות

 הובלות קטנות - טיפים לבחירת חברת הובלותעוברים דירה או משרד? אתם בוודאי זקוקים לשירותים של חברת הובלות אמינה. השוק, כידוע, מוצף בחברות הובלה המבטיחות תמיד להעניק שירות יעיל, אמין ומהיר; אולם עליכם לעשות בחוכמה ולבחור נכונה את החברה שלכם לביצוע הובלות קטנות. אז כיצד בוחרים חברת הובלות?

לפני הכל, הקפידו לעבוד רק עם חברת הובלות עם ביטוח לתכולת הדירה או המשרד שלכם. רכושכם בוודאי יקר עבורכם, בין אם סנטימנטלית ובין אם כספית. בנוסף, עליכם להתחשב בכך שהאינטרס שלכם שתהליך ההובלה יתחיל ויסתיים כמה שיותר מהר, על-מנת שתוכלו לשוב לשגרת יומכם בקלות. עניין זה נכון בין אם מדובר בהובלה של פריטי דירה ובין אם מדובר בהובלה משרדית. אתם בוודאי אינכם מעוניינים לקטוע את שגרת יומכם או להעניק שירות בלתי איכותי ללקוחותיכם.

 

הכנה לקראת בחירה של חברת הובלות

תחילה, הזמינו את נציג חברת ההובלות שאתם שוקלים לשכור. הנציג יתבונן ויבין איזו תכולה מיועדת להעברה וכך ידע כיצד להיערך נכונה מבחינת כוח אדם וציוד.

 

חברת הובלות המכבדת את עצמה אינה נוהגת להעביר הצעות מחיר בטלפון. מטרתו של ביקור נציג החברה היא גם להבין באופן ברור מה צריך להוביל וגם לקבוע את דרך ההובלה המוצלחת ביותר עבור הפרויקט הספציפי. יש  לבדוק דרכי גישה, צורך אפשרי לשימוש בציוד נלווה, כדוגמת מנוף, ריהוט הדורש הרכבה ופירוק, מדרגות בדרך, נקודות יעד ועוד. רק תכנון הולם של הפרויקט יסייע בהובלה מוצלחת.

 

אספקת חומרים מתאימים לאריזה והובלה

מתפקידה של חברת הובלות לספק ללקוחותיה חומרי אריזה מתאימים עבור אריזת הציוד: ארגזים, קרטונים, מדבקות לסימון תגולה, נייר דבק לאיטום קרטונים וכו'. אריזה יעילה יסייע בפירוק מהיר ויעיל. תוכלו להסתייע במדבקות בצבעים שונים לטובת מיון הארגזים על-פי מיקומם, ובהתאם לזאת גם יפורקו על-ידי המובילים ביעד.

 

אנשי מקצוע וחברת הובלות מיומנת

חברת הובלות מיומנת מעסיקה מובילים מקצועיים ובעלי ניסיון בהעברת רכוש וציוד בגדלים ובמשקלים שונים. יתרה מכך, על החברה להעסיק בכוח האדם שלה אנשי מקצוע כדוגמת: נגרים, שיוכלו לפרק רהיטים ולהרכיבם בצורה מקצועית במקום היעד.

 

חברת הובלות קטנות – האם ישנה חיה כזו?

חבל לדאוג סתם – כי יש חברה כזו, ואפילו חברה מעולה, אולם בכדי למצוא אותה, יהיה עליכם לערוך שקר שוק בקרב מכרים וחברים קרובים שכבר הסתייעו בשירותיהן של חברות הובלה שונות. לאחר שבידכם מספר המלצות מאנשים עליהם אתם סומכים, תוכלו לעבור להשוואת מחירים. התקשרו לחברות שונות ובקשו הצעת מחיר עבור פרויקט ההובלה שלכם.

 

חיוני לברר מול החברה לגבי השירותים שהיא מספקת ותוספת המחיר עבור שירותים נוספים. ערכו רשימה קפדנית של הציוד והרכוש שלכם, המיועד להובלה, והעבירו אותה לחברה במטרה לקבל הצעת מחיר כוללת. קבלו החלטה – האם אתם מעוניינים לארוז בעצמכם או שמא לקבל שירות אריזה מחברת ההובלות.

 

הובלות במרכז – גורמים המשפיעים על המחיר

גורמים אחדים המשפיעים כל מחירי הובלות קטנות ברחבי הארץ מצוינים להלן:

מרחק: מרחק גדול יותר יגדיל את מחיר השירות.

ריהוט: מה ההובלה כוללת – סוג ריהוט, כמות פריטים, משקל פריטים, מספר ארגזים שיש להעביר.

קומות או קרקע: ברור כי הובלת תכולה מקומה גבוהה או אל קומה גבוהה מורכבת וקשה יותר. ציינו בפני החברה את הגובה עמו יצטרכו המובילים להתמודד, על-מנת שיכינו עצמם כראוי. מובן שמעלית בבניין יכולה להקל על העניין.

חנייה: סוגיית החניה היא כזו שאין צורך להרחיב עליה יתר על המידה. במידה שאין בנמצא חניה נוחה למשאית באזור ההובלה, יהיה על המובילים לשאת את התכולה מרחק רב יותר ועל כן גם לדרוש סכום גבוה יותר.

המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום המלצה חדשה
תכשיטים נגד עין הרע