5 רעיונות מדליקים לגיבוש צוות

לא משנה מה גודל העסק שלך, דבר אחד בטוח – ימי גיבוש הם כלי נפלא המספק יתרונות רבים. פעילות פנאי מהנה ומגבשת תסייע לעובדים שלך למלא מחדש את המצברים ולהתרענן בפעילות כיפית. בנוסף, זוהי הזדמנות נהדרת לצוות העובדים להכיר זה את זה במסגרת אחרת ולגלות צדדים שטרם הכירו בחבריהם לעבודה. גם לצוות הניהולי, תהיה הזדמנות "לשבור דיסטנס" וליצור יחסי אמון וקירבה עם עובדיהם. מחקרים מראים כי פעילויות פנאי מגבירות את תחושת הנאמנות והמחויבות של העובד למקום העבודה ומגבירים את התפוקה. התחום הפך לשוק בפני עצמו והאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. כדי לעזור לך לנווט בתוך השפע המבלבל, אספנו עבורך כמה רעיונות שווים ויצירתיים לגיבוש צוות

פיינטבול

איזו חוויה יכולה להיות מגבשת יותר מאשר לרוץ בג'בלאות עם כל החברים לעבודה ולחפות בירי אחד על השני בעוד אתם מתחרים בתחרות שכולה אדרנלין, התרגשות ובעיקר כיף אדיר? במתחמי הפיינטבול השונים הפרוסים בכל הארץ יספקו לך רובים עם כדורי צבע ואת כל ציוד המגן הנדרש כדי להתחרות במגרש מלא במקומות מסתור ועל הדרך לסגור חשבונות עם העובד שגמר לך את החלב בשבוע שעבר.

 

5 רעיונות מדליקים לגיבוש צוות

לסגור פאב

לאלו מכם שמעדיפים את הבילויים הקלאסיים, פאבים רבים מציעים את המתחם לערבים סגורים ויאפשרו לך להשמיע מוסיקה, להכין מצגות ופעילויות במקום תוך שכל העובדים שוברים את השגרה ויושבים יחד על הבר עם כוס בירה. זוהי גם הזדמנות לעשות משהו יוצא דופן וליהנות מריקודים או מערב קריוקי שיחשוף כישרונות שטרם הכרת במשרד.

סדנאות בישול

מגוון יוזמות של שפים פרטיים ובעלי קייטרינג, מציעים פעילויות גיבוש לקבוצות בתחום הקולינריה. במהלך הסדנא ניתן ללמוד מנות חדשות, להתנסות במטבחים אקזוטיים ובמידה ונרצה להכניס יותר רוח תחרותית ואנרגיות תוססות אל הפעילות, ליצור אתגר "קרב סכינים". בסדנת קרב סכינים, יחולק הצוות לקבוצות שיתחרו אלו באלו בכישרון הבישול שלהם. הצורך בשיתוף פעולה, ציות להוראות, תקשורת טובה וביצירתיות תוציא מהעובדים שלך איכויות שיוכלו ליישם אחר כך באינטראקציות אחרות ביניהם במקום העבודה.

חדר בריחה

כדי לבחון באמת עד כמה העובדים שלך יודעים לפתור בעיות בכוחות משותפים, חדר בריחה הוא בילוי שמשלב עבודת צוות וחשיבה יצירתית. בחדר הבריחה, נסגרים חברי צוות העובדים בחדר מיוחד אשר היציאה ממנו מותנית בפתרונן של חידות שונות ומציאת רמזים שיסייעו להם למצוא את הדרך החוצה. זהו כלי נהדר לדחוף את העובדים שלך לפעול בתיאום ובו זמנית לעשות לא מעט כיף יחד.

הרצאות וסדנאות העשרה

אחד הדברים שאנחנו למדים בשנים האחרונות הוא הרצון של עובדים בארגונים שונים להעשיר את הידע שלהם ולהתקדם בסולם התפקידים. לא מעט חברות מוציאות את עובדיה להשתלמויות שונות, אך יש גם לא מעט אפשרויות שמשלבות בין העשרה להנאה. כך למשל תחום שהופך לחשוב ביותר כמעט בכל תחום עיסוק בחייו הבוגרים של אדם – הדיבייט. כיום ניתן לשלב את הצוות בהרצאה או סדנה שעוסקת בתחום הדיבייט, הפרזנטציה וכל מה שמסביב, ומעבר לפיתוח יכולות אישיות חשובות בהתנהלות בין-אישית, העובדים מקבלים כלים אשר ישפרו את יכולות המכירה, השכנוע וההתנהלות בצוות.

משחקים

סגירת אולם באולינג או חדר סנוקר, מהווים פעילות כיפית, מגבשת ותחרותית. לא פחות חשוב מכך, זה כיף ממש. אחרי הכול, מתי בפעם האחרונה יצא לך ללכת למשחק באולינג?