10 לוקיישנים מקוריים ומרהיבים לצילומי טרום החתונה!

אם גם אתם מתרגלים חיוכים למצלמה והתמסרות לפלאשים, דעו כי אתם עושים את הדבר הנכון! אירוע החתונה יתועד ויצולם על ידי צלמי סטילס, וידאו ואולי גם ע"י צלמי המגנטים. רגע לפני שהאורחים יגיעו לחבק ולאהוב אתכם, תיהנו אתם יחד מצילומי טרום אירוע!

 

אותם רגעים שיתועדו, ימשיכו ללוות אתכם הלאה לעוד שנים רבות! לכן חשוב לוודא שמצאתם צלם לחתונה שיזרום אתכם על כל לוקיישן שתבחרו. אז היכן תוכלו להצטלם על מנת להפוך את צילומי הזוגיות למרהיבים, מקוריים וסופר פוטוגניים?

 

10 לוקיישנים מקוריים ומרהיבים

 

1.רקע גרפיטי

אלו מכם שמחפשים את השיק האורבני עם אומנות הרחוב, יוכלו להצטלם ברקע של גרפיטי. באזור דרום תל אביב בשכונת פלורנטין, ישנם קירות גרפיטי מרהיבים של אמני גרפיטי מובילים. לפני שאתם מתאמים עם הצלם לוקיישן, עשו בעצמכם סיור ברחובות שונים על מנת למצוא את הקירות הצבעוניים והיפים ביותר.

 

2.חוף הים

אין עוד קלאסיקה כמו חוף הים לצילומי הזוגיות. לא משנה כמה זוגות הצטלמו כבר בחוף הים, עדיין מדובר על אחת האפשרויות המומלצות ביותר. החיסרון? הלוקיישן מתאים אך ורק לאלו מכם המתחתנים בקיץ. בחורף? רוחות עזות וגשמים בלתי צפויים עלולים להרוס את סשן הצילומים.

 

3.פארק הירקון

אלו מכם שמעוניינים בצילומי זוגיות בטבע – הנה לכם: פארק הירקון בתל אביב מאופיין בכמה לוקיישנים מרהיבים: גשר הלבבות, הגן הטרופי וכמובן – TLV balloon שעליו תוכלו לעלות ולעוף הכי גבוה שרק אפשר עם אהבתכם. הפארק מטופח ומתוחזק היטב, ובכל פינה בה תעצרו תוכלו ליהנות מנוף מוריק, פורח וססגוני.

 

4.חדר בריחה

אם גם אתם מתחברים למשחקי חדרי הבריחה, זהו לוקיישן הצילום האידיאלי בעבורכם! מעבר לכך שמדובר על לוקיישן מקורי, הרי שמדובר על חדרים סופר-מעוצבים שיוסיפו חן ומקוריות לאלבום החתונה שלכם. טיפ קטן: במקרה זה, אינכם נדרשים להעניק חשיבות לעלילת החדר או מורכבות החידות, אלא אך ורק לתפאורה והעיצוב.

 

5.מסעדה טרנדית

תל אביב זוכה פעם אחר פעם בשבחים מצד מבקרי המסעדות הגדולים בעולם. מעבר לכך שבישראל ובתל אביב בפרט ישנו אוכל מצוין, הרי שישנן גם מסעדות מעוצבות שתוכלו להצטלם בהן. מסעדות מפורסמות כמו שגב אקספרס, מסה וטאיזו, מעוצבות בקווים מודרנים  ורומנטים, שיוכלו להיות לכם כתפאורה לצילומי הזוגיות. אל תשכחו לתאם מראש את הגעתכם.

 

6.הבית שלכם!

אז נכון, מדובר על הלוקיישן הכי פחות מקורי, אך עם זאת – בעל הערך הרב ביותר. מדוע להצטלם בבית? בארבעת הקירות שלכם אתם אוהבים, צומחים וגדלים יחד – כזוג ובעתיד כמשפחה. תעדו את הרגעים המרגשים שלפני החתונה במקום בו יצרתם רגעים וצברתם זיכרונות מתוקים.

 

7.מיני ישראל

לוקיישן נוסף שיבטיח לכם אלבום חתונה מדליק ומקורי – מיני ישראל! אז נכון, מדובר על אטרקציה שמכוונת בעיקר לקהל הילדים. עם זאת, מובטח לכם תיעוד מרהיב ברחבי ישראל כשאתם כבר לבושים בחליפת החתן ושמלת הכלה. הגרסה המוקטנת של האתרים המזוהים ביותר עם ישראל, יהפכו אתכם ואת האהבה שלכם – לגדולים מהחיים!

 

8.במקום בו נפגשתם לראשונה

אלו מכם שרוצים לסגור מעגל – יכולים לעשות זאת! לעתים, המשמעות נמצאת לא במקום עצמו, אלא בתוכן שאתם יוצקים אליו. צילומי הזוגיות יוכלו להיערך במקום בו נפגשתם לראשונה: באוניברסיטה, בבית קפה, בבר, באולם הקולנוע או מי יודע – אולי גם בתחנת האוטבוס. חזרו למקום בו נפגשתם, התאהבתם והבנתם שזה זה...

 

9. הכותל בירושלים

העיר ירושלים מספקת לכם שלל לוקיישנים מרהיבים לצילומי הזוגיות: משוק מחנה יהודה, דרך שדרות ממילא ועד רחבת הכותל. ירושלים היא הרבה מעבר ל"תפאורה", וביקור בעיר הקדושה ביום החתונה יעורר אתכם רוחנית ויחבר אתכם למסורת היהודית הנפלאה.

 

10.נמל קיסריה

נמל קיסריה מספק לכם את כל שתוכלו לבקש: מנוף מרהיב של גלי התכלת ועד עתיקות והיסטוריה. בכותלי הנמל גם מספר גלריות ואתרי מבקרים, כך שצפוי לכם אלבום זוגיות מגוון שגולש על המודרנה וההיסטוריה גם יחד.