קניית בשר טרי באינטרנט

מי מאתנו לא עמד מול שפע הבשרים באטליז ולא ידע מה לבחור, איזה בשר מתאים לאיזה מנה וכמה בשר צריך לקנות לכל ארוחה. קניית בשר טרי באינטרנט מאפשרת לכם להימנע מכל כאב הראש הזה בלי לעמוד בתורים.

 

למה זה כל כך חשוב?

לפי החוק בארץ אין חובה על יצרן הבשר לציין על גבי הנתח את טיבו – מה שאומר שהלקוח נדרש לזהות בעצמו את האיכות של הבשר בהתאם לידע שיש ברשותו.

מכיוון שרוב האנשים לא מצוידים בידע כזה כי מדובר בסוגיה מקצועית גרידא– המשימה של רכישת בשר טרי הופכת להיות קשה ולעיתים כמעט בלתי אפשרית.

ואגב, במדינות רבות ברחבי העולם יש דירוג ממשלתי שמאפשר ללקוח לדעת את איכות הבשר – מה שמקל על מלאכת הקנייה.

ורק כדי שלא תרגישו שלא בנוח – אין שום אפשרות שתוכלו לעשות זאת בעצמכם כי טיב הבשר קשור למרכיבים שונים, למשל האופן שבו גודל הבשר (בקר, צאן, עוף וכו'), גיל החיה ותנאי הגידול שלה.

 

אז מה עושים?

אחת האפשרויות לפתור את הבעיה היא לרכוש בשר טרי באמצעות האינטרנט. לרוב הבשר יגיע לביתכם תוך 24 שעות מרגע אישור העסקה ע"י חברת האשראי.

ברוב האתרים לממכר בשר טרי הקנייה מאובטחת ונעשית באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה, ישראכרט, מאסטרקארד, דיינרס או אמריקן אקספרס.

עם זאת, חשוב לרכוש בשר טרי באמצעות אתר שמבוסס על פעילותה של חנות בשרים ותיקה. רק חנות כזו יודעת איך לטפל בבשר הטרי, איך לפרק את חלקיו השונים ואיך ליישן אותו בצורה המוצלחת ביותר.

בנוסף, רק אטליז בעל ניסיון מעמיד לרשות לקוחותיו מבחר רב של בשרים ומוצרים נלווים (רטבים, תבלינים ואפילו יינות) – מה שהופך את הקנייה לחוויה אחת גדולה.

כמו כן, הודות לידע הרב של האטליז הוא מאפשר לכם לקבל ייעוץ מקצועי גסטרונומי וקולינרי, למשל לרכוש בשרים בהתאמה לאופן ההכנה (צלייה, בישול וכו'), להתאים את כמות הבשר לגיל הסועד, ליהנות ממתכונים קלים להכנה שכולם אוהבים ועוד.

לרכישת בשר באינטרנט, היכנסו!

https://www.zalman-meat.co.il/

 

המסקנה

לכן, כשמחליטים לעשות את הבחירה הנכונה ולרכוש בשר טרי באמצעות האינטרנט יש לפנות לטובים ביותר. כלומר, אתר אינטרנט שמעמיד את לקוחותיו בראש ומאפשר להם ליצור קשר במגוון דרכים כמו טלפון, מייל ופייסבוק.

ואם אתם חושבים שאין חיה כזאת, כלומר שאין אף אתר אינטרנט שעושה את כל זה תנו לנו להפתיע אתכם.

באתר האינטרנט "הבשרים של זלמן" עומדים בכל הפרמטרים האלו והרבה יותר ואתם מוזמנים לנסות. אנחנו בטוחים שלא תצטערו, תלקקו את האצבעות ולא תבינו איך לא עשיתם את זה עד עכשיו.