אטרקציות מומלצות בזנזיבר

אחד המקומות האטרקטיביים ביותר עבור חופשות הוא האי זנזיבר. האי זנזיבר מכיל בו חול לבן, ים בצבעי טורקיז ועצי קוקוס הפזורים בכל רחבי האי. אין ספק שמדובר בגן עדן של ממש עבור כל אדם שמעוניין לקחת הפוגה מחיי השגרה התובעניים שלו וליהנות מחופשה קסומה ואקזוטית.

אטרקציות מומלצות בזנזיבר

 

כדאי מאוד לדעת שעל אף שזנזיבר נראית המקום האידאלי עבור חופשת בטן גב, הרי שיש בה הרבה מה לראות. לכן, כדאי מאוד שלא תתמקדו בחופשת בטן גב בלבד, על אף שמדובר בדבר מפתה למדי ותתוודעו לכל האטרקציות השונות שניתן למצוא בזנזיבר.

 

אטרקציות בזנזיבר שכדאי לבקר בהן

ראשית כל כדאי לדעת שאי זנזיבר שימוש לפני שנים רבות כבית מעצר לעבדים ולחולים, אולם, מאז ועד היום האי זנזיבר עבר שינויים רבים וכיום הוא מהווה אתר היסטורי ייחודי מאוד שניתן להיחשף בו לסיפור ההיסטורי של האי וגם לשמורת טבע עבור צבי יבשה ענקיים אשר מצויים בסכנת הכחדה. כל האי זנזיבר מתפרש על 800 מטר וניתן ליהנות מאוד באי הן משחיה, הן מגלישה, הן מצלילה והן משיט מפנק ואיכותי סביב האי. כאשר בוחרים את המקומות הנכונים בזנזיבר לבקר בהם, ניתן ליהנות מחופשה אטרקטיבית ומושלמת. בין האטרקציות הבולטות ביותר בזנזיבר ניתן למצוא:

  1. אי האסירים- ניתן להגיע לאי באמצעות שיט, אשר יעלה לכל אדם לפחות 30 דולר. מדובר באתר היסטורי מרתק מאוד.

  2. כדאי מאוד לבקר בפארק הלאומי של זנזיבר, מדובר בפארק אשר משתרע על פני 50 קילומטר. בפארק זה תמצאו ראשית כל טבע מרהיב ועוצר נשימה, אך מלבד הטבע והנוף, תוכלו לראות בפארק זה זנים מיוחדים מאוד של בעלי חיים, זנים שונים של ציפורים ופרפרים וניתן יהיה לראות שם גם נמרים. מדובר בחוויה ייחודית מאוד שלא כדאי לוותק עליה. אם הגעתם לזנזיבר, כדאי שתעשו מאמץ בכדי לראות את מה שיש לפארק להציע למבקרים שבו.

  3. אחד האתרים שמאוד כדאי לבקר בו הוא שוק הלילה של סטון טאון. מדובר בשוק לילה תוסס מאוד אשר יעניק לכל אדם שיבקר בו חוויה איכותית הנובעת ממפגש עם בני המקום, עם המאכלים המסורתיים שלה ועם עוד אוכל רחוב טעים מאוד ומגוון. ניתן לטייל בשור העיר באופן עצמאי או לבחור בסיור מודרך, אשר אמנם יעלה לכם יותר, אשר ילווה את כל הסיור שלכם בהסברים והמלצות על כל מה שכדאי לטעום ולראות בשוק זה

  4. חוות התבלינים-אחד הדברים הדומיננטיים ביותר בזנזיבר הוא התבלינים שלה. זנזיבר מביאה תבלינים בטעמים רבים אשר מגיעים למגוון אזורים בעולם. כך לדוגמא: הווניל והציפורן הם תבלינים המגיעים היישר מזנזיבר. בסיורים בחוות התבלינים תוכלו לראות את כל תהליך יצירת התבלינים השונים, החל משלב קטיפת הצמחים הייעודיים עבור הכנת תבלינים כאלה ואחרים ועד שלב הכנת התבלין בפועל. מדובר בסיור מרתק שכדאי לעבור יחד עם מדריך אשר יספק את ההסברים הרלוונטיים

  5. מערת האלמוגים- אם בא לכם לחזור שוב להיסטוריה של זנזיבר, מערת האלמוגים מהווה אתר היסטורי אשר קיים עוד מאז תקופת הסחר בעבדים. המערה אשר לפי ההיסטוריונים שימשה למחבוא עבור עבדים, מובילה כיום לבריכת מים מתוקים אשר ניתן ליהנות מרחצה בה.

  6. אטרקציות נוספות שניתן ליהנות בהן בזנזיבר גובלות בשנורקלינג המוצע לכל מי שרוצה, לגלישה מודרכת או לשיט ברחבי האי.

אין ספק שאם כבר מגיעים לזנזיבר, כדאי מאוד ליהנות מכל האטרקציות אשר היא מציעה. חשיפה לכלל האטרקציות בזנזיבר תספק לכל אדם שמגיע למקום חופשה מושלמת וייחודית.