יתרונות של קידום אורגני לעומת קידום ממומן

 

מהו קידום אורגני ומהו קידום ממומן?

 

קידום אתרים אורגני הוא שילוב של עבודה על האתר ומחוצה לו כדי להגדיל את מוניטין האתר במנועי החיפוש ובעיקר בגוגל ובכך להעלות את תוצאות האתר. עד לפני כמה שנים היו טכניקות שונות לקידום אורגני שהיו ספאמיות ובעייתיות ולכן בעדכונים האחרונים של גוגל אלה נעלמו מהעולם ונותרו את טכניקות הקידום הידידותיות, הדוגלות בשיפור חוויית המשתמש באתר, בחלוקת ערך לגולש, בפרסום תוכן ייחודי, איכותי ואמין ועוד. כמובן שעדיין יהיו כאלה שינסו להערים על ענקית החיפוש, אולם לרוב הם ימצאו את עצמם בארגז החול ולכן כדאי לכם להיצמד למקדם אתרים מקצועי ומנוסה.

 

קידום ממומן הנה טכניקת פרסום הפועלת לטווח הקצר. כלומר שאם אתם רוצים להביא לקוחות ראשונים שלכם כבר מהיום – השתמשו בקידום הממומן. זה יעלה לכם הרבה יותר יקר, אולם במידה והקמפיין ינוהל נכון הוא צפוי להביא לכם תנועה לאתר כבר בתוך מספר דקות/שעות מפתיחת הקמפיין. אם הם יהפכו ללקוחות או לא? זה כבר תלוי באתר שלכם, בהנעה לפעולה בו ובשירותים/מוצרים שלכם.

 

יתרונות הקידום האורגני:

  • תוצאות מוזלות לטווח הארוך – בטווח הארוך תקבלו הרבה יותר תנועה מהקידום האורגני מאשר אותו כסף שתשלמו עבור קידום ממומן. זה יניב לכם תוצאות כפולות ומכופלות ממה שהתרגלתם וכך תוכלו להפחית את העלות לליד (וללקוח בעצם).
  • מוניטין – להיות בין הראשונים בגוגל בתחום שלכם יהפוך אתכם לשם דבר בתחום. אם לדוגמה אתם מנעולנים הפועלים בעיקר באזור המרכז, תארו לכם שיופיע בין התוצאות הראשונות בגוגל למילת המפתח "מנעולן במרכז", הרי שאנשים יחזיקו מכם כאחד המנעולנים המובילים באזור המרכז.
  • עובד על אספקטים נוספים של האתר וחווית הגולש – העבודה על הקידום האורגנים משלבת מגוון רחב של אספקטים המטופלים היטב במהלך החודש: החל מהזנת האתר בתוכן איכותי ובעל ערך, דרך עריכה של תוכן קיים באתר, ארגון האתר וניווט ברור בו, שיפור מהירות הגלישה באתר ועוד.

לסיכום; שימוש בטכניקת הקידום האורגני לפרסום האתר שלכם והבאת תנועה אליו תהיה ככל הנראה טכניקת הפרסום הטובה ביותר שתוכלו להשתמש בה. במידה ותשלבו את בניית האתר שלכם עם הקידום האורגני תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבי וליהנות מיתרון בקידום האתר שלכם כאשר חברת בניית האתרים תבצע עם בניית האתר פעולות שונות שיסייעו לקידום האתר בגוגל. לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://danielzrihen.co.il/category/web-development/

 

 

המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים