שיר במתנה עם קליפ למסיבת פרידה / פרישה בעבודה

מה לקנות לעובד או מנהל שפורש? שיר במתנה עם צילומי וידאו קליפ בהשתתפות צוות החברה.
אז אם לפניכם מסיבת פרידה, פרישה של עובד או פרישה של מנכ"ל ואתם מחפשים מתנה מכובדת, מרגשת וחשוב מכל מקורית - הצטרפו ללהיט של השנים האחרונות: הקלטת שיר במתנה וקליפ קבוצתי לפרידה מהעבודה, המתנה המקורית ביותר שקבוצת עובדים יכולה להעניק.

שיר במתנה

שיר במתנה לעובד או מנהל שפורש


כבר עשרות שנים ששאלה אחת עומדת כאתגר במקום העבודה מה קונים לעובדים או למנהלים שהם עוזבים או פורשים ממקום העבודה. כל קבוצת עובדים ומנהלים בכל המשק הישראלי ימצאו עצמם נפרדים מחבר לעבודה (עובד או מנהל בחברה), סיבות הפרידה הן רבות: יציאה לפנסיה/גמלאות, מעבר לסניף רחוק או מעבר של העובד לתחום או מקום עבודה אחר.


פרידות הן עצבות ועמית/ה לעבודה החשובים לכם יכולים לעבוד אתכם לפעמים עשרות שנים, לשם כך מתבקשת מתנה קבוצתית מקורית מהחברים לעבודה.


הלהיט המבוקש ביותר בשנים האחרונות הוא הקלטת שיר באולפן ההקלטות המקצועי של "אולפני לי-רון" וצילום קליפ קבוצתי לכבוד מסיבת פרידה או פרישה מהעבודה.

הקלטת שיר וצילום קליפ לנצח יהיו מקוריים וייחודיים כל פעם מחדש, עם מגוון רחב במיוחד של שירים בעברית ובאנגלית שקבוצה יכולה לשיר שירי קאבר ולצלם קליפ מצחיק, מהנה ומרגש כמתנת פרידה הנצרבת בזיכרון למשך שנים רבות.

 


הקלטת שיר וצילום קליפ במתנה עבור מסיבת פרישה או פרישה מהעבודה היא חלק ממגוון רחב של הקלטות שירים באולפן לכבוד אירוע, אלפי ישראלים משריינים לעצמם יום ושעת הקלטה עבור אירועים כדוגמת יום הולדת, חתונה, בר/בת מצווה ואירועים רבים נוספים המצריכים הקלטת יחיד, הקלטה זוגית וכמובן הקלטה קבוצתית.

דברים שצריכים לדעת לפני הקלטה וצילום שיר פרידה


עובדה מקלה שחשוב שתדעו: כמעט כל המקליטים שיר במתנה לאירוע אינם זמרים, משמעות הדבר היא שניתן לזייף חופשי ולא לחשוש מלשיר בכל צורה ורמה שתרצו - כדי לדייק את קולכם בזמן ההקלטה, המפיק המוזיקאלי יבצע חזרות על מילים ובמידת הצורך יערוך את קולכם בתוכנות עריכת סאונד מתקדמות.

טרם ההקלטה הקלטת השיר ב"אולפני לי-רון" מומלץ להחליט בהחלטה קבוצתית על השיר שאתם עומדים לשיר והאם אתם עתידים לשנות את מילות השיר בהתאם ללחן או דווקא להשאיר את מילות השיר כפי שהן.
לצורך הערכות מתאימה, בשיחתם עם משרדי האולפן ציינו כמה משתתפים עתידים להגיע והאם אתם מעוניינים לצלם קליפ מקצועי לשיר הקבוצתי.

בדרך למתנה: יום הקלטת שיר פרידה מעובד או מנהל


כבר בכניסה לאולפן ההקלטות המקצועי של "אולפני לי-רון" המקליטים מבינים שהמתנה שהם עומדים להקליט היא גם מתנה עבורם, פעילות הקלטת וצילום השיר באולפן ההקלטות היא פעילות משחררת, מגבשת ומאפשרת גם לכם ליהנות מהתהליך.


בתחילת הקלטת השיר נפגשים עם מפיק מוזיקאלי המחזיק בניסיון רב שנים בתחום הקלטות שירים לאירועים, המפיק המוזיקאלי ידאג להכין אתכם לפני ההקלטה ולהתאים לכם את הסאונד, לאורך כל ההקלטה המפיק יסייע לכם לממש את הפוטנציאל המוזיקאלי הגלום בכם (גם אם אתם לא יודעים לשיר בכלל) ויבצע חזרות על מילים ומשפטים בשיר במידת הצורך.

ההקלטה מבוצעת באולפן הקלטות מתקדם, האולפן מאובזר בציוד סאונד והקלטה מקצועיים ובידוד אקוסטי איכותי, תפקידם לדאוג לאיכות סאונד גבוהה מאוד ונקייה מרעשי רקע.
בסוף ההקלטה המפיק המוזיקאלי יערוך את קולכם ויוסיף אפקטים לשיפור התוצאה הסופית של הקלטת שיר הפרידה מעובד או מנהל.

העובדים הופכים את השיר במתנה לקליפ במתנה


במידה ובחרתם בצילום קליפ לשיר, אתם תעברו לפעילות קבוצתית מהנה נוספת, פעילות צילום הכוללת שימוש באביזרים מהאולפן או מהבית, לבוש מיוחד להקלטה וכל רעיון שסוכם על-ידכם כקבוצה.
את השיר שהקלטתם אתם תשירו בתנועות שפתיים, במהלך כל הקליפ תוכלו לרקוד, לקפוץ ולזוז איך שתרצו - זה הזמן שלכם ליהנות ולהיות יצירתיים.


בסוף שלב הצילום החומרים ישלחו לעריכה מקצועית ובגמר העריכה תצאו עם קליפ קבוצתי מתנה לעובד או מנהל שפורש או כל אדם יקר עבור אירוע לבחירתכם.

המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
תכשיטים נגד עין הרע
רישום עסקים לאתר
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום המלצה חדשה